Autogara Siletina (Transport Local SA) Targu Mures , Romania

Str. Bega nr.2, Targu Mures, Romania

Deschideți în Hărți

Plecări din Autogara Siletina (Transport Local SA)

Ora Către
04:20 Moresti
04:30 Ernei
04:50 Sangeorgiu de Mures
Ernei
05:00 Ludus
Ernei
05:10 Bardesti
Ernei
05:20 Sintioana
Moresti
05:30 Ernei
05:40 Iernut Ludus Campia Turzii Turda Cluj Napoca
05:45 Cristesti
05:50 Sangeorgiu de Mures
Ernei
06:00 Sarmasu
Ludus
06:10 Sintioana
Ernei
06:20 Sarmas
Moresti
Ernei
06:30 Bardesti
Sintioana
Ernei
Sibiu
06:45 Voivodeni
Cristesti
06:50 Sangeorgiu de Mures
Ernei
07:00 Ludus
07:10 Ernei
07:20 Moresti
07:30 Ernei
Iernut Ludus Campia Turzii Turda Cluj Napoca
07:40 Ernei
07:50 Ernei
07:55 Bardesti
08:00 Sarmas
Ludus
Inand Rosiori Iernut Diosig Salonta Ludus Ciumeghiu Sacuieni Campia Turzii Turda Avram Iancu Zerind Cluj Napoca Targusor Chisineu Cris Capusu Mare Simand Valea Lui Mihai Curtuiuseni Zimandu Nou Dumbrava Piscolt Izvoru Crisului Huedin Carei Moftinu Mic Arad Ciucea Sagu Bucea Satu Mare Vinga Borod Botiz Ortisoara Alesd Livada Timisoara Seini Oradea Baia Mare
Cluj Napoca Oradea
08:10 Ernei
08:20 Moresti
08:30 Ernei
08:50 Ernei
09:00 Ludus
Ernei
09:10 Ernei
09:20 Moresti
09:30 Sintioana
Ernei
09:45 Sarmasu
09:50 Ernei
10:00 Ludus
10:10 Ernei
10:15 Bardesti
10:20 Moresti
Ernei
10:30 Ernei
Iernut Ludus Campia Turzii Turda Cluj Napoca
10:50 Ernei
11:00 Ludus
11:10 Ernei
11:20 Moresti
11:30 Voivodeni
Ernei
11:40 Ernei
11:50 Ernei
12:00 Sarmas
Sintioana
Ludus
12:10 Bardesti
Ernei
12:15 Sangeorgiu de Mures
Cristesti
12:20 Moresti
12:30 Ernei
12:50 Ernei
13:00 Ludus
Ernei
13:10 Ernei
13:15 Sangeorgiu de Mures
Cristesti
13:20 Moresti
13:30 Finate
Valeni
Ernei
13:45 Sarmasu
13:50 Ernei
14:00 Finate
Sarmas
Ludus
14:10 Ernei
14:15 Sangeorgiu de Mures
14:20 Bardesti
Moresti
Ernei
14:30 Sintioana
Ernei
Iernut Ludus Campia Turzii Turda Cluj Napoca
14:50 Ernei
15:00 Voivodeni
Ludus
Iernut Ludus Campia Turzii Turda Cluj Napoca Capusu Mare Dumbrava Izvoru Crisului Huedin Ciucea Bucea Borod Alesd Oradea
Cluj Napoca Oradea
15:10 Ernei
15:15 Sangeorgiu de Mures
15:20 Moresti
15:30 Sintioana
Ernei
15:40 Ernei
15:50 Ernei
16:00 Voivodeni
Sarmasu
Sintioana
Ludus
16:10 Bardesti
Ernei
16:15 Cristesti
16:20 Moresti
16:30 Ernei
16:50 Ernei
17:00 Ludus
Ernei
17:10 Ernei
17:15 Saulia
17:20 Moresti
17:30 Sintioana
Ernei
17:50 Ernei
18:00 Kassel Hannover Gottingen Hamburg Kolding Odense Copenhagen Malmo Helsingborg Angelholm Halmstad Goteborg Oslo
Ludus
Nickelsdorf Viena Linz Passau Regensburg Nurnberg Wurzburg Frankfurt Koln Aachen Liege Bruxelles Brugge Calais
Cluj Napoca
Iernut Ludus Campia Turzii Turda Cluj Napoca
Nickelsdorf Viena Graz
Dover Maidstone Londra
18:10 Ernei
18:20 Moresti
Ernei
18:30 Voivodeni
Ernei
18:50 Ernei
19:00 Sarmas
19:10 Ernei
19:15 Cristesti
19:20 Moresti
Ludus
19:30 Sarmasu
Ernei
19:40 Ernei
19:50 Ernei
20:10 Ernei
20:15 Sintioana
20:20 Moresti
20:30 Ernei
20:50 Ernei
21:10 Ernei
21:20 Moresti
21:30 Ernei
21:50 Ernei
22:00 Ludus
22:10 Ernei
22:15 Cristesti
22:20 Moresti
22:30 Voivodeni
Bardesti
Sintioana
Ernei

Sosiri în Autogara Siletina (Transport Local SA)

