Filtrează rezultate

Filtru

Plecare din Agighiol

Companii

Tip auto

Dotări

Autobuze Agighiol ➞ Valea Nucarilor

marţi,
18 ian 2022
10 curse disponibile

06:55
05m
07:00
Sherif
3lei?
Vezi detalii
  1. 06:55
    Agighiol Statie Agighiol
  2. Microbuz: Tulcea - Sarinasuf - Dunavatu De Jos
  3. 07:00
    Valea Nucarilor Statie Valea Nucarilor
Durată: 05min
Circulă în toate zilele săptămânii
3lei?
Sursa: Sherif | Ultima actualizare: 03/2015
07:30
10m
07:40
Sherif
3lei?
Vezi detalii
  1. 07:30
    Agighiol Statie Agighiol
  2. Microbuz: Tulcea - Agighiol - Iazurile
  3. 07:40
    Valea Nucarilor Statie Valea Nucarilor
Durată: 10min
Circulă în toate zilele săptămânii
3lei?
Sursa: Sherif | Ultima actualizare: 03/2015
08:27
07m
08:34
Sherif
3lei?
Vezi detalii
  1. 08:27
    Agighiol Statie Agighiol
  2. Microbuz: Constanta - Tulcea
  3. 08:34
    Valea Nucarilor Statie Valea Nucarilor
Durată: 07min
Circulă în toate zilele săptămânii
3lei?
Sursa: Sherif | Ultima actualizare: 06/2015
11:55
05m
12:00
Sherif
3lei?
Vezi detalii
  1. 11:55
    Agighiol Statie Agighiol
  2. Microbuz: Tulcea - Sarinasuf - Dunavatu De Jos
  3. 12:00
    Valea Nucarilor Statie Valea Nucarilor
Durată: 05min
Circulă în toate zilele săptămânii
3lei?
Sursa: Sherif | Ultima actualizare: 03/2015
13:30
10m
13:40
Sherif
3lei?
Vezi detalii
  1. 13:30
    Agighiol Statie Agighiol
  2. Microbuz: Tulcea - Agighiol - Iazurile
  3. 13:40
    Valea Nucarilor Statie Valea Nucarilor
Durată: 10min
Circulă în toate zilele săptămânii
3lei?
Sursa: Sherif | Ultima actualizare: 03/2015
14:27
07m
14:34
Sherif
3lei?
Vezi detalii
  1. 14:27
    Agighiol Statie Agighiol
  2. Microbuz: Constanta - Tulcea
  3. 14:34
    Valea Nucarilor Statie Valea Nucarilor
Durată: 07min
Circulă în toate zilele săptămânii
3lei?
Sursa: Sherif | Ultima actualizare: 06/2015
14:55
05m
15:00
Sherif
3lei?
Vezi detalii
  1. 14:55
    Agighiol Statie Agighiol
  2. Microbuz: Tulcea - Sarinasuf - Dunavatu De Jos
  3. 15:00
    Valea Nucarilor Statie Valea Nucarilor
Durată: 05min
Circulă în toate zilele săptămânii
3lei?
Sursa: Sherif | Ultima actualizare: 03/2015
16:30
10m
16:40
Sherif
3lei?
Vezi detalii
  1. 16:30
    Agighiol Statie Agighiol
  2. Microbuz: Tulcea - Agighiol - Iazurile
  3. 16:40
    Valea Nucarilor Statie Valea Nucarilor
Durată: 10min
Circulă în toate zilele săptămânii
3lei?
Sursa: Sherif | Ultima actualizare: 03/2015
18:27
07m
18:34
Sherif
3lei?
Vezi detalii
  1. 18:27
    Agighiol Statie Agighiol
  2. Microbuz: Constanta - Tulcea
  3. 18:34
    Valea Nucarilor Statie Valea Nucarilor
Durată: 07min
Circulă în toate zilele săptămânii
3lei?
Sursa: Sherif | Ultima actualizare: 06/2015
18:55
05m
19:00
Sherif
3lei?
Vezi detalii
  1. 18:55
    Agighiol Statie Agighiol
  2. Microbuz: Tulcea - Sarinasuf - Dunavatu De Jos
  3. 19:00
    Valea Nucarilor Statie Valea Nucarilor
Durată: 05min
Circulă în toate zilele săptămânii
3lei?
Sursa: Sherif | Ultima actualizare: 03/2015

Prețurile marcate cu ? nu au mai fost actualizate de 12 luni.
Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Despre Agighiol - Valea Nucarilor

Care este prețul călătoriei cu autocarul Agighiol - Valea Nucarilor?

Prețul unei călători cu autocarul de la Agighiol la Valea Nucarilor este de 3 RON.

De unde pleacă autocarul din Agighiol către Valea Nucarilor?

De la Agighiol la Valea Nucarilor circulă 10 autobuze cu plecare din stațiile Statie Agighiol.

Când pleacă autocarul din Agighiol către Valea Nucarilor?

Primul autobuz din Agighiol pleacă la ora 06:55, iar ultimul pleacă la ora 18:55.

Cât durează călătoria cu autocarul din Agighiol către Valea Nucarilor?

Călătoria Agighiol-Valea Nucarilor cu autocarul, durează între 05min și 10min.