Autogara Cento Trans Zalau , Romania

Str. Tudor Vladimirescu nr.54A, Zalau, Romania
autogaracento@yahoo.com

Program de Luni pana Vineri intre orele: 5:30 - 23:30 Program de Sambata si Duminica intre orele: 5:30 - 20:30

Plecări din Autogara Cento Trans

Ora Către
00:30 Satu Mare Carei
00:45 Hereclean Varsolt Pericei Simleu Silvaniei
05:45 Hereclean Varsolt Pericei Simleu Silvaniei Nusfalau Zauan Ip Porti Suplacu De Barcau Marghita Chiribis Chiraleu Sanlazar Chislaz Poclusa de Barcau Sarsig Ciulesti Sarcau Fegernicu Nou Sfarnas Salard Cauaceu Biharea Episcopia Bihorului Oradea
06:00 Hereclean Badon Guruslau Coseiu Archid Chilioara
Ortelec Moigrad Brebi Creaca Brusturi Jac Romita Chichisa Romanasi
06:15 Romanasi Poarta Salajului Sanmihaiu Almasului Chendremal Zimbor Sincraiu Almasului Topa Mica Mihaesti Sanpaul Nadasel Radaia Baciu Cluj Napoca
06:30 Zalau Hereclean Varsolt Pericei Simleu Silvaniei
06:35 Panic
07:00 Romanasi Poarta Salajului Sanmihaiu Almasului Chendremal Zimbor Sincraiu Almasului Topa Mica Mihaesti Sanpaul Nadasel Radaia Baciu Cluj Napoca
Romanasi Poarta Salajului Sanmihaiu Almasului Chendremal Zimbor Sincraiu Almasului Topa Mica Mihaesti Sanpaul Nadasel Radaia Baciu Cluj Napoca
Hereclean Varsolt Pericei Simleu Silvaniei Nusfalau Zauan Ip Porti Suplacu De Barcau Marghita Chiribis Chiraleu Sanlazar Chislaz Poclusa de Barcau Sarsig Ciulesti Sarcau Fegernicu Nou Sfarnas Salard Cauaceu Biharea Episcopia Bihorului Oradea Les Inand Salonta Ciumeghiu Avram Iancu Chisineu Cris Simand Zimandu Nou Arad Vinga Ortisoara Timisoara
07:20 Zalau Hereclean Badon Borla Bocsa Salajeni Lompirt Sarmasag
Hereclean Badon Guruslau Borla Bocsa Valea Pomilor Samsud
Panic
07:25 Aghires Mesesenii de Jos Crasna Peceiu Banisor Ban Mal
07:30 Zalau Hereclean Varsolt Pericei Simleu Silvaniei
Hereclean Badon Guruslau Coseiu Archid Chilioara
07:45 Romanasi Poarta Salajului Sanmihaiu Almasului Chendremal Zimbor Sincraiu Almasului Topa Mica Mihaesti Sanpaul Nadasel Radaia Baciu Cluj Napoca
Zalau Hereclean Varsolt Pericei Simleu Silvaniei
08:00 Zalau Hereclean Varsolt Pericei Simleu Silvaniei
Ortelec Moigrad Brebi Creaca Brusturi Jac Romita Chichisa
08:30 Romanasi Poarta Salajului Sanmihaiu Almasului Chendremal Zimbor Sincraiu Almasului Topa Mica Mihaesti Sanpaul Nadasel Radaia Baciu Cluj Napoca
Romanasi Poarta Salajului Sanmihaiu Almasului Chendremal Zimbor Sincraiu Almasului Topa Mica Mihaesti Sanpaul Nadasel Radaia Baciu Cluj Napoca
08:45 Hereclean Varsolt Pericei Simleu Silvaniei Nusfalau Zauan Ip Porti Suplacu De Barcau Marghita Chiribis Chiraleu Sanlazar Chislaz Poclusa de Barcau Sarsig Ciulesti Sarcau Fegernicu Nou Sfarnas Salard Cauaceu Biharea Episcopia Bihorului Oradea
09:30 Zalau Hereclean Badon Borla Bocsa Salajeni Lompirt Sarmasag
Zalau Hereclean Varsolt Pericei Simleu Silvaniei
10:00 Hereclean Varsolt Pericei Simleu Silvaniei
Zalau Hereclean Varsolt Pericei Simleu Silvaniei
10:30 Romanasi Poarta Salajului Sanmihaiu Almasului Chendremal Zimbor Sincraiu Almasului Topa Mica Mihaesti Sanpaul Nadasel Radaia Baciu Cluj Napoca
