Română

Autogara Duda Trans

Targu Mures , Romania
IndicațiiPiata Garii nr.6, Targu Mures, Romania
Tel: +4-0265-977
E-mail: autogara@dudatrans.ro
Web: www.dudatrans.ro

langa Gara Mare CFR Targu Mures

Plecări
Ora Către
04:00 Somostelnic
04:35 Corunca Acatari Valeni Gaiesti Balauseri Chendu Tigmandru Nades Hetiur Venchi Sighisoara
04:55 Chirileu
05:05 Corunca Acatari Valeni Galesti Balauseri Calimanesti Fantanele Viforoasa Sangeorgiu de Padure Ghindari Chibed Sarateni Sovata
05:10 Recea Somostelnic
05:30 Cristesti Sat
05:45 Band Madaras
Corunca Acatari Valeni Galesti Balauseri Calimanesti Fantanele Viforoasa Sangeorgiu de Padure Ghindari Chibed Sarateni Sovata
06:00 Band Zau De Campie Valea Larga
Corunca Acatari Valeni Gaiesti Balauseri Chendu Tigmandru Nades Hetiur Venchi Sighisoara
Somostelnic
06:15 Chirileu
06:20 Corunca Acatari Valeni Galesti Balauseri Calimanesti Fantanele Viforoasa Sangeorgiu de Padure Ghindari Chibed Sarateni Sovata
Corunca Acatari Valeni Gaiesti Balauseri Calimanesti Fantanele Viforoasa Sangeorgiu de Padure
Iernut
06:30 Turda Alba Iulia Sibot Orastie Deva Lugoj Timisoara
Corunca Acatari Valeni Gaiesti Balauseri Chendu Tigmandru Nades Hetiur Venchi Sighisoara
Cristesti Sat
06:35 Bahnea
06:40 Iernut Iernut
06:45 Band Madaras
07:00 Corunca Acatari Valeni Gaiesti Balauseri Chendu Tigmandru Nades Hetiur Venchi Sighisoara
Corunca Acatari Valeni Galesti Balauseri Calimanesti Fantanele Viforoasa Sangeorgiu de Padure Ghindari Chibed Sarateni Sovata
07:20 Chirileu
Iernut
07:30 Corunca Acatari Valeni Galesti Balauseri Calimanesti Fantanele Viforoasa Sangeorgiu de Padure Ghindari Chibed Sarateni Sovata
Cristesti Sat
07:40 Iernut Iernut
07:50 Bahnea
08:00 Chirileu
08:20 Iernut
08:30 Cristesti Sat
08:40 Iernut Iernut
08:50 Corunca Acatari Valeni Gaiesti Balauseri Chendu Tigmandru Nades Hetiur Venchi Sighisoara
09:20 Iernut
09:30 Cristesti Sat
Somostelnic
09:40 Iernut Iernut
09:50 Corunca Acatari Valeni Gaiesti Balauseri Chendu Tigmandru Nades Hetiur Venchi Sighisoara
10:20 Iernut
10:25 Corunca Acatari Valeni Galesti Balauseri Calimanesti Fantanele Viforoasa Sangeorgiu de Padure Ghindari Chibed Sarateni Sovata
10:30 Cristesti Sat
10:40 Iernut Iernut
10:50 Bahnea
11:00 Band Madaras
Corunca Acatari Valeni Gaiesti Balauseri Calimanesti Fantanele Viforoasa Sangeorgiu de Padure
11:20 Iernut
11:25 Corunca Acatari Valeni Galesti Balauseri Calimanesti Fantanele Viforoasa Sangeorgiu de Padure Ghindari Chibed Sarateni Sovata
11:30 Band Zau De Campie Valea Larga
Corunca Acatari Valeni Gaiesti Balauseri Chendu Tigmandru Nades Hetiur Venchi Sighisoara
Cristesti Sat
11:40 Iernut Iernut
11:50 Tarnaveni Medias Sibiu
Bahnea
12:00 Filitelnic
Chirileu
Somostelnic
12:15 Band Zau De Campie Valea Larga
Corunca Acatari Valeni Gaiesti Balauseri Chendu Tigmandru Nades Hetiur Venchi Sighisoara
12:20 Corunca Acatari Valeni Galesti Balauseri Calimanesti Fantanele Viforoasa Sangeorgiu de Padure Ghindari Chibed Sarateni Sovata
Iernut
12:30 Corunca Acatari Valeni Gaiesti Balauseri Chendu Tigmandru Nades Hetiur Venchi Sighisoara
