Autogara Mare - Morandi Logistic Vaslui , Romania

Str. Decebal nr.18, Vaslui, Romania

Deschideți în Hărți

Plecări din Autogara Mare - Morandi Logistic

Ora Către
04:00 Buda
04:50 Brodoc Balteni
Balteni Deal
05:00 Poienesti
05:10 Bejenesti
05:20 Laza
05:30 Muntenii de Sus
Valeni
Valeni
05:45 Hirsova
05:55 Feresti
Feresti
06:00 Muntenii de Jos Corbu Lipovat
Muntenii de Jos Lipovat Suceveni Bogdana
Barlad
Fistici
Negresti
06:05 Muntenii de Jos Minjesti
06:15 Portari
Serbotesti
Chitoc
06:20 Brodoc Balteni Balteni Deal
Satu Nou
Satu Nou
Balteni Deal
Telejna
06:25 Sofronesti
06:30 Vaslui Muntenii de Jos Satu Nou Minjesti
Muntenii de Sus
Tanacu
Deleni
Barlad
Laza
Floresti
06:35 Bejenesti
06:40 Valeni
Valeni
06:45 Costesti
06:50 Gugesti
Muntenii de Jos Minjesti
Secuia
Poienesti
Buda
Maraseni Stefan Cel Mare Dobroslovesti Buhaiesti Vulturesti Parpanita Negresti Silistea Todiresti Dumesti Bacesti Cuci Oniceni Valea Ursului Chilii Stejaru Izvoru Ion Creanga Cotu Vames Horia Roman Dulcesti Bozieni Baratca Balanesti Ghigoiesti Girov Darmanesti Piatra Neamt
07:00 Barlad Bucuresti
Vaslui Puscasi Sauca Laza Oprisita Poienesti Harsoveni Ivanesti Moara Sima Toporasti Armasoaia Pungesti
Vaslui Maraseni Stefan cel Mare Birzesti
Barlad
Pungesti
Birzesti
07:15 Corni Albesti
07:25 Stefan cel Mare Cantalaresti Buhaiesti Vulturesti Negresti Silistea Todiresti Dumesti Bacesti
Muntenii de Jos Lipovat Suceveni Bogdana
07:30 Muntenii de Sus
Barlad
Hirsova
07:45 Brodoc Balteni Balteni Deal
Balteni Deal
07:50 Focseasca
07:55 Laza
08:00 Danesti
Telejna
Barlad
Bejenesti
08:10 Negresti
08:20 Valeni
Valeni
08:30 Vaslui Maraseni Stefan cel Mare Birzesti
Muntenii de Sus
Birzesti
Barlad
08:40 Contessa Entellina Partanna Taormina Salemi Giarre Santa Ninfa Acireale Campobello di Mazara Castelvetrano Catania Ribera Lentini Caltabellotta Siracusa Sciacca Menfi Avola Mazara del Vallo Lido di Mondello Rosolini Strasatti Modica Marsala Ragusa Marausa Vittoria Paceco Agrigento Caltanissetta Pince Udine Pordenone Mestre Venetia Padova Verona Ferrara Bologna Prato Firenze Arezzo Orvieto Orte Roma Frosinone Ceprano Teano Casino Caserta San Nicola Mercato San Severino Nola Napoli Montoro Salerno Battipaglia Eboli Campania Contursi Potenza Polla Sala Consilina Padula Lagonegro Corigliano Calabro Rossano Tarsia Rende Cosenza Falerna Lauria Inferiore Castrovillari Lamezia Terme Pizzo Vibo Valentia Rosarno Gioia Tauro Palmi Villa San Giovanni Reggio di Calabria Messina Spadafora Milazzo Barcellona-Pozzo di Gotto Patti Falcone Brolo Capo d'Orlando Rocca di Capri Leone Sant'Agata di Militello Santo Stefano di Camastra Tusa Cefalu Termini Imerese Bagheria Palermo Partinico Castellammare del Golfo Alcamo Trapani
Roman
08:45 Girceni
08:50 Serbotesti
09:00 Stefan cel Mare Cantalaresti Buhaiesti Vulturesti Negresti Silistea Todiresti Dumesti Bacesti
Barlad Bucuresti
Barlad
