Română

Curse Iasi - Pascani

Transport cu autocare, microbuze si trenuri de la Iasi la Pascani
Mijloc Plecare Durata Sosire Companie Zile circulatie Preţ total
11:23
06:05
1h41'
19:16 07:46 INTERTRANS COMPANY
LMMJVSD
11:48
06:15
1h15'
21:43 07:30 INTERTRANS COMPANY
LMMJVSD
Carpool
Iasi - Pascani Bla Bla Car
LMMJVSD
- Verifica oferte
10:10
06:25
1h45'
24:57 08:10 INTERTRANS COMPANY
LMMJVSD
8:51
06:30
1h07'
17:59 07:37 INTERTRANS COMPANY
LMMJVSD
9:57
06:30
1h05'
23:58 07:35 INTERTRANS COMPANY
LMMJVSD
9:13
07:00
1h15'
15:39 08:15 INTERTRANS COMPANY
LMMJVSD
11:26
07:05
1h41'
18:11 08:46 INTERTRANS COMPANY
LMMJVSD
12:59
07:15
1h
22:25 08:15 Sami Trans
LMMJVSD
14lei
10:12
07:35
1h41'
21:55 09:16 INTERTRANS COMPANY
LMMJVSD
8:20
07:45
1h05'
21:27 08:50 INTERTRANS COMPANY
LMMJVSD
11:34
08:05
1h41'
18:35 09:46 INTERTRANS COMPANY
LMMJVSD
10:44
08:20
1h30'
20:42 09:50 Transgrup Ionut
LMMJVSD
12:29
08:20
1h30'
21:58 09:50 Auto Balmir
LMMJVSD
15lei
12:46
08:20
1h30'
21:20 09:50 Geo Tur
LMMJVSD
15lei
9:1
08:30
1h45'
19:59 10:15 INTERTRANS COMPANY
LMMJVSD
8:17
08:30
1h15'
18:24 09:45 INTERTRANS COMPANY
LMMJVSD
10:7
08:45
1h05'
17:30 09:50 INTERTRANS COMPANY
LMMJVSD
10:58
09:00
1h41'
24:59 10:41 INTERTRANS COMPANY
LMMJVSD
11:23
09:15
1h07'
20:59 10:22 INTERTRANS COMPANY
LMMJVSD
8:11
09:30
1h41'
21:50 11:11 INTERTRANS COMPANY
LMMJVSD
12:22
09:30
1h15'
23:23 10:45 INTERTRANS COMPANY
LMMJVSD
8:27
09:30
1h05'
22:21 10:35 INTERTRANS COMPANY
LMMJVSD
10:16
10:00
1h
17:31 11:00 Sami Trans
LMMJVSD
14lei
11:46
10:10
1h41'
24:2 11:51 INTERTRANS COMPANY
LMMJVSD
13:15
10:30
1h45'
20:21 12:15 INTERTRANS COMPANY
LMMJVSD
9:31
10:30
1h15'
17:47 11:45 INTERTRANS COMPANY
LMMJVSD
13:56
10:50
1h41'
22:4 12:31 INTERTRANS COMPANY
LMMJVSD
8:27
11:00
1h05'
24:48 12:05 INTERTRANS COMPANY
LMMJVSD
13:44
11:30
1h07'
16:59 12:37 INTERTRANS COMPANY
LMMJVSD
Carpool
Iasi - Pascani Bla Bla Car
LMMJVSD
- Verifica oferte
9:55
11:35
1h41'
17:42 13:16 INTERTRANS COMPANY
LMMJVSD
9:42
12:00
1h41'
16:44 13:41 INTERTRANS COMPANY
LMMJVSD
10:10
12:00
1h15'
22:21 13:15 INTERTRANS COMPANY
LMMJVSD
10:20
12:00
1h05'
21:40 13:05 INTERTRANS COMPANY
LMMJVSD
13:3
12:30
1h15'
19:48 13:45 Sami Trans
LMMJVSD
14lei
13:14
12:30
1h05'
23:7 13:35 INTERTRANS COMPANY
LMMJVSD
12:47
12:35
1h45'
24:32 14:20 INTERTRANS COMPANY
LMMJVSD
11:7
13:05
1h41'
19:44 14:46 INTERTRANS COMPANY
LMMJVSD
8:52
13:30
1h41'
18:13 15:11 INTERTRANS COMPANY
LMMJVSD
11:40
14:00
1h41'
24:3 15:41 INTERTRANS COMPANY
LMMJVSD
13:45
14:00
1h15'
18:16 15:15 INTERTRANS COMPANY
LMMJVSD
8:7
14:40
1h45'
24:59 16:25 INTERTRANS COMPANY
LMMJVSD
9:25
14:45
1h15'
22:11 16:00 INTERTRANS COMPANY
LMMJVSD
11:40
15:00
1h41'
17:21 16:41 INTERTRANS COMPANY
LMMJVSD
10:14
15:00
1h05'
23:0 16:05 INTERTRANS COMPANY
LMMJVSD
10:24
15:35
1h41'
22:24 17:16 INTERTRANS COMPANY
LMMJVSD
9:12
16:00
2h
21:52 18:00 INTERTRANS COMPANY
LMMJVSD
13:36
16:00
1h15'
24:43 17:15 INTERTRANS COMPANY
LMMJVSD
10:20
16:05
1h41'
14:29 17:46 INTERTRANS COMPANY
LMMJVSD
10:57
16:30
1h07'
19:39 17:37 INTERTRANS COMPANY
LMMJVSD
10:16
16:35
1h45'
23:2 18:20 INTERTRANS COMPANY
LMMJVSD
13:9
17:00
1h05'
18:25 18:05 INTERTRANS COMPANY
LMMJVSD
10:17
17:05
1h41'
18:46 18:46 INTERTRANS COMPANY
LMMJVSD
12:12
17:15
1h15'
16:59 18:30 INTERTRANS COMPANY
LMMJVSD
10:49
17:30
1h07'
23:16 18:37 INTERTRANS COMPANY
LMMJVSD
10:48
17:30
1h41'
14:49 19:11 INTERTRANS COMPANY
LMMJVSD
8:1
18:00
1h15'
17:37 19:15 INTERTRANS COMPANY
LMMJVSD
13:47
18:05
1h41'
17:22 19:46 INTERTRANS COMPANY
LMMJVSD
8:7
19:00
1h15'
18:1 20:15 INTERTRANS COMPANY
LMMJVSD
9:48
19:30
1h05'
19:41 20:35 INTERTRANS COMPANY
LMMJVSD
Carpool
Iasi - Pascani Bla Bla Car
LMMJVSD
- Verifica oferte
Nu uita sa ceri bilet!
Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!
Hartă trasee

Filtru