Cristesti Sat
12:40 Iernut Iernut
13:15 Corunca Acatari Valeni Galesti Balauseri Calimanesti Fantanele Viforoasa Sangeorgiu de Padure Ghindari Chibed Sarateni Sovata
13:20 Iernut
13:30 Cristesti Sat
13:40 Iernut Iernut
13:45 Corunca Acatari Valeni Galesti Balauseri Calimanesti Fantanele Viforoasa Sangeorgiu de Padure Ghindari Chibed Sarateni Sovata
14:00 Corunca Acatari Valeni Gaiesti Balauseri Chendu Tigmandru Nades Hetiur Venchi Sighisoara
14:20 Corunca Acatari Valeni Gaiesti Balauseri Calimanesti Fantanele Viforoasa Sangeorgiu de Padure
Vetca
Iernut
14:30 Turda Alba Iulia Sibot Orastie Deva Lugoj Timisoara
Band Madaras
Recea Somostelnic
Cristesti Sat
14:35 Bahnea
14:40 Iernut Iernut
15:00 Somostelnic
15:15 Chirileu
15:20 Iernut
15:25 Corunca Acatari Valeni Galesti Balauseri Calimanesti Fantanele Viforoasa Sangeorgiu de Padure Ghindari Chibed Sarateni Sovata
15:30 Corunca Acatari Valeni Gaiesti Balauseri Chendu Tigmandru Nades Hetiur Venchi Sighisoara
Cristesti Sat
15:40 Iernut Iernut
15:50 Bahnea
16:20 Corunca Acatari Valeni Galesti Balauseri Calimanesti Fantanele Viforoasa Sangeorgiu de Padure Ghindari Chibed Sarateni Sovata
Iernut
16:30 Band Zau De Campie Valea Larga
Corunca Acatari Valeni Gaiesti Balauseri Chendu Tigmandru Nades Hetiur Venchi Sighisoara
Cristesti Sat
16:40 Iernut Iernut
16:55 Corunca Acatari Valeni Gaiesti Balauseri Calimanesti Fantanele Viforoasa Sangeorgiu de Padure
17:00 Chirileu
Budapesta Budapesta Bratislava Bratislava Brno Brno Praga Praga Plzen Plzen Nurnberg Nurnberg Heilbronn Heilbronn Heidelberg Heidelberg Mannheim Mannheim Corcaigh Corcaigh Saarbrucken Saarbrucken Luxembourg Luxembourg Calais Calais Dover Dover Maidstone Maidstone Londra Londra Luton Luton Milton Keynes Milton Keynes Coventry Coventry Birmingham Birmingham Wolverhampton Wolverhampton Telford Telford Stafford Stafford Stoke on Trent Stoke on Trent Warrington Warrington Liverpool Liverpool Chester Chester Holyhead Holyhead Dublin Dublin Dun Dealgan Dun Dealgan Portadown Portadown Belfast Belfast
Southend-on-Sea Oxford Doncaster Gloucester Scunthorpe Harrogate Middlesbrough Colchester Kingston upon Hull Hereford York Durham Ipswich Birmingham Sunderland Norwich Stoke on Trent Newcastle upon Tyne Manchester Edinburgh Crewe Essen Carlisle Northwich Dunfermline Chester Kirkcaldy Dumfries Liverpool Glasgow Stirling Perth Dundee Aberdeen Budapesta Budapesta Bratislava Bratislava Brno Brno Praga Praga Plzen Plzen Nurnberg Nurnberg Heilbronn Heilbronn Heidelberg Heidelberg Mannheim Mannheim Saarbrucken Saarbrucken Luxembourg Luxembourg Bruxelles Bruxelles Gent Gent Brugge Brugge Calais Calais Dover Dover Canterbury Canterbury Maidstone Maidstone Londra Londra Wembley Wembley Watford Watford Luton Luton Northampton Northampton Leicester Leicester Nottingham Nottingham Chesterfield Chesterfield Sheffield Sheffield Leeds Leeds
Deva
17:20 Bahnea
Iernut
17:30 Band Band Madaras Madaras
Cristesti Sat
17:40 Iernut Iernut
18:15 Corunca Acatari Valeni Gaiesti Balauseri Chendu Tigmandru Nades Hetiur Venchi Sighisoara