09:30 Muntenii de Sus
Barlad
09:40 Protopopesti
Corni Albesti
09:45 Tanacu
10:00 Muntenii de Jos Lipovat Suceveni Bogdana
Barlad
Poienesti
10:20 Negresti
10:30 Vaslui Muntenii de Jos Satu Nou Minjesti
Muntenii de Sus
Ghergheleu
Muntenii de Jos Minjesti
Barlad
Laza
10:45 Brodoc Balteni Balteni Deal
Satu Nou
Satu Nou
Costesti
Balteni Deal
10:50 Telejna
11:00 Buhaiesti Negresti Bacesti Cuci Marmureni Valea Enei Valea Ursului Stejaru Izvoru Cotu Vames Horia Roman Dulcesti Girov Darmanesti Piatra Neamt
Barlad Bucuresti
Serbotesti
Deleni
Barlad
Trohan
Fistici
Ranzesti
Chircesti
11:10 Portari
Barlad
11:15 Radeni
Radeni
11:20 Focseasca
11:30 Stefan cel Mare Cantalaresti Buhaiesti Vulturesti Negresti Silistea Todiresti Dumesti Bacesti
Vaslui Puscasi Sauca Laza Oprisita Poienesti Harsoveni Ivanesti Moara Sima Toporasti Armasoaia Pungesti
Vaslui Maraseni Stefan cel Mare Birzesti
Muntenii de Sus
Chitoc
Barlad
Pungesti
Birzesti
Bucuresti
11:40 Corni Albesti
11:45 Serbotesti
Buda
Murgeni
12:00 Muntenii de Jos Corbu Lipovat
Muntenii de Jos Lipovat Suceveni Bogdana
Tanacu
Feresti
Feresti
Danesti
Poienesti
Barlad
12:10 Portari
12:15 Satu Nou
Satu Nou
Secuia
Hirsova
Bejenesti
12:20 Brodoc Balteni Balteni Deal
12:30 Muntenii de Sus
Gugesti
Muntenii de Jos Minjesti
Deleni
Laza
Negresti
Telejna
Barlad
12:35 Balteni Deal
12:45 Barlad Buzau Bucuresti
Serbotesti
13:00 Vaslui Maraseni Stefan cel Mare Birzesti
Costesti
Girceni
Birzesti
Barlad
13:10 Portari
13:15 Protopopesti
13:30 Muntenii de Jos Minjesti
Floresti
Sofronesti
Barlad
13:50 Muntenii de Sus
14:00 Vaslui Muntenii de Jos Satu Nou Minjesti
Tanacu
Satu Nou
Satu Nou
Barlad
Girceni
Fistici
14:10 Poienesti
14:15 Stefan cel Mare Cantalaresti Buhaiesti Vulturesti Negresti Silistea Todiresti Dumesti Bacesti
Serbotesti
Secuia
Laza
14:20 Brodoc Balteni Balteni Deal
Muntenii de Sus
Ghergheleu
Balteni Deal
Telejna
14:30 Muntenii de Jos Corbu Lipovat
Muntenii de Jos Lipovat Suceveni Bogdana
Feresti
Feresti
Barlad
Hirsova
Chircesti
14:40 Portari
Corni Albesti
14:45 Focseasca
Bejenesti
14:55 Muntenii de Jos Minjesti
15:00 Barlad Bucuresti
Muntenii de Sus
Valeni
Valeni
Chitoc
Barlad
Ghermanesti
15:20 Satu Nou
Satu Nou
Trohan
Laza
15:30 Barlad
15:45 Stefan cel Mare Cantalaresti Buhaiesti Vulturesti Negresti Silistea Todiresti Dumesti Bacesti
Brodoc Balteni Balteni Deal
Costesti
Balteni Deal
15:50 Muntenii de Sus
Poienesti
16:00 Tanacu
Serbotesti
Deleni
Telejna
Barlad
16:15 Secuia
Buda
Negresti
16:25 Portari
16:30 Muntenii de Jos Corbu Lipovat
Focseasca
Chitoc
Corni Albesti
Radeni
Radeni
Barlad
16:40 Vaslui Maraseni Stefan cel Mare Birzesti
Birzesti
16:45 Satu Nou
Satu Nou
17:00 Barlad Bucuresti
Vaslui Muntenii de Jos Satu Nou Minjesti
Muntenii de Sus
Feresti
Feresti
Gugesti
Muntenii de Jos Minjesti
Girceni
Floresti
Barlad
Ranzesti
17:15 Murgeni
Bejenesti
17:20 Ghergheleu
