Filtrează rezultate

General

Plecare din Alesd

Companii

Tip auto

Dotări

Autocare Aleșd, Romania ➞ Bruxelles, Belgia

luni,
10 aug 2020
9 curse disponibile

Bilete disponibile online

17:00 - 13:30
TARSIN
20h 30min
Vezi detalii

TARSIN

TARSINCOM S.R.L.

Circulă doar marți, joi, vineri și duminică

  1. 17:00
    Alesd Statie Alesd
  2. Traseu: A5: ROMANIA (Radauti) - BELGIA (Bruxelles)
  3. 13:30 +1 zi
Durată: 20h 30min
Zile de circulație:
LMMJVSD
Sursa: TARSINCOM S.R.L. | Ultima actualizare: 07/2020
22:30 - 21:00
EuroFRATELLO
22h 30min
Vezi detalii

EuroFRATELLO

Transport Auto Severin S.A.

ATENTIE! Va rugam sa asigurati ca numarul de telefon este corect si complet!

  1. 22:30
    Alesd Centru Alesd
  2. Traseu: Vatra Dornei (RO) - Calais (F)
    • Dotări:
  3. 21:00 +1 zi
Durată: 22h 30min
Zile de circulație:
LMMJVSD
Sursa: Transport Auto Severin S.A. | Ultima actualizare: 07/2020
07:25 - 06:58
Romfour Romania
23h 33min
-
Vezi detalii

Romfour Romania

Romfour Tur

Transport persoane zilnic la adresa 0040751085904. Cu noi ajungi sigur la destinație. Orele de îmbarcare debarcare sunt aproximative, funcție de trafic si neprevazut. Pentru rezervări apelați dispecerii noștri care va vor furniza toate detaliile călă

  1. 07:25
    Alesd Centru Alesd
  2. Traseu: ROMANIA ANGLIA
    • Dotări:
  3. 06:58 +1 zi
    Bruxelles La adresa
Durată: 23h 33min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Romfour Tur | Ultima actualizare: 06/2020
12:20 - 13:53
Romfour Romania
1zi 1h
-
Vezi detalii

Romfour Romania

Romfour Tur

Transport persoane zilnic la adresa 0040751085904. Cu noi ajungi sigur la destinație. Orele de îmbarcare debarcare sunt aproximative, funcție de trafic si neprevazut. Pentru rezervări apelați dispecerii noștri care va vor furniza toate detaliile călă

  1. 12:20
    Alesd Centru Alesd
  2. Traseu: ROMANIA GERMANIA
    • Dotări:
  3. 13:53 +1 zi
    Bruxelles La adresa
Durată: 1zi 1h
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Romfour Tur | Ultima actualizare: 04/2020
13:00 - 10:48
Aliseb Tours Romania
21h 48min
-
Vezi detalii

Aliseb Tours Romania

SC Aliseb Tours SRL

NOI TE DUCEM DIRECT LA ADRESA. Pentru rezervari apelati DISPECERATUL DE REZERVARI 0040232763958-In pretul biletului de calatorie este inclus un bagaj de 50 kg si o masa calda. Orele de imbarcare-debarcare sunt aproximative, functie de trafic , timpii

  1. 13:00
    Alesd Peco Omv
  2. Traseu: TRANSPORT PERSOANE ROMANIA EUROPA
    • Dotări:
  3. 10:48 +1 zi
    Bruxelles La adresa
Durată: 21h 48min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: SC Aliseb Tours SRL | Ultima actualizare: 07/2020
14:40 - 12:28
Aliseb Tours Romania
21h 48min
-
Vezi detalii

Aliseb Tours Romania

SC Aliseb Tours SRL

NOI TE DUCEM DIRECT LA ADRESA. Pentru rezervari apelati DISPECERATUL DE REZERVARI 0040232763958-In pretul biletului de calatorie este inclus un bagaj de 50 kg si o masa calda. Orele de imbarcare-debarcare sunt aproximative, functie de trafic , timpii

  1. 14:40
    Alesd Peco Omv
  2. Traseu: TRANSPORT PERSOANE ROMANIA OLANDA
    • Dotări:
  3. 12:28 +1 zi
    Bruxelles La adresa
Durată: 21h 48min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: SC Aliseb Tours SRL | Ultima actualizare: 05/2020
17:00 - 14:08
Aliseb Tours Romania
21h 08min
-
Vezi detalii