Zalau Hereclean Varsolt Pericei Simleu Silvaniei
11:00 Zalau Hereclean Varsolt Pericei Simleu Silvaniei
11:20 Aghires Mesesenii de Jos Crasna Peceiu Banisor Ban Mal
Zalau Hereclean Badon Borla Bocsa Salajeni Lompirt Sarmasag
11:45 Zalau Hereclean Varsolt Pericei Simleu Silvaniei
12:00 Ortelec Moigrad Brebi Creaca Brusturi Jac Romita Chichisa
12:15 Hereclean Varsolt Pericei Simleu Silvaniei Nusfalau Zauan Ip Porti Suplacu De Barcau Marghita Chiribis Chiraleu Sanlazar Chislaz Poclusa de Barcau Sarsig Ciulesti Sarcau Fegernicu Nou Sfarnas Salard Cauaceu Biharea Episcopia Bihorului Oradea Les Inand Salonta Ciumeghiu Avram Iancu Chisineu Cris Simand Zimandu Nou Arad Vinga Ortisoara Timisoara
12:30 Aghires Mesesenii de Jos Crasna
12:45 Zalau Hereclean Varsolt Pericei Simleu Silvaniei
13:00 Zalau Hereclean Varsolt Pericei Simleu Silvaniei
13:10 Zalau Hereclean Badon Borla Bocsa Salajeni Lompirt Sarmasag
Hereclean Badon Guruslau Borla Bocsa Valea Pomilor Samsud
13:15 Zalau Hereclean Varsolt Pericei Simleu Silvaniei
13:20 Panic
13:30 Romanasi Poarta Salajului Sanmihaiu Almasului Chendremal Zimbor Sincraiu Almasului Topa Mica Mihaesti Sanpaul Nadasel Radaia Baciu Cluj Napoca
13:45 Hereclean Varsolt Pericei Simleu Silvaniei
14:15 Hereclean Badon Guruslau Coseiu Archid Chilioara
14:30 Aghires Mesesenii de Jos Crasna Peceiu Banisor Ban Mal
Zalau Hereclean Badon Borla Bocsa Salajeni Lompirt Sarmasag
Panic
Zalau Hereclean Varsolt Pericei Simleu Silvaniei
Aghires Mesesenii de Jos Crasna
Ortelec Moigrad Brebi Creaca Brusturi Jac Romita Chichisa Romanasi
14:40 Hereclean Badon Guruslau Borla Bocsa Valea Pomilor Samsud
15:00 Zalau Hereclean Varsolt Pericei Simleu Silvaniei
15:15 Hereclean Varsolt Pericei Simleu Silvaniei
15:30 Romanasi Poarta Salajului Sanmihaiu Almasului Chendremal Zimbor Sincraiu Almasului Topa Mica Mihaesti Sanpaul Nadasel Radaia Baciu Cluj Napoca
Zalau Hereclean Badon Borla Bocsa Salajeni Lompirt Sarmasag
15:35 Zalau Hereclean Varsolt Pericei Simleu Silvaniei
15:40 Romanasi Poarta Salajului Sanmihaiu Almasului Chendremal Zimbor Sincraiu Almasului Topa Mica Mihaesti Sanpaul Nadasel Radaia Baciu Cluj Napoca
Aghires Mesesenii de Jos Crasna Peceiu Banisor Ban Mal
Zalau Hereclean Varsolt Pericei Simleu Silvaniei
16:00 Hereclean Badon Guruslau Borla Bocsa Valea Pomilor Samsud
Panic
Hereclean Badon Guruslau Coseiu Archid Chilioara
Ortelec Moigrad Brebi Creaca Brusturi Jac Romita Chichisa
Panic Recea Mica
16:15 Zalau Hereclean Varsolt Pericei Simleu Silvaniei
16:30 Zalau Hereclean Varsolt Pericei Simleu Silvaniei
17:00 Hereclean Varsolt Pericei Simleu Silvaniei Nusfalau Zauan Ip Porti Suplacu De Barcau Marghita Chiribis Chiraleu Sanlazar Chislaz Poclusa de Barcau Sarsig Ciulesti Sarcau Fegernicu Nou Sfarnas Salard Cauaceu Biharea Episcopia Bihorului Oradea
Hereclean Varsolt Pericei Simleu Silvaniei Nusfalau Zauan Ip Porti Suplacu De Barcau Marghita Chiribis Chiraleu Sanlazar Chislaz Poclusa de Barcau Sarsig Ciulesti Sarcau Fegernicu Nou Sfarnas Salard Cauaceu Biharea Episcopia Bihorului Oradea Les Inand Salonta Ciumeghiu Avram Iancu Chisineu Cris Simand Zimandu Nou Arad Vinga Ortisoara Timisoara