17:30 Vaslui Puscasi Sauca Laza Oprisita Poienesti Harsoveni Ivanesti Moara Sima Toporasti Armasoaia Pungesti
Pungesti
Laza
Barlad
Barlad
17:40 Protopopesti
17:45 Hirsova
17:50 Portari
18:00 Muntenii de Jos Corbu Lipovat
Muntenii de Jos Lipovat Suceveni Bogdana
Danesti
Barlad
18:10 Stefan cel Mare Cantalaresti Buhaiesti Vulturesti Negresti Silistea Todiresti Dumesti Bacesti
18:20 Brodoc Balteni Balteni Deal
Muntenii de Sus
Corni Albesti
Balteni Deal
18:30 Tanacu
Poienesti
Telejna
18:40 Satu Nou
Satu Nou
19:00 Serbotesti
Costesti
Deleni
Barlad
Girceni
Chircesti
19:20 Buda
19:25 Muntenii de Sus
19:30 Vaslui Muntenii de Jos Satu Nou Minjesti
19:45 Muntenii de Jos Minjesti
Barlad
19:50 Muntenii de Jos Corbu Lipovat
20:00 Vaslui Maraseni Stefan cel Mare Birzesti
Chitoc
Birzesti
20:10 Portari
Tanacu
Satu Nou
Satu Nou
Hirsova
20:15 Muntenii de Sus
Feresti
Feresti
Corni Albesti
Laza
Bejenesti
20:20 Balteni Deal
20:30 Brodoc Balteni
Serbotesti
20:35 Muntenii de Jos Corbu Lipovat
20:40 Deleni
22:00 Serbotesti
22:30 Muntenii de Sus
22:40 Satu Nou
Satu Nou

Sosiri în Autogara Mare - Morandi Logistic

De la Ora
Muntenii de Sus 05:20
Satu Nou 05:34
Satu Nou
Chitoc 05:40
Lipovat Corbu Muntenii de Jos 05:45
Balteni Brodoc
Balteni Deal
Serbotesti 05:50
Portari 06:10
Deleni
Buda
Bejenesti 06:15
Muntenii de Sus 06:20
Laza
Poienesti 06:22
Valeni 06:25
Valeni
Lipovat Corbu Muntenii de Jos 06:30
Costesti
Minjesti Muntenii de Jos 06:45
Corni Albesti 06:50
Chitoc 06:55
Bacesti Dumesti Todiresti Silistea Negresti Vulturesti Buhaiesti Cantalaresti Stefan cel Mare 07:00
Danesti
Portari 07:10
Hirsova
Minjesti Satu Nou Muntenii de Jos Vaslui 07:15
Barlad
Girceni 07:18
Lipovat Corbu Muntenii de Jos 07:20
Bogdana Suceveni Lipovat Muntenii de Jos
Muntenii de Sus
Deleni 07:30
Balteni Deal Balteni Brodoc 07:35
Valeni
Valeni
Focseasca
Minjesti Muntenii de Jos
Secuia
Laza
Balteni Deal
Telejna
Satu Nou 07:39
Satu Nou
Tanacu 07:45
Serbotesti
Barlad
Bejenesti
Feresti 07:50
Feresti
Chircesti
Radeni 07:58
Radeni
Negresti
Protopopesti 08:00
Fistici 08:05
Poienesti 08:12
Birzesti Stefan cel Mare Maraseni Vaslui 08:15
Birzesti
Barlad
Muntenii de Sus 08:20
Telejna
Costesti 08:25
Murgeni 08:31
Bacesti Dumesti Todiresti Silistea Negresti Vulturesti Buhaiesti Cantalaresti Stefan cel Mare 08:35
Balteni Brodoc 08:45
Corni Albesti
Balteni Deal
Barlad
Bogdana Suceveni Lipovat Muntenii de Jos 08:50
Ghergheleu
Ranzesti 08:54
Laza 08:55
Hirsova
Floresti 09:00
Sofronesti 09:02
Barlad 09:06
Buda 09:10
Bejenesti
Barlad 09:15
Muntenii de Sus 09:20
Valeni 09:25
Valeni
Gugesti 09:30
Pungesti Armasoaia Toporasti Moara Sima Ivanesti Harsoveni Poienesti Oprisita Laza Sauca Puscasi Vaslui 09:39
Pungesti
Birzesti Stefan cel Mare Maraseni Vaslui 09:45
Barlad
Birzesti
Liverpool Newquay Manchester Doncaster Leicester Birmingham Coventry Northampton Milton Keynes Luton Londra Canterbury Dover Calais Dunkerque Nurnberg Praga Plzen Brno Bratislava Budapesta Saliste
