Română

Curse Mihail Kogalniceanu - Constanta

Transport cu autocare, microbuze si trenuri de la Mihail Kogalniceanu la Constanta
Mijloc Plecare Durata Sosire Companie Zile circulatie Preţ total
8:19
05:25
55'
20:25 06:20 TranSEvren
LMMJVSD
8:14
05:30
30'
19:41 06:00 TRANS DOR
LMMJVSD
Carpool
Mihail Kogalniceanu - Constanta Bla Bla Car
LMMJVSD
- Verifica oferte
12:30
06:00
35'
18:57 06:35 TranSEvren
LMMJVSD
11:34
06:10
50'
22:49 07:00 TranSEvren
LMMJVSD
10:4
06:30
45'
23:32 07:15 TranSEvren
LMMJVSD
9:43
06:45
50'
19:54 07:35 TranSEvren
LMMJVSD
12:0
07:00
50'
17:42 07:50 TranSEvren
LMMJVSD
11:58
07:00
35'
17:38 07:35 TranSEvren
LMMJVSD
9:56
07:15
45'
14:23 08:00 TranSEvren
LMMJVSD
9:31
08:00
35'
15:59 08:35 TranSEvren
LMMJVSD
8:28
08:04
30'
24:38 08:34 Trace Trans Corporation
LMMJVSD
8lei
8:42
08:15
15'
19:27 08:30 SUD TRANS
LMMJVSD
12:20
08:15
45'
14:4 09:00 TranSEvren
LMMJVSD
8:30
08:45
15'
24:49 09:00 SUD TRANS
LMMJVSD
11:18
09:00
50'
19:7 09:50 TranSEvren
LMMJVSD
9:49
09:00
35'
22:35 09:35 TranSEvren
LMMJVSD
12:49
09:15
15'
24:56 09:30 SUD TRANS
LMMJVSD
10:5
10:00
50'
24:23 10:50 TranSEvren
LMMJVSD
11:52
10:00
35'
14:37 10:35 TranSEvren
LMMJVSD
11:31
10:15
15'
14:22 10:30 SUD TRANS
LMMJVSD
13:5
10:45
15'
19:55 11:00 SUD TRANS
LMMJVSD
11:26
10:50
40'
22:8 11:30 ATYC
LMMJVSD
12:15
10:50
40'
16:2 11:30 ATYC
LMMJVSD
8:1
11:00
50'
20:50 11:50 TranSEvren
LMMJVSD
13:37
11:00
35'
22:12 11:35 TranSEvren
LMMJVSD
12:43
11:45
15'
20:16 12:00 SUD TRANS
LMMJVSD
11:39
11:49
30'
23:11 12:19 Trace Trans Corporation
LMMJVSD
8lei
9:59
12:00
50'
20:1 12:50 TranSEvren
LMMJVSD
8:1
12:00
35'
24:41 12:35 TranSEvren
LMMJVSD
10:41
12:00
1h
23:13 13:00 Direct Aeroport
LMMJVSD
30lei
Cumpără bilet
13:5
12:45
15'
16:1 13:00 SUD TRANS
LMMJVSD
8:53
13:00
50'
23:58 13:50 TranSEvren
LMMJVSD
11:39
13:00
35'
15:12 13:35 TranSEvren
LMMJVSD
10:47
13:15
1h
19:59 14:15 Direct Aeroport
LMMJVSD
30lei
Cumpără bilet
Carpool
Mihail Kogalniceanu - Constanta Bla Bla Car
LMMJVSD
- Verifica oferte
10:22
13:45
15'
15:36 14:00 SUD TRANS
LMMJVSD
10:44
14:00
50'
21:27 14:50 TranSEvren
LMMJVSD
12:35
14:00
35'
15:14 14:35 TranSEvren
LMMJVSD
9:59
14:15
1h
19:13 15:15 Direct Aeroport
LMMJVSD
30lei
Cumpără bilet
8:42
14:35
1h
16:12 15:35 Direct Aeroport
LMMJVSD
Circulă doar marți, joi, vineri și sâmbătă
30lei
Cumpără bilet
11:8
14:45
15'
15:5 15:00 SUD TRANS
LMMJVSD
12:21
14:55
1h
17:11 15:55 Direct Aeroport
LMMJVSD
Circulă doar vineri
30lei
Cumpără bilet
8:47
15:00
50'
15:35 15:50 TranSEvren
LMMJVSD
9:20
15:00
35'
16:32 15:35 TranSEvren
LMMJVSD
8:51
15:04
30'
14:51 15:34 Trace Trans Corporation
LMMJVSD
8lei
10:10
15:15
15'
15:43 15:30 SUD TRANS
LMMJVSD
9:33
15:35
1h
24:15 16:35 Direct Aeroport
LMMJVSD
Circulă doar miercuri și vineri
30lei
Cumpără bilet
9:13
16:00
50'
19:51 16:50 TranSEvren
LMMJVSD
10:38
16:00
35'
24:9 16:35 TranSEvren
LMMJVSD
13:16
16:15
15'
17:8 16:30 SUD TRANS
LMMJVSD
8:30
17:00
50'
22:13 17:50 TranSEvren
LMMJVSD
13:56
17:00
35'
22:57 17:35 TranSEvren
LMMJVSD
12:47
17:00
1h
22:14 18:00 Direct Aeroport
LMMJVSD
30lei
Cumpără bilet
13:55
18:00
50'
24:7 18:50 TranSEvren
LMMJVSD
10:56
18:00
35'
18:44 18:35 TranSEvren
LMMJVSD
8:51
18:00
1h
20:31 19:00 Direct Aeroport
LMMJVSD
Circulă doar joi
30lei
Cumpără bilet
11:34
18:04
30'
21:29 18:34 Trace Trans Corporation
LMMJVSD
8lei
13:1
18:30
15'
21:54 18:45 SUD TRANS
LMMJVSD
11:22
19:00
50'
15:24 19:50 TranSEvren
LMMJVSD
9:54
19:00
35'
17:6 19:35 TranSEvren
LMMJVSD
12:10
19:15
15'
17:39 19:30 SUD TRANS
LMMJVSD
8:19
19:45
15'
22:34 20:00 SUD TRANS
LMMJVSD
9:10
20:00
50'
17:24 20:50 TranSEvren
LMMJVSD
8:55
20:00
35'
24:32 20:35 TranSEvren
LMMJVSD
10:36
20:15
15'
14:20 20:30 SUD TRANS
LMMJVSD
11:40
20:30
1h
16:10 21:30 Direct Aeroport
LMMJVSD
30lei
Cumpără bilet
8:23
21:00
50'
20:22 21:50 TranSEvren
LMMJVSD
9:55
21:00
1h
19:59 22:00 Direct Aeroport
LMMJVSD
Circulă doar luni, marți și sâmbătă
30lei
Cumpără bilet
8:50
22:45
1h
21:11 23:45 Direct Aeroport
LMMJVSD
Circulă doar miercuri și sâmbătă
30lei
Cumpără bilet
Carpool
Mihail Kogalniceanu - Constanta Bla Bla Car
LMMJVSD
- Verifica oferte
Nu uita sa ceri bilet!
Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!
Hartă trasee

Filtru