Corunca Acatari Valeni Galesti Balauseri Calimanesti Fantanele Viforoasa Sangeorgiu de Padure Ghindari Chibed Sarateni Sovata
18:30 Cristesti Sat
18:40 Iernut Iernut
18:50 Bahnea
19:00 Somostelnic
19:20 Corunca Acatari Valeni Galesti Balauseri Calimanesti Fantanele Viforoasa Sangeorgiu de Padure Ghindari Chibed Sarateni Sovata
19:30 Cristesti Sat
19:40 Iernut
20:00 Corunca Acatari Valeni Gaiesti Balauseri Chendu Tigmandru Nades Hetiur Venchi Sighisoara
20:30 Cristesti Sat
20:40 Corunca Acatari Valeni Galesti Balauseri Calimanesti Fantanele Viforoasa Sangeorgiu de Padure Ghindari Chibed Sarateni Sovata
21:30 Cristesti Sat
22:30 Cristesti Sat
Duda Tour Otopeni Aeroport
Duda Tour Constanta Mangalia
Sosiri
De la Ora
Duda Tour Constanta Mangalia 03:00
Band Madaras 05:25
Recea Somostelnic
Iernut
Somostelnic
Iernut 06:05
Chirileu 06:10
Cristesti Cristesti Sat 06:25
Cristesti Sat
Iernut
Bahnea 06:30
Sangeorgiu de Padure Fantanele Valeni Balauseri Acatari Calimanesti Viforoasa Gaiesti Corunca 06:35
Recea Somostelnic 06:40
Zau De Campie Valea Larga Band 06:55
Iernut 07:05
Venchi Gaiesti Nades Corunca Tigmandru Acatari Chendu Valeni Sighisoara Balauseri Hetiur 07:10
Cristesti Cristesti Sat 07:25
Cristesti Sat
Iernut
Somostelnic
Chirileu 07:30
Ghindari Fantanele Galesti Corunca Chibed Viforoasa Acatari Balauseri Sarateni Sangeorgiu de Padure Calimanesti Valeni Sovata 07:35
Bahnea 07:40
Corunca Sangeorgiu de Padure Fantanele Valeni Balauseri Acatari Calimanesti Viforoasa Gaiesti 07:45
Vetca 07:55
Iernut 08:05
Band Madaras 08:10
Cristesti Sat Cristesti 08:25
Cristesti Sat
Iernut
Filitelnic 08:30
Nades Corunca Tigmandru Acatari Chendu Valeni Sighisoara Balauseri Hetiur Venchi Gaiesti 08:40
Valeni Targu Mures 08:45
Sovata Ghindari Fantanele Galesti Corunca Chibed Viforoasa Acatari Balauseri Sarateni Sangeorgiu de Padure Calimanesti Valeni 08:50
Chirileu 09:05
Iernut
Calimanesti Viforoasa Gaiesti Corunca Sangeorgiu de Padure Fantanele Valeni Balauseri Acatari 09:20
Cristesti Sat Cristesti 09:25
Corunca Tigmandru Acatari Chendu Valeni Sighisoara Balauseri Hetiur Venchi Gaiesti Nades
Cristesti Sat
Iernut
Chirileu 09:35
Bahnea 09:40
Valea Larga Band Zau De Campie 09:55
Sovata Ghindari Fantanele Galesti Corunca Chibed Viforoasa Acatari Balauseri Sarateni Sangeorgiu de Padure Calimanesti Valeni 10:00
Iernut 10:05
Cristesti Sat Cristesti 10:25
Cristesti Sat
Iernut
Bahnea 10:30
Tigmandru Acatari Chendu Valeni Sighisoara Balauseri Hetiur Venchi Gaiesti Nades Corunca 10:40
Iernut 11:05
Somostelnic 11:10
Sangeorgiu de Padure Calimanesti Valeni Sovata Ghindari Fantanele Galesti Corunca Chibed Viforoasa Acatari Balauseri Sarateni 11:15
Cristesti Sat 11:25
Iernut
Acatari Chendu Valeni Sighisoara Balauseri Hetiur Venchi Gaiesti Nades Corunca Tigmandru 11:55
Iernut 12:05
Cristesti Sat Cristesti 12:25
Cristesti Sat
Iernut
Sarateni Sangeorgiu de Padure Calimanesti Valeni Sovata Ghindari Fantanele Galesti Corunca Chibed Viforoasa Acatari Balauseri 12:30
Alba Iulia Turda Sibot Timisoara Orastie Lugoj Deva 13:00
Deva
Iernut 13:05