Aliseb Tours Romania

SC Aliseb Tours SRL

NOI TE DUCEM DIRECT LA ADRESA. Pentru rezervari apelati DISPECERATUL DE REZERVARI 0040232763958-In pretul biletului de calatorie este inclus un bagaj de 50 kg si o masa calda. Orele de imbarcare-debarcare sunt aproximative, functie de trafic , timpii

  1. 17:00
    Alesd Peco Omv
  2. Traseu: TRANSPORT PERSOANE ROMANIA BELGIA
    • Dotări:
  3. 14:08 +1 zi
    Bruxelles La adresa
Durată: 21h 08min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: SC Aliseb Tours SRL | Ultima actualizare: 07/2020
17:40 - 15:58
Aliseb Tours Romania
22h 18min
-
Vezi detalii

Aliseb Tours Romania

SC Aliseb Tours SRL

NOI TE DUCEM DIRECT LA ADRESA. Pentru rezervari apelati DISPECERATUL DE REZERVARI 0040232763958-In pretul biletului de calatorie este inclus un bagaj de 50 kg si o masa calda. Orele de imbarcare-debarcare sunt aproximative, functie de trafic , timpii

  1. 17:40
    Alesd Peco Omv
  2. Traseu: TRANSPORT PERSOANE ROMANIA ANGLIA
    • Dotări:
  3. 15:58 +1 zi
    Bruxelles La adresa
Durată: 22h 18min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: SC Aliseb Tours SRL | Ultima actualizare: 07/2020
18:00 - 18:55
Giltrans
1zi
-
Vezi detalii

Giltrans

Giltrans Targu Neamt

Asiguram transportul pana la adresa dorita. In pretul biletului aveti inclus 50 kg bagaj.

  1. 18:00
  2. Traseu: Romania - Olanda
    • Dotări:
  3. 18:55 +1 zi
    Bruxelles La adresa
Durată: 1zi
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: Giltrans Targu Neamt | Ultima actualizare: 07/2020
21:00 - 16:00
Danytur
19h 00min
120
Vezi detalii

Circulă doar vineri

Se utilizeaza autocar/microbuz in functie de nr de pasageri.

  1. 21:00
  2. Traseu: Romania - Anglia
  3. 16:00 +1 zi
    Bruxelles La adresa
Durată: 19h 00min
Zile de circulație:
LMMJVSD
120
Sursa: Danytur | Ultima actualizare: 01/2020
21:00 - 13:40
Danytur
16h 40min
120
Vezi detalii

Se utilizeaza autocar/microbuz in functie de nr de pasageri.

  1. 21:00
  2. Traseu: Romania - Germania
    • Dotări:
  3. 04:00 +1 zi
    Viena la adresa
  1. 04:00
    Viena la adresa
  2. Traseu: Romania - Belgia si Olanda
    • Dotări:
  3. 13:40
    Bruxelles La adresa
Durată: 16h 40min
Zile de circulație:
LMMJVSD
120
Sursa: Danytur | Ultima actualizare: 01/2020
22:00 - 22:00
Olimpia Travel
1zi
-
Vezi detalii

Circulă doar marți și joi

  1. 22:00
    Alesd Centru Alesd
  2. Traseu: Ram Galati - Bors
  3. 23:00
  1. 23:00
  2. Traseu: Oradea - Liverpool
  3. 22:00 +1 zi
    Bruxelles Sainte-Aghate 1082
Durată: 1zi
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: Olimpia Travel | Ultima actualizare: 01/2019

Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Despre Aleșd - Bruxelles

Care este prețul călătoriei cu autocarul Aleșd - Bruxelles?

Prețul unei călătorie cu autocarul de la Aleșd la Bruxelles este cuprins între 416 și 555 RON.

De unde pleacă autocarul din Aleșd către Bruxelles?

De la Aleșd la Bruxelles circulă 14 autobuze cu plecare din stațiile Centru Alesd, Statie Alesd, Benzinaria OMV, Peco Omv, E60 / Piata Unirii.

Când pleacă autocarul din Aleșd către Bruxelles?

Primul autobuz din Aleșd pleacă la ora 07:25, iar ultimul pleacă la ora 22:30.

Cât durează călătoria cu autocarul din Aleșd către Bruxelles?

Călătoria Aleșd-Bruxelles cu autocarul, durează între 16h 40min și 1zi 1h .