Filtrează rezultate

Filtru

Plecare din Band

Companii

Tip auto

Dotări

Autobuze Band ➞ Mădăraș

luni,
18 oct 2021
4 curse disponibile

06:20
35m
06:55
Duda Trans
-
Vezi detalii
  1. 06:20
  2. Microbuz: Tg.mures - Band - Madaras
    • Dotări:
  3. 06:55
    Madaras Statie Madaras
Durată: 35min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: Duda Trans | Ultima actualizare: 11/2020
07:20
35m
07:55
Duda Trans
-
Vezi detalii
  1. 07:20
  2. Microbuz: Tg.mures - Band - Madaras
    • Dotări:
  3. 07:55
    Madaras Statie Madaras
Durată: 35min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: Duda Trans | Ultima actualizare: 11/2020
11:35
35m
12:10
Duda Trans
-
Vezi detalii

Circulă doar duminică

  1. 11:35
  2. Microbuz: Tg.mures - Band - Madaras
  3. 12:10
    Madaras Statie Madaras
Durată: 35min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: Duda Trans | Ultima actualizare: 11/2020
15:05
35m
15:40
Duda Trans
-
Vezi detalii
  1. 15:05
  2. Microbuz: Tg.mures - Band - Madaras
    • Dotări:
  3. 15:40
    Madaras Statie Madaras
Durată: 35min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: Duda Trans | Ultima actualizare: 11/2020
18:05
35m
18:40
Duda Trans
-
Vezi detalii
  1. 18:05
  2. Microbuz: Tg.mures - Band - Madaras
    • Dotări:
  3. 18:40
    Madaras Statie Madaras
Durată: 35min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: Duda Trans | Ultima actualizare: 11/2020
18:05
35m
18:40
Duda Trans
-
Vezi detalii

Circulă doar duminică

  1. 18:05
  2. Microbuz: Tg.mures - Band - Madaras
  3. 18:40
    Madaras Statie Madaras
Durată: 35min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: Duda Trans | Ultima actualizare: 11/2020
Prețurile marcate cu * sunt variabile. În momentul achiziției acestea pot fi diferite.
Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Despre Band - Mădăraș

De unde pleacă autocarul din Band către Mădăraș?

De la Band la Mădăraș circulă 6 autobuze cu plecare din stațiile Statie Band.

Când pleacă autocarul din Band către Mădăraș?

Primul autobuz din Band pleacă la ora 06:20, iar ultimul pleacă la ora 18:05.

Cât durează călătoria cu autocarul din Band către Mădăraș?

Călătoria cu autocarul de la Band la Mădăraș, durează 35min.