17:15 Romanasi Poarta Salajului Sanmihaiu Almasului Chendremal Zimbor Sincraiu Almasului Topa Mica Mihaesti Sanpaul Nadasel Radaia Baciu Cluj Napoca
17:45 Hereclean Varsolt Pericei Simleu Silvaniei
18:00 Zalau Hereclean Varsolt Pericei Simleu Silvaniei
18:30 Aghires Mesesenii de Jos Crasna Peceiu Banisor Ban Mal
Zalau Hereclean Badon Borla Bocsa Salajeni Lompirt Sarmasag
Hereclean Badon Guruslau Borla Bocsa Valea Pomilor Samsud
Ortelec Moigrad Brebi Creaca Brusturi Jac Romita Chichisa
Panic Recea Mica
19:00 Hereclean Varsolt Pericei Simleu Silvaniei
Zalau Hereclean Varsolt Pericei Simleu Silvaniei
20:00 Zalau Hereclean Varsolt Pericei Simleu Silvaniei
20:20 Ciumarna Romanasi Poarta Salajului Sanmihaiu Almasului Chendremal Zimbor Sutoru Sincraiu Almasului Topa Mica Berindu Mihaesti Sanpaul Sardu Nadasel Mera Radaia Suceag Baciu Cluj Napoca Turda Unirea Aiud Teius Alba Iulia Sebes Miercurea Sibiului Saliste Sibiu Calimanesti Ramnicu Valcea Pitesti Bucuresti
20:30 Ortelec Moigrad Brebi Creaca Brusturi Jac Romita Chichisa
21:30 Hereclean Varsolt Pericei Simleu Silvaniei
23:20 Zalau Hereclean Badon Borla Bocsa Salajeni Lompirt Sarmasag
Hereclean Badon Guruslau Borla Bocsa Valea Pomilor Samsud
Panic
Zalau Hereclean Varsolt Pericei Simleu Silvaniei
23:30 Aghires Mesesenii de Jos Crasna Peceiu Banisor Ban Mal
Ortelec Moigrad Brebi Creaca Brusturi Jac Romita Chichisa

Sosiri în Autogara Cento Trans

De la Ora
Bucuresti Pitesti Ramnicu Valcea Calimanesti Sibiu Saliste Miercurea Sibiului Sebes Alba Iulia Teius Aiud Unirea Turda Cluj Napoca Baciu Suceag Radaia Mera Nadasel Sardu Sanpaul Mihaesti Berindu Topa Mica Sincraiu Almasului Sutoru Zimbor Chendremal Sanmihaiu Almasului Poarta Salajului Romanasi Ciumarna 00:45
Chichisa Romita Jac Brusturi Creaca Brebi Moigrad Ortelec 05:55
Chilioara Archid Coseiu Guruslau Badon Hereclean 06:00
Simleu Silvaniei Pericei Varsolt Hereclean Zalau 06:10
Simleu Silvaniei Pericei Varsolt Hereclean 06:15
Mal Ban Banisor Peceiu Crasna Mesesenii de Jos Aghires 06:20
Samsud Valea Pomilor Bocsa Borla Guruslau Badon Hereclean
Recea Mica Panic
Sarmasag Lompirt Salajeni Bocsa Borla Badon Hereclean Zalau 06:35
Panic 06:40
Simleu Silvaniei Pericei Varsolt Hereclean Zalau
Simleu Silvaniei Pericei Varsolt Hereclean 07:00
Simleu Silvaniei Pericei Varsolt Hereclean Zalau 07:10
Panic 07:20
Romanasi Chichisa Romita Jac Brusturi Creaca Brebi Moigrad Ortelec
Sarmasag Lompirt Salajeni Bocsa Borla Badon Hereclean Zalau 07:30
Chilioara Archid Coseiu Guruslau Badon Hereclean
Samsud Valea Pomilor Bocsa Borla Guruslau Badon Hereclean 07:35
Crasna Mesesenii de Jos Aghires
Mal Ban Banisor Peceiu Crasna Mesesenii de Jos Aghires 07:40
Simleu Silvaniei Pericei Varsolt Hereclean Zalau
Simleu Silvaniei Pericei Varsolt Hereclean 07:45
Simleu Silvaniei Pericei Varsolt Hereclean Zalau 07:50
Simleu Silvaniei Pericei Varsolt Hereclean Zalau 08:10
Simleu Silvaniei Pericei Varsolt Hereclean 08:30
Panic
Simleu Silvaniei Pericei Varsolt Hereclean Zalau 08:40
