Autogara Duda Trans Targu Mures , Romania

Piata Garii nr.6, Targu Mures, Romania
autogara@dudatrans.ro

langa Gara Mare CFR Targu Mures

Deschideți în Hărți

Plecări din Autogara Duda Trans

Ora Către
04:00 Duda Trans Somostelnic
04:55 Duda Trans Chirileu
05:10 Duda Trans Recea Somostelnic
05:30 Duda Trans Cristesti Sat
05:45 Duda Trans Band Madaras
Corunca Acatari Valenii Gaiesti Balauseri Calimanesti Fantanele Viforoasa Sangeorgiu de Padure Ghindari Chibed Sarateni Sovata
06:00 Duda Trans Band Zau De Campie Valea Larga
Riciu
Duda Trans Somostelnic
06:15 Duda Trans Chirileu
06:20 Corunca Acatari Valenii Gaiesti Balauseri Calimanesti Fantanele Viforoasa Sangeorgiu de Padure Ghindari Chibed Sarateni Sovata
Dimbu
Sarmas
Duda Trans Ungheni Iernut
06:30 Duda Trans Turda Alba Iulia Sibot Orastie Deva Lugoj Timisoara
Corunca Acatari Valenii Gaiesti Balauseri Chendu Tigmandru Nades Hetiur Venchi Sighisoara
Duda Trans Cristesti Sat
06:35 Bahnea
06:40 Duda Trans Ungheni Iernut
06:45 Duda Trans Band Madaras
Band Mociu Cluj Napoca
07:00 Corunca Acatari Valenii Gaiesti Balauseri Chendu Tigmandru Nades Hetiur Venchi Sighisoara
Corunca Acatari Valenii Gaiesti Balauseri Calimanesti Fantanele Viforoasa Sangeorgiu de Padure Ghindari Chibed Sarateni Sovata
Craiesti
Cluj Napoca
07:20 Duda Trans Chirileu
Duda Trans Ungheni Iernut
07:30 Corunca Acatari Valenii Gaiesti Balauseri Calimanesti Fantanele Viforoasa Sangeorgiu de Padure Ghindari Chibed Sarateni Sovata
Duda Trans Cristesti Sat
Iernut Ludus Campia Turzii Turda Cluj Napoca
07:40 Duda Trans Ungheni Iernut
07:50 Bahnea
08:00 Sarmas
Duda Trans Chirileu
Inand Iernut Salonta Ludus Campia Turzii Ciumeghiu Avram Iancu Turda Zerind Chisineu Cris Cluj Napoca Simand Capusu Mare Dumbrava Zimandu Nou Izvoru Crisului Huedin Arad Ciucea Sagu Bucea Vinga Borod Ortisoara Alesd Timisoara Oradea
Cluj Napoca Oradea
08:20 Duda Trans Ungheni Iernut
08:30 Duda Trans Cristesti Sat
08:40 Duda Trans Ungheni Iernut
08:50 Corunca Acatari Valenii Gaiesti Balauseri Chendu Tigmandru Nades Hetiur Venchi Sighisoara
09:20 Duda Trans Ungheni Iernut
09:30 Duda Trans Cristesti Sat
Duda Trans Somostelnic
09:40 Duda Trans Ungheni Iernut
09:50 Corunca Acatari Valenii Gaiesti Balauseri Chendu Tigmandru Nades Hetiur Venchi Sighisoara
10:00 Dimbu
10:20 Duda Trans Ungheni Iernut
10:25 Corunca Acatari Valenii Gaiesti Balauseri Calimanesti Fantanele Viforoasa Sangeorgiu de Padure Ghindari Chibed Sarateni Sovata
10:30 Duda Trans Cristesti Sat
10:40 Duda Trans Ungheni Iernut
10:50 Bahnea
11:00 Duda Trans Band Madaras
Riciu
11:20 Duda Trans Ungheni Iernut
11:30 Duda Trans Band Zau De Campie Valea Larga
Corunca Acatari Valenii Gaiesti Balauseri Chendu Tigmandru Nades Hetiur Venchi Sighisoara
Corunca Acatari Valenii Gaiesti Balauseri Calimanesti Fantanele Viforoasa Sangeorgiu de Padure Ghindari Chibed Sarateni Sovata
Duda Trans Cristesti Sat
11:35 Iernut Ludus Campia Turzii Turda Cluj Napoca Huedin Alesd Oradea Baile Felix
11:40 Duda Trans Ungheni Iernut
11:50 Duda Trans Tarnaveni Medias Sibiu
Bahnea
12:00 Filitelnic
Sarmas
Duda Trans Chirileu
Duda Trans Somostelnic
12:15 Duda Trans Band Zau De Campie Valea Larga
Corunca Acatari Valenii Gaiesti Balauseri Chendu Tigmandru Nades Hetiur Venchi Sighisoara
12:20 Corunca Acatari Valenii Gaiesti Balauseri Calimanesti Fantanele Viforoasa Sangeorgiu de Padure Ghindari Chibed Sarateni Sovata
Duda Trans Ungheni Iernut
12:30 Duda Trans Cristesti Sat
12:40 Duda Trans Ungheni Iernut
Ludus Turda Cluj Napoca Huedin Alesd Oradea
13:00 Riciu
13:20 Duda Trans Ungheni Iernut
13:25 Reghin Deda Lunca Bradului Toplita Sarmas Gheorgheni Lacu Rosu Bicaz Chei Bicaz Piatra Neamt
13:30 Dimbu
Duda Trans Cristesti Sat
13:40 Duda Trans Ungheni Iernut
13:45 Corunca Acatari Valenii Gaiesti Balauseri Calimanesti Fantanele Viforoasa Sangeorgiu de Padure Ghindari Chibed Sarateni Sovata
14:00 Corunca Acatari Valenii Gaiesti Balauseri Chendu Tigmandru Nades Hetiur Venchi Sighisoara
Sarmas
Dealu Stefanitei Sacel Iza Gara (Salistea de Sus) Salistea De Sus Dragomiresti Bogdan Voda Ieud Sieu Rozavlea Sesu Manastirei Stramtura Barsana Nanesti Oncesti Sighetu Marmatiei
14:20 Vetca
Duda Trans Ungheni Iernut
14:30 Duda Trans Turda Alba Iulia Sibot Orastie Deva Lugoj Timisoara
Duda Trans Band Madaras
Duda Trans Recea Somostelnic
Duda Trans Cristesti Sat
Iernut Ludus Campia Turzii Turda Cluj Napoca
14:35 Bahnea
14:40 Duda Trans Ungheni Iernut
15:00 Dimbu
Riciu
Duda Trans Somostelnic
Iernut Ludus Campia Turzii Turda Cluj Napoca Capusu Mare Dumbrava Izvoru Crisului Huedin Ciucea Bucea Borod Alesd Oradea
Cluj Napoca Oradea
15:15 Duda Trans Chirileu
15:20 Duda Trans Ungheni Iernut
15:25 Corunca Acatari Valenii Gaiesti Balauseri Calimanesti Fantanele Viforoasa Sangeorgiu de Padure Ghindari Chibed Sarateni Sovata
15:30 Corunca Acatari Valenii Gaiesti Balauseri Chendu Tigmandru Nades Hetiur Venchi Sighisoara
Duda Trans Cristesti Sat
15:40 Duda Trans Ungheni Iernut
15:50 Bahnea
16:00 Craiesti
16:20 Corunca Acatari Valenii Gaiesti Balauseri Calimanesti Fantanele Viforoasa Sangeorgiu de Padure Ghindari Chibed Sarateni Sovata
Corunca Acatari Valenii Gaiesti Balauseri Calimanesti Fantanele Viforoasa Sangeorgiu de Padure
Duda Trans Ungheni Iernut
16:30 Duda Trans Band Zau De Campie Valea Larga
Corunca Acatari Valenii Gaiesti Balauseri Chendu Tigmandru Nades Hetiur Venchi Sighisoara
Duda Trans Cristesti Sat
16:40 Duda Trans Ungheni Iernut
16:55 Corunca Acatari Valenii Gaiesti Balauseri Calimanesti Fantanele Viforoasa Sangeorgiu de Padure
17:00 Riciu
Duda Trans Chirileu
17:20 Bahnea
Duda Trans Ungheni Iernut
17:30 Duda Trans Band Madaras
Duda Trans Cristesti Sat
17:40 Duda Trans Ungheni Iernut
18:15 Corunca Acatari Valenii Gaiesti Balauseri Chendu Tigmandru Nades Hetiur Venchi Sighisoara
Corunca Acatari Valenii Gaiesti Balauseri Calimanesti Fantanele Viforoasa Sangeorgiu de Padure Ghindari Chibed Sarateni Sovata
18:30 Duda Trans Cristesti Sat
18:40 Duda Trans Ungheni Iernut
19:00 Dimbu
Sarmas
Duda Trans Somostelnic
19:20 Corunca Acatari Valenii Gaiesti Balauseri Calimanesti Fantanele Viforoasa Sangeorgiu de Padure Ghindari Chibed Sarateni Sovata
19:30 Craiesti
Duda Trans Cristesti Sat
19:40 Duda Trans Ungheni Iernut
20:00 Corunca Acatari Valenii Gaiesti Balauseri Chendu Tigmandru Nades Hetiur Venchi Sighisoara
20:30 Duda Trans Cristesti Sat
21:30 Duda Trans Cristesti Sat
22:30 Duda Trans Cristesti Sat

Sosiri în Autogara Duda Trans

De la Ora
Duda Trans Madaras Band 05:25
Duda Trans Somostelnic Recea
Duda Trans Iernut Ungheni
Duda Trans Somostelnic
Craiesti 05:50
Duda Trans Iernut Ungheni 06:05
Duda Trans Chirileu 06:10
Sarmasu 06:20
Duda Trans Cristesti Sat Cristesti 06:25
Duda Trans Cristesti Sat
Duda Trans Iernut Ungheni
Bahnea 06:30
Dimbu
Sangeorgiu de Padure Viforoasa Fantanele Calimanesti Balauseri Gaiesti Valenii Acatari Corunca 06:35
Duda Trans Somostelnic Recea 06:40
Craiesti 06:50
Duda Trans Valea Larga Zau De Campie Band 06:55
Duda Trans Iernut Ungheni 07:05
Sighisoara Venchi Hetiur Nades Tigmandru Chendu Balauseri Gaiesti Valenii Acatari Corunca 07:10
Duda Trans Cristesti Sat Cristesti 07:25
Duda Trans Cristesti Sat
Duda Trans Iernut Ungheni
Duda Trans Somostelnic
Duda Trans Chirileu 07:30
Sovata Sarateni Chibed Ghindari Sangeorgiu de Padure Viforoasa Fantanele Calimanesti Balauseri Gaiesti Valenii Acatari Corunca 07:35
Bahnea 07:40
Sangeorgiu de Padure Viforoasa Fantanele Calimanesti Balauseri Gaiesti Valenii Acatari Corunca 07:45
Riciu 07:50
Vetca 07:55
Dimbu 08:00
Duda Trans Iernut Ungheni 08:05
Duda Trans Madaras Band 08:10
Duda Trans Cristesti Sat Cristesti 08:25
Duda Trans Cristesti Sat
Duda Trans Iernut Ungheni
Filitelnic 08:30
Sighisoara Venchi Hetiur Nades Tigmandru Chendu Balauseri Gaiesti Valenii Acatari Corunca 08:40
Duda Trans Targu Mures Valenii 08:45
Sovata Sarateni Chibed Ghindari Sangeorgiu de Padure Viforoasa Fantanele Calimanesti Balauseri Gaiesti Valenii Acatari Corunca 08:50
Duda Trans Chirileu 09:05
Duda Trans Iernut Ungheni
Duda Trans Cristesti Sat Cristesti 09:25
Sighisoara Venchi Hetiur Nades Tigmandru Chendu Balauseri Gaiesti Valenii Acatari Corunca
Duda Trans Cristesti Sat
Duda Trans Iernut Ungheni
Dimbu 09:30
Sarmasu 09:35
Duda Trans Chirileu
Bahnea 09:40
Duda Trans Valea Larga Zau De Campie Band 09:55
Sovata Sarateni Chibed Ghindari Sangeorgiu de Padure Viforoasa Fantanele Calimanesti Balauseri Gaiesti Valenii Acatari Corunca 10:00
Duda Trans Iernut Ungheni 10:05
Sighetu Marmatiei Oncesti Nanesti Barsana Stramtura Sesu Manastirei Rozavlea Sieu Ieud Bogdan Voda Dragomiresti Salistea De Sus Iza Gara (Salistea de Sus) Sacel Dealu Stefanitei 10:21
Duda Trans Cristesti Sat Cristesti 10:25
Duda Trans Cristesti Sat
Duda Trans Iernut Ungheni
Bahnea 10:30
Sighisoara Venchi Hetiur Nades Tigmandru Chendu Balauseri Gaiesti Valenii Acatari Corunca 10:40
Craiesti 10:50
Duda Trans Iernut Ungheni 11:05
Duda Trans Somostelnic 11:10
Sovata Sarateni Chibed Ghindari Sangeorgiu de Padure Viforoasa Fantanele Calimanesti Balauseri Gaiesti Valenii Acatari Corunca 11:15
Duda Trans Cristesti Sat 11:25
Duda Trans Iernut Ungheni
Piatra Neamt Bicaz Bicaz Chei Lacu Rosu Gheorgheni Sarmas Toplita Lunca Bradului Deda Reghin 11:35
Sarmasu
Sighisoara Venchi Hetiur Nades Tigmandru Chendu Balauseri Gaiesti Valenii Acatari Corunca 11:55
Duda Trans Iernut Ungheni 12:05
Duda Trans Cristesti Sat Cristesti 12:25
Duda Trans Cristesti Sat
Duda Trans Iernut Ungheni
Sovata Sarateni Chibed Ghindari Sangeorgiu de Padure Viforoasa Fantanele Calimanesti Balauseri Gaiesti Valenii Acatari Corunca 12:30
Iasi Roman Piatra Neamt Bicaz Lacu Rosu Gheorgheni Praid Sovata 12:40
Riciu 12:50
Duda Trans Timisoara Orastie Lugoj Sibot Deva Alba Iulia Turda 13:00
Duda Trans Iernut Ungheni 13:05
Baile Felix Oradea Alesd Huedin Cluj Napoca Turda Campia Turzii Ludus Iernut 13:25
Duda Trans Cristesti Sat Cristesti
Duda Trans Somostelnic Recea
Bahnea
Duda Trans Cristesti Sat
Duda Trans Iernut Ungheni
Duda Trans Somostelnic
Oradea Cluj Napoca 13:30
Duda Trans Chirileu 13:35
Sighisoara Venchi Hetiur Nades Tigmandru Chendu Balauseri Gaiesti Valenii Acatari Corunca 13:40
Timisoara Ortisoara Vinga Sagu Arad Simand Chisineu Cris Zerind Avram Iancu Ciumeghiu Salonta Inand 13:51
Oradea Alesd Borod Bucea Ciucea Valea Draganului Huedin Izvoru Crisului Dumbrava Capusu Mare Cluj Napoca Turda Campia Turzii Ludus Iernut
Sovata Sarateni Chibed Ghindari Sangeorgiu de Padure Viforoasa Fantanele Calimanesti Balauseri Gaiesti Valenii Acatari Corunca 14:00
Dimbu
Duda Trans Iernut Ungheni 14:05
Duda Trans Madaras Band 14:25
Duda Trans Cristesti Sat Cristesti
Duda Trans Cristesti Sat
Duda Trans Iernut Ungheni
Riciu 14:50
Sovata Sarateni Chibed Ghindari Sangeorgiu de Padure Viforoasa Fantanele Calimanesti Balauseri Gaiesti Valenii Acatari Corunca 15:00
Duda Trans Iernut Ungheni 15:05
Duda Trans Valea Larga Zau De Campie Band 15:25
Duda Trans Cristesti Sat Cristesti
Duda Trans Cristesti Sat
Duda Trans Iernut Ungheni
Sarmasu 15:35
Sighisoara Venchi Hetiur Nades Tigmandru Chendu Balauseri Gaiesti Valenii Acatari Corunca 15:40
Bahnea