Negresti 10:08
Focseasca 10:10
Barlad 10:15
Muntenii de Sus 10:20
Serbotesti
Paceco Torino Marausa Moncalieri Marsala Alba Casale Monferrato Strasatti San Germano Vercellese Mazara del Vallo Avellino Moncalvo Menfi Mercogliano Asti Sciacca Baiano Alessandria Trapani Caltabellotta Voghera Alcamo Ribera Monteforte Irpino Pavia Castellammare del Golfo Castelvetrano Stradella Partinico Campobello di Mazara Nola Castel San Giovanni Palermo Santa Ninfa Marigliano Piacenza Cefalu Salemi Torre del Greco Caorso Tusa Partanna Scafati Nocera Superiore Cremona Santo Stefano di Camastra Baronissi Minerbe Sant'Agata di Militello Fisciano Rocca di Capri Leone Ghedi Chivasso Brolo Solofra Santhia Falcone Spasu Patti Sala Biandrate Barcellona-Pozzo di Gotto Novara Milazzo Arluno San Michele di Serino Pero Messina Atripalda Acerno Reggio di Calabria Milano Villa San Giovanni Montecorvino Rovella Monza Rosarno Trezzo sull'Adda Lamezia Terme Controne Dalmine Bergamo Falerna Rovato Cosenza Agropoli Ospitaletto Lauria Inferiore Capaccio Brescia Bellizzi Irpino Lagonegro Villa Nuova Sala Consilina Peschiera Polla Sommacampagna Contursi Campania San Bonifacio Eboli Battipaglia Vicenza Pontecagnano Grisignano di Zocco Salerno Montoro Napoli Mercato San Severino Nola Casino Ceprano Frosinone Roma Orte Orvieto Arezzo Firenze Prato Bologna Ferrara Latisana Verona Padova Venetia Portogruaro Pordenone Trieste Plezzo di Tarvisio Mestre Udine Gonars Villach Pince 10:30
Bacau
Barlad 10:45
Tanacu 11:00
Focseasca
Bacesti Dumesti Todiresti Silistea Negresti Vulturesti Buhaiesti Cantalaresti Stefan cel Mare 11:05
Danesti 11:15
Minjesti Muntenii de Jos
Barlad
Minjesti Satu Nou Muntenii de Jos Vaslui 11:20
Muntenii de Sus
Corni Albesti
Poienesti 11:27
Laza 11:30
Girceni 11:33
Balteni Brodoc 11:45
Balteni Deal
Barlad
Bogdana Suceveni Lipovat Muntenii de Jos 11:50
Deleni 12:00
Satu Nou 12:04
Satu Nou
Portari 12:05
Barlad 12:15
Negresti 12:18
Bucuresti Buzau Barlad 12:19
Muntenii de Sus 12:20
Telejna
Costesti 12:25
Serbotesti 12:30
Chitoc 12:40
Birzesti Stefan cel Mare Maraseni Vaslui 12:45
Birzesti
Barlad
Protopopesti 12:50
Chircesti
Secuia 12:55
Fistici
Portari 13:05
Corni Albesti 13:10
Minjesti Muntenii de Jos 13:15
Barlad
Bogdana Suceveni Lipovat Muntenii de Jos 13:20
Muntenii de Sus
Tanacu
Bejenesti
Poienesti 13:22
Ghergheleu 13:25
Lipovat Corbu Muntenii de Jos 13:30
Deleni
Bacau
Satu Nou 13:34
Satu Nou
Bacesti Dumesti Todiresti Silistea Negresti Vulturesti Buhaiesti Cantalaresti Stefan cel Mare 13:35
Balteni Brodoc
Balteni Deal
Serbotesti 13:40
Laza
Barlad 13:45
Hirsova 13:55
Radeni 13:58
Radeni
Buda 14:00
Feresti 14:05
Feresti
Telejna
Muntenii de Sus 14:10
Pungesti Armasoaia Toporasti Moara Sima Ivanesti Harsoveni Poienesti Oprisita Laza Sauca Puscasi Vaslui 14:14
Pungesti
Birzesti Stefan cel Mare Maraseni Vaslui 14:15
Serbotesti