Samsud Valea Pomilor Bocsa Borla Guruslau Badon Hereclean 09:10
Simleu Silvaniei Pericei Varsolt Hereclean Zalau
Sarmasag Lompirt Salajeni Bocsa Borla Badon Hereclean Zalau 09:15
Chilioara Archid Coseiu Guruslau Badon Hereclean
Mal Ban Banisor Peceiu Crasna Mesesenii de Jos Aghires 09:35
Chichisa Romita Jac Brusturi Creaca Brebi Moigrad Ortelec 09:40
Cluj Napoca Baciu Radaia Nadasel Sanpaul Mihaesti Topa Mica Sincraiu Almasului Zimbor Chendremal Sanmihaiu Almasului Poarta Salajului Romanasi 10:00
Simleu Silvaniei Pericei Varsolt Hereclean Zalau 10:10
Simleu Silvaniei Pericei Varsolt Hereclean Zalau 11:10
Sarmasag Lompirt Salajeni Bocsa Borla Badon Hereclean Zalau 11:15
Simleu Silvaniei Pericei Varsolt Hereclean Zalau 11:40
Cluj Napoca Baciu Radaia Nadasel Sanpaul Mihaesti Topa Mica Sincraiu Almasului Zimbor Chendremal Sanmihaiu Almasului Poarta Salajului Romanasi 12:00
Simleu Silvaniei Pericei Varsolt Hereclean Zalau 12:10
Simleu Silvaniei Pericei Varsolt Hereclean Zalau 12:40
Sarmasag Lompirt Salajeni Bocsa Borla Badon Hereclean Zalau 13:05
Simleu Silvaniei Pericei Varsolt Hereclean Zalau 13:10
Oradea Episcopia Bihorului Biharea Cauaceu Salard Sfarnas Fegernicu Nou Sarcau Ciulesti Sarsig Poclusa de Barcau Chislaz Sanlazar Chiraleu Chiribis Marghita Suplacu De Barcau Porti Ip Zauan Nusfalau Simleu Silvaniei Pericei Varsolt Hereclean 13:30
Cluj Napoca Baciu Radaia Nadasel Sanpaul Mihaesti Topa Mica Sincraiu Almasului Zimbor Chendremal Sanmihaiu Almasului Poarta Salajului Romanasi 13:45
Crasna Mesesenii de Jos Aghires
Chichisa Romita Jac Brusturi Creaca Brebi Moigrad Ortelec 13:55
Mal Ban Banisor Peceiu Crasna Mesesenii de Jos Aghires 14:10
Panic 14:20
Simleu Silvaniei Pericei Varsolt Hereclean Zalau 14:25
Cluj Napoca Baciu Radaia Nadasel Sanpaul Mihaesti Topa Mica Sincraiu Almasului Zimbor Chendremal Sanmihaiu Almasului Poarta Salajului Romanasi 14:30
Samsud Valea Pomilor Bocsa Borla Guruslau Badon Hereclean 14:35
Sarmasag Lompirt Salajeni Bocsa Borla Badon Hereclean Zalau 14:40
Simleu Silvaniei Pericei Varsolt Hereclean Zalau 15:10
Cluj Napoca Baciu Radaia Nadasel Sanpaul Mihaesti Topa Mica Sincraiu Almasului Zimbor Chendremal Sanmihaiu Almasului Poarta Salajului Romanasi 15:15
Simleu Silvaniei Pericei Varsolt Hereclean 15:40
Simleu Silvaniei Pericei Varsolt Hereclean Zalau
Chilioara Archid Coseiu Guruslau Badon Hereclean 15:45
Crasna Mesesenii de Jos Aghires 15:50
Simleu Silvaniei Pericei Varsolt Hereclean Zalau 16:10
Oradea Episcopia Bihorului Biharea Cauaceu Salard Sfarnas Fegernicu Nou Sarcau Ciulesti Sarsig Poclusa de Barcau Chislaz Sanlazar Chiraleu Chiribis Marghita Suplacu De Barcau Porti Ip Zauan Nusfalau Simleu Silvaniei Pericei Varsolt Hereclean 16:25
Timisoara Ortisoara Vinga Arad Zimandu Nou Simand Chisineu Cris Avram Iancu Ciumeghiu Salonta Inand Les Oradea Episcopia Bihorului Biharea Cauaceu Salard Sfarnas Fegernicu Nou Sarcau Ciulesti Sarsig Poclusa de Barcau Chislaz Sanlazar Chiraleu Chiribis Marghita Suplacu De Barcau Porti Ip Zauan Nusfalau Simleu Silvaniei Pericei Varsolt Hereclean 16:45
Simleu Silvaniei Pericei Varsolt Hereclean 17:15