Cristesti Cristesti Sat 13:25
Recea Somostelnic
Bahnea
Cristesti Sat
Iernut
Somostelnic
Chirileu 13:35
Acatari Chendu Valeni Sighisoara Balauseri Hetiur Venchi Gaiesti Nades Corunca Tigmandru 13:40
Sarateni Sangeorgiu de Padure Calimanesti Valeni Sovata Ghindari Fantanele Galesti Corunca Chibed Viforoasa Balauseri Acatari 14:00
Iernut 14:05
Madaras Band 14:25
Cristesti Cristesti Sat
Viforoasa Gaiesti Corunca Sangeorgiu de Padure Fantanele Valeni Balauseri Acatari Calimanesti
Cristesti Sat
Iernut
Balauseri Acatari Sarateni Sangeorgiu de Padure Calimanesti Valeni Sovata Ghindari Fantanele Galesti Corunca Chibed Viforoasa 15:00
Iernut 15:05
Hetiur Venchi Gaiesti Nades Corunca Tigmandru Acatari Chendu Valeni Sighisoara Balauseri 15:10
Valea Larga Band Zau De Campie 15:25
Cristesti Cristesti Sat
Cristesti Sat
Iernut
Sighisoara Balauseri Hetiur Venchi Gaiesti Nades Corunca Tigmandru Acatari Chendu Valeni 15:40
Bahnea
Recea Somostelnic 15:55
Chibed Viforoasa Balauseri Acatari Sarateni Sangeorgiu de Padure Calimanesti Valeni Ghindari Sovata Fantanele Galesti Corunca 16:00
Iernut 16:05
Cristesti Cristesti Sat 16:25
Cristesti Sat
Iernut
Chibed Viforoasa Balauseri Acatari Sarateni Sangeorgiu de Padure Calimanesti Valeni Ghindari Sovata Fantanele Galesti Corunca 16:30
Chirileu 16:35
Sighisoara Balauseri Hetiur Venchi Gaiesti Nades Corunca Tigmandru Acatari Chendu Valeni 16:40
Somostelnic 16:55
Madaras Band 17:10
Cristesti Cristesti Sat 17:25
Calimanesti Viforoasa Gaiesti Corunca Sangeorgiu de Padure Fantanele Valeni Balauseri Acatari
Cristesti Sat
Iernut
Corunca Chibed Viforoasa Balauseri Acatari Sarateni Sangeorgiu de Padure Calimanesti Valeni Ghindari Sovata Fantanele Galesti 17:30
Valeni Sighisoara Balauseri Hetiur Venchi Gaiesti Nades Corunca Tigmandru Acatari Chendu 18:10
Cristesti Cristesti Sat 18:25
Cristesti Sat
Iernut
Chirileu 18:35
Bahnea 18:40
Fantanele Galesti Corunca Chibed Viforoasa Balauseri Acatari Sarateni Sangeorgiu de Padure Calimanesti Valeni Ghindari Sovata 18:45
Cristesti Cristesti Sat 19:25
Cristesti Sat
Iernut
Bahnea 19:50
Ghindari Sovata Fantanele Corunca Galesti Chibed Viforoasa Balauseri Acatari Sarateni Sangeorgiu de Padure Calimanesti Valeni 20:00
Chendu Valeni Sighisoara Balauseri Hetiur Venchi Gaiesti Nades Corunca Tigmandru Acatari 20:10
Valea Larga Band Zau De Campie 20:25
Cristesti Sat Cristesti
Recea Somostelnic
Cristesti Sat
Somostelnic
Tarnaveni Sibiu Medias 21:00
Duda Tour Otopeni Aeroport
Deva Alba Iulia Turda Sibot Timisoara Orastie Lugoj 21:25
Cristesti Sat Cristesti
Cristesti Sat
Ghindari Sovata Fantanele Corunca Galesti Chibed Viforoasa Balauseri Acatari Sarateni Sangeorgiu de Padure Calimanesti Valeni 21:30
Acatari Chendu Valeni Sighisoara Balauseri Hetiur Venchi Gaiesti Nades Corunca Tigmandru 21:40
Cristesti Sat 22:25
Calimanesti Valeni Ghindari Sovata Fantanele Corunca Galesti Chibed Viforoasa Balauseri Acatari Sarateni Sangeorgiu de Padure 22:45
Tigmandru Acatari Chendu Valeni Sighisoara Balauseri Hetiur Venchi Gaiesti Nades Corunca 23:10
Cristesti Sat 23:25