Minjesti Muntenii de Jos
Barlad
Birzesti
Trohan 14:16
Bucuresti Barlad 14:19
Bacesti Dumesti Todiresti Silistea Negresti Vulturesti Buhaiesti Cantalaresti Stefan cel Mare 14:20
Focseasca 14:30
Portari 14:35
Muntenii de Sus 14:40
Costesti
Barlad 14:45
Minjesti Satu Nou Muntenii de Jos Vaslui 14:50
Secuia 14:55
Muntenii de Sus 15:10
Laza
Satu Nou 15:14
Satu Nou
Tanacu 15:15
Danesti
Barlad
Negresti 15:23
Balteni Brodoc 15:25
Balteni Deal
Poienesti 15:37
Portari 15:40
Gugesti
Telejna
Serbotesti 15:45
Barlad
Girceni 15:48
Minjesti Muntenii de Jos 15:50
Chitoc
Valeni 15:55
Valeni
Hirsova
Bejenesti
Floresti 16:00
Sofronesti 16:02
Fistici 16:05
Corni Albesti 16:10
Barlad 16:15
Bucuresti Barlad 16:19
Bogdana Suceveni Lipovat Muntenii de Jos 16:20
Laza
Chircesti
Feresti 16:25
Feresti
Protopopesti
Lipovat Corbu Muntenii de Jos 16:30
Satu Nou 16:34
Satu Nou
Barlad 16:36
Muntenii de Sus 16:40
Balteni Brodoc 16:45
Balteni Deal
Barlad
Murgeni 16:46
Girceni 16:48
Ranzesti 16:54
Secuia 16:55
Ghergheleu 17:10
Chitoc
Deleni
Tanacu 17:15
Barlad
Piatra Neamt Darmanesti Girov Ghigoiesti Balanesti Baratca Bozieni Dulcesti Roman Horia Cotu Vames Ion Creanga Izvoru Stejaru Chilii Valea Ursului Oniceni Cuci Bacesti Dumesti Todiresti Silistea Negresti Parpanita Vulturesti Buhaiesti Dobroslovesti Stefan Cel Mare Maraseni 17:21
Poienesti 17:22
Portari 17:25
Serbotesti
Costesti
Lipovat Corbu Muntenii de Jos 17:40
Telejna
Barlad 17:45
Bacesti Dumesti Todiresti Silistea Negresti Vulturesti Buhaiesti Cantalaresti Stefan cel Mare 17:50
Birzesti Stefan cel Mare Maraseni Vaslui
Minjesti Satu Nou Muntenii de Jos Vaslui
Muntenii de Sus
Minjesti Muntenii de Jos
Birzesti
Satu Nou 18:04
Satu Nou
Corni Albesti 18:05
Negresti 18:13
Barlad 18:15
Trohan 18:16
Bejenesti 18:25
Buda 18:30
Laza 18:40
Barlad 18:45
Feresti 18:55
Feresti
Portari 19:10
Hirsova
Floresti 19:15
Barlad
Bogdana Suceveni Lipovat Muntenii de Jos 19:20
Muntenii de Sus
Piatra Neamt Darmanesti Girov Dulcesti Roman Horia Stejaru Valea Ursului Valea Enei Oniceni Marmureni Cuci Bacesti Dumesti Todiresti Silistea Negresti Parpanita Vulturesti Buhaiesti Stefan Cel Mare 19:35
Lipovat Corbu Muntenii de Jos 19:40
Balteni Brodoc
Gugesti
Balteni Deal
Tanacu 19:45
Ghermanesti
Girceni 19:48
Satu Nou 19:59
Satu Nou
Deleni 20:00
Corni Albesti
Telejna 20:05
Poienesti 20:07
Muntenii de Sus 20:10
Pungesti Armasoaia Toporasti Moara Sima Ivanesti Harsoveni Poienesti Oprisita Laza Sauca Puscasi Vaslui 20:14
Pungesti
Minjesti Satu Nou Muntenii de Jos Vaslui 20:20
Serbotesti 20:25
Minjesti Muntenii de Jos 20:30
Barlad 20:35
Bucuresti Barlad 20:49
Birzesti Stefan cel Mare Maraseni Vaslui 21:15
Birzesti
Bejenesti 21:20
Balteni Brodoc 21:25
Balteni Deal
Satu Nou 21:34
Satu Nou
Barlad 21:35
Buda
Hirsova 21:40
Tanacu 21:45
Laza
Serbotesti 21:55
Feresti 22:10
Feresti
Bucuresti Barlad 22:19
Muntenii de Sus 22:20
Bucuresti Barlad 23:49