Recea Mica Panic 17:20
Samsud Valea Pomilor Bocsa Borla Guruslau Badon Hereclean 17:35
Mal Ban Banisor Peceiu Crasna Mesesenii de Jos Aghires 17:40
Cluj Napoca Baciu Radaia Nadasel Sanpaul Mihaesti Topa Mica Sincraiu Almasului Zimbor Chendremal Sanmihaiu Almasului Poarta Salajului Romanasi 17:45
Oradea Episcopia Bihorului Biharea Cauaceu Salard Sfarnas Fegernicu Nou Sarcau Ciulesti Sarsig Poclusa de Barcau Chislaz Sanlazar Chiraleu Chiribis Marghita Suplacu De Barcau Porti Ip Zauan Nusfalau Simleu Silvaniei Pericei Varsolt Hereclean
Chichisa Romita Jac Brusturi Creaca Brebi Moigrad Ortelec 17:55
Simleu Silvaniei Pericei Varsolt Hereclean Zalau 18:10
Sarmasag Lompirt Salajeni Bocsa Borla Badon Hereclean Zalau 18:15
Simleu Silvaniei Pericei Varsolt Hereclean Zalau 18:40
Cluj Napoca Baciu Radaia Nadasel Sanpaul Mihaesti Topa Mica Sincraiu Almasului Zimbor Chendremal Sanmihaiu Almasului Poarta Salajului Romanasi 19:00
Cluj Napoca Baciu Radaia Nadasel Sanpaul Mihaesti Topa Mica Sincraiu Almasului Zimbor Chendremal Sanmihaiu Almasului Poarta Salajului Romanasi
Oradea Episcopia Bihorului Biharea Cauaceu Salard Sfarnas Fegernicu Nou Sarcau Ciulesti Sarsig Poclusa de Barcau Chislaz Sanlazar Chiraleu Chiribis Marghita Suplacu De Barcau Porti Ip Zauan Nusfalau Simleu Silvaniei Pericei Varsolt Hereclean 19:10
Timisoara Ortisoara Vinga Arad Zimandu Nou Simand Chisineu Cris Avram Iancu Ciumeghiu Salonta Inand Les Oradea Episcopia Bihorului Biharea Cauaceu Salard Sfarnas Fegernicu Nou Sarcau Ciulesti Sarsig Poclusa de Barcau Chislaz Sanlazar Chiraleu Chiribis Marghita Suplacu De Barcau Porti Ip Zauan Nusfalau Simleu Silvaniei Pericei Varsolt Hereclean
Cluj Napoca Baciu Radaia Nadasel Sanpaul Mihaesti Topa Mica Sincraiu Almasului Zimbor Chendremal Sanmihaiu Almasului Poarta Salajului Romanasi 19:30
Carei Satu Mare 20:00
Simleu Silvaniei Pericei Varsolt Hereclean Zalau 20:10
Simleu Silvaniei Pericei Varsolt Hereclean 20:20
Simleu Silvaniei Pericei Varsolt Hereclean Zalau 21:10
Cluj Napoca Baciu Radaia Nadasel Sanpaul Mihaesti Topa Mica Sincraiu Almasului Zimbor Chendremal Sanmihaiu Almasului Poarta Salajului Romanasi 21:30
Chichisa Romita Jac Brusturi Creaca Brebi Moigrad Ortelec 21:55
Mal Ban Banisor Peceiu Crasna Mesesenii de Jos Aghires 22:20
Samsud Valea Pomilor Bocsa Borla Guruslau Badon Hereclean 22:25
Simleu Silvaniei Pericei Varsolt Hereclean Zalau
Sarmasag Lompirt Salajeni Bocsa Borla Badon Hereclean Zalau 22:35
Panic
Oradea Episcopia Bihorului Biharea Cauaceu Salard Sfarnas Fegernicu Nou Sarcau Ciulesti Sarsig Poclusa de Barcau Chislaz Sanlazar Chiraleu Chiribis Marghita Suplacu De Barcau Porti Ip Zauan Nusfalau Simleu Silvaniei Pericei Varsolt Hereclean 22:55
Timisoara Ortisoara Vinga Arad Zimandu Nou Simand Chisineu Cris Avram Iancu Ciumeghiu Salonta Inand Les Oradea Episcopia Bihorului Biharea Cauaceu Salard Sfarnas Fegernicu Nou Sarcau Ciulesti Sarsig Poclusa de Barcau Chislaz Sanlazar Chiraleu Chiribis Marghita Suplacu De Barcau Porti Ip Zauan Nusfalau Simleu Silvaniei Pericei Varsolt Hereclean 23:00