Filtrează rezultate

Filtru

Plecare din Banisor

Companii

Tip auto

Dotări

Autobuze Bănișor ➞ Mal

vineri,
3 dec 2021
5 curse disponibile

00:00
06m
00:06
Cento Trans
5,5lei
Vezi detalii

Cento Trans

Tur Cento Trans
Opinii călători
  1. 00:00
    Banisor Centru
  2. Autocar: Zalau-Varsolt-Crasna-Mal-Sag
    • Dotări:
  3. 00:06
    Mal Centru
Durată: 06min
Circulă în toate zilele săptămânii
5,5lei
Sursa: Tur Cento Trans | Ultima actualizare: 08/2021
08:30
06m
08:36
Cento Trans
5,5lei
Vezi detalii
  1. 08:30
    Banisor Centru
  2. Autocar: Zalau-Varsolt-Crasna-Mal-Sag
    • Dotări:
  3. 08:36
    Mal Centru
Durată: 06min
Circulă în toate zilele săptămânii
5,5lei
Sursa: Tur Cento Trans | Ultima actualizare: 08/2021
12:00
06m
12:06
Cento Trans
5,5lei
Vezi detalii
  1. 12:00
    Banisor Centru
  2. Autocar: Zalau-Varsolt-Crasna-Mal-Sag
    • Dotări:
  3. 12:06
    Mal Centru
Durată: 06min
Zile de circulație:
LMMJVSD
5,5lei
Sursa: Tur Cento Trans | Ultima actualizare: 08/2021
16:30
06m
16:36
Cento Trans
5,5lei
Vezi detalii
  1. 16:30
    Banisor Centru
  2. Autocar: Zalau-Varsolt-Crasna-Mal-Sag
    • Dotări