Filtrează rezultate

Filtru

Tip auto

Dotări

Companii

Autobuze Agighiol ➞ Colina

marţi,
27 sep 2022
4 curse disponibile

06:55
10m
07:05
Sherif
4lei?
Vezi detalii

Informaţii neactualizate de 8 ani. Se zice că circulă (3 comentarii)

  1. 06:55
    Agighiol Statie Agighiol
  2. Microbuz: Tulcea - Sarinasuf - Dunavatu De Jos
  3. 07:05
    Colina Statie Colina
Durată: 10min
Circulă în toate zilele săptămânii
4lei?
Sursa: Sherif | Ultima actualizare: 03/2015
11:55
10m
12:05
Sherif
4lei?
Vezi detalii

Informaţii neactualizate de 8 ani. Se zice că circulă (3 comentarii)

  1. 11:55
    Agighiol Statie Agighiol
  2. Microbuz: Tulcea - Sarinasuf - Dunavatu De Jos
  3. 12:05
    Colina Statie Colina
Durată: 10min
Circulă în toate zilele săptămânii
4lei?
Sursa: Sherif | Ultima actualizare: 03/2015
14:55
10m
15:05
Sherif
4lei?
Vezi detalii

Informaţii neactualizate de 8 ani. Se zice că circulă (3 comentarii)

  1. 14:55
    Agighiol Statie Agighiol
  2. Microbuz: Tulcea - Sarinasuf - Dunavatu De Jos
  3. 15:05
    Colina Statie Colina
Durată: 10min
Circulă în toate zilele săptămânii
4lei?
Sursa: Sherif | Ultima actualizare: 03/2015
18:55
10m
19:05
Sherif
4lei?
Vezi detalii

Informaţii neactualizate de 8 ani. Se zice că circulă (3 comentarii)

  1. 18:55
    Agighiol Statie Agighiol
  2. Microbuz: Tulcea - Sarinasuf - Dunavatu De Jos
  3. 19:05
    Colina Statie Colina
Durată: 10min
Circulă în toate zilele săptămânii
4lei?
Sursa: Sherif | Ultima actualizare: 03/2015

Prețurile marcate cu ? nu au mai fost actualizate de 12 luni.
Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!
Caută curse indirecte Agighiol - Colina

Despre Agighiol - Colina

Care este prețul călătoriei cu autocarul Agighiol - Colina?

Prețul unei călători cu autocarul de la Agighiol la Colina este de 4 RON.

De unde pleacă autocarul din Agighiol către Colina?

De la Agighiol la Colina circulă 4 autobuze cu plecare din stațiile Statie Agighiol.

Când pleacă autocarul din Agighiol către Colina?

Primul autobuz din Agighiol pleacă la ora 06:55, iar ultimul pleacă la ora 18:55.

Cât durează călătoria cu autocarul din Agighiol către Colina?

Călătoria cu autocarul de la Agighiol la Colina, durează 10min.