De la Ora
Calais Brugge Bruxelles Liege Aachen Koln Frankfurt Wurzburg Nurnberg Regensburg Passau Linz Viena Nickelsdorf 03:00
Cluj Napoca
Graz Viena Nickelsdorf
Londra Maidstone Dover
Bardesti 05:05
Sintioana 05:15
Moresti
Ernei 05:25
Oslo Stockholm Norrkoping Linkoping Jonkoping Boras Goteborg Halmstad Angelholm Helsingborg Malmo Copenhagen Odense Kolding Hamburg Hannover Wurzburg Nurnberg Passau Linz Viena 05:30
Voivodeni
Sintioana
Cluj Napoca
Panet 05:40
Sangeorgiu de Mures 05:45
Sarmasu
Ernei
Ludus 05:50
Panet 05:55
Ernei 06:05
Moresti 06:15
Ernei
Sarmasu 06:20
Bardesti 06:25
Sintioana
Ernei
Panet 06:40
Cristesti
Voivodeni 06:45
Sangeorgiu de Mures
Ernei
Ludus 06:50
Sarmasu 07:05
Ernei
Saulia 07:09
Panet 07:10
Moresti 07:15
Panet 07:25
Sintioana
Ernei
Ernei 07:35
Panet 07:40
Sintioana
Cristesti
Sangeorgiu de Mures 07:45
Bardesti
Ernei
Ludus 07:50
Ernei 08:05
Panet 08:10
Voivodeni 08:15
Moresti
Finate 08:25
Ernei
Panet 08:40
Ernei 08:45
Ludus 08:50
Ernei 08:55
Ernei 09:05
Bardesti 09:10
Panet
Moresti 09:15
Cluj Napoca Turda Campia Turzii Ludus Iernut 09:25
Panet
Ernei
Sarmasu 09:30
Sarmasu 09:35
Panet 09:40
Ernei 09:45
Ludus 09:50
Ernei 10:05
Moresti 10:15
Ernei
Ernei 10:25
Ernei 10:45
Sintioana 10:50
Ludus
Ernei 11:05
Panet 11:10
Moresti 11:15
Panet 11:25
Ernei
Sarmasu 11:35
Ernei
Panet 11:40
Ernei 11:45
Bardesti 11:50
Ludus
Ernei 12:05
Moresti 12:15
Ernei 12:25
Panet 12:40
Ernei 12:45
Ludus 12:50
Ernei 12:55
Ernei 13:05
Cluj Napoca Turda Campia Turzii Ludus Iernut 13:10
Sangeorgiu de Mures
Panet
Cristesti
Moresti 13:15
Sintioana 13:20
Bardesti 13:25
Panet
Ernei
Sarmasu 13:30
Panet 13:40
Voivodeni 13:45
Ernei
Ludus 13:50
Timisoara Ortisoara Vinga Sagu Arad Simand Chisineu Cris Zerind Avram Iancu Ciumeghiu Salonta Inand 13:51
Oradea Alesd Borod Bucea Ciucea Valea Draganului Huedin Izvoru Crisului Dumbrava Capusu Mare Cluj Napoca Turda Campia Turzii Ludus Iernut
Oradea Cluj Napoca
Ernei 14:05
Sangeorgiu de Mures 14:10
Panet
Cristesti
Moresti 14:15
Ernei
Ernei 14:25
Panet 14:40
Ernei 14:45
Ludus 14:50
Panet 14:55
Ernei 15:05
Sangeorgiu de Mures 15:10
Panet
Moresti 15:15
Ernei 15:25
Sarmasu 15:35
Ernei
Panet 15:40
Bardesti 15:45
Ernei
Ludus 15:50
Sintioana 15:55
Ernei 16:05
Sangeorgiu de Mures 16:10
Panet
Moresti 16:15
Cluj Napoca Turda Campia Turzii Ludus Iernut 16:25
Valeni
Panet
Ernei
Sibiu 16:30
Aachen Koln Bonn Koblenz Limburg Offenbach am Main Frankfurt Wurzburg Erlangen Nurnberg Regensburg Deggendorf Passau
Panet 16:40
Finate 16:45
Ernei
Sintioana 16:50
Ludus
Ernei 16:55
Ernei 17:05
Panet 17:10
Cristesti
Voivodeni 17:15
Moresti
Sintioana 17:25
Ernei
Sarmasu 17:30
Sarmasu 17:35
Panet 17:40
Ernei 17:45
Ludus 17:50
Panet 17:55
Ernei 18:05
Moresti 18:15
Ernei
Ernei 18:25
Cluj Napoca Turda Campia Turzii Ludus Iernut 18:40
Ernei 18:45
Ludus 18:50
Sintioana 18:55
Ernei 19:05
Moresti 19:15
Panet 19:25
Ernei
Ernei 19:35
Panet 19:40
Ernei 19:45
Ludus 19:50
Ernei 20:05
Cristesti 20:10
Voivodeni 20:15
Moresti
Ernei 20:25
Cluj Napoca Turda Campia Turzii Ludus Iernut 20:40
Ernei 20:45
Ludus 20:50
Baia Mare Seini Livada Botiz Satu Mare Moftinu Mic Carei Piscolt Curtuiuseni Valea Lui Mihai Targusor Sacuieni Diosig Rosiori 20:51
Timisoara Ortisoara Vinga Sagu Arad Simand Chisineu Cris Zerind Avram Iancu Ciumeghiu Salonta Inand
Oradea Alesd Borod Bucea Ciucea Valea Draganului Huedin Izvoru Crisului Dumbrava Capusu Mare Cluj Napoca Turda Campia Turzii Ludus Iernut
Oradea Cluj Napoca
Ernei 20:55
Ernei 21:05
Moresti 21:15
Panet 21:25
Ernei
Bardesti 21:35
Sintioana
Panet 21:40
Ernei 21:45
Ludus 21:50
Ernei 22:05
Moresti 22:15
Ernei 22:25
Panet 22:40
Ernei 22:45
Ernei 23:05
Cristesti 23:10
Moresti 23:15
Panet 23:30
Panet 23:35