Duda Trans Somostelnic Recea 15:55
Sovata Sarateni Chibed Ghindari Sangeorgiu de Padure Viforoasa Fantanele Calimanesti Balauseri Gaiesti Valenii Acatari Corunca 16:00
Duda Trans Iernut Ungheni 16:05
Cluj Napoca Turda Campia Turzii Ludus Iernut 16:25
Duda Trans Cristesti Sat Cristesti
Duda Trans Cristesti Sat
Duda Trans Iernut Ungheni
Duda Trans Chirileu 16:35
Sighisoara Venchi Hetiur Nades Tigmandru Chendu Balauseri Gaiesti Valenii Acatari Corunca 16:40
Riciu 16:50
Duda Trans Somostelnic 16:55
Dimbu 17:00
Duda Trans Madaras Band 17:10
Cluj Napoca 17:22
Duda Trans Cristesti Sat Cristesti 17:25
Duda Trans Cristesti Sat
Duda Trans Iernut Ungheni
Sovata Sarateni Chibed Ghindari Sangeorgiu de Padure Viforoasa Fantanele Calimanesti Balauseri Gaiesti Valenii Acatari Corunca 17:30
Sarmasu 17:35
Cluj Napoca Mociu Band 18:00
Sighisoara Venchi Hetiur Nades Tigmandru Chendu Balauseri Gaiesti Valenii Acatari Corunca 18:10
Duda Trans Cristesti Sat Cristesti 18:25
Duda Trans Cristesti Sat
Duda Trans Iernut Ungheni
Duda Trans Chirileu 18:35
Sovata Sarateni Chibed Ghindari Sangeorgiu de Padure Viforoasa Fantanele Calimanesti Balauseri Gaiesti Valenii Acatari Corunca 18:45
Riciu 18:50
Duda Trans Cristesti Sat Cristesti 19:25
Duda Trans Cristesti Sat
Duda Trans Iernut Ungheni
Bahnea 19:50
Sovata Sarateni Chibed Ghindari Sangeorgiu de Padure Viforoasa Fantanele Calimanesti Balauseri Gaiesti Valenii Acatari Corunca 20:00
Sighisoara Venchi Hetiur Nades Tigmandru Chendu Balauseri Gaiesti Valenii Acatari Corunca 20:10
Duda Trans Valea Larga Zau De Campie Band 20:25
Duda Trans Cristesti Sat Cristesti
Duda Trans Somostelnic Recea
Duda Trans Cristesti Sat
Duda Trans Somostelnic
Cluj Napoca Turda Campia Turzii Ludus Iernut 20:40
Baia Mare Seini Livada Botiz Satu Mare Moftinu Mic Carei Piscolt Curtuiuseni Valea Lui Mihai Targusor Sacuieni Diosig Rosiori 20:51
Timisoara Ortisoara Vinga Sagu Arad Simand Chisineu Cris Zerind Avram Iancu Ciumeghiu Salonta Inand
Oradea Alesd Borod Bucea Ciucea Valea Draganului Huedin Izvoru Crisului Dumbrava Capusu Mare Cluj Napoca Turda Campia Turzii Ludus Iernut
Oradea Cluj Napoca
Duda Trans Sibiu Medias Tarnaveni 21:00
Duda Trans Timisoara Orastie Lugoj Sibot Deva Alba Iulia Turda 21:25
Duda Trans Cristesti Sat
Sovata Sarateni Chibed Ghindari Sangeorgiu de Padure Viforoasa Fantanele Calimanesti Balauseri Gaiesti Valenii Acatari Corunca 21:30
Sighisoara Venchi Hetiur Nades Tigmandru Chendu Balauseri Gaiesti Valenii Acatari Corunca 21:40
Duda Trans Cristesti Sat 22:25
Sovata Sarateni Chibed Ghindari Sangeorgiu de Padure Viforoasa Fantanele Calimanesti Balauseri Gaiesti Valenii Acatari Corunca 22:45
Sighisoara Venchi Hetiur Nades Tigmandru Chendu Balauseri Gaiesti Valenii Acatari Corunca 23:10
Duda Trans Cristesti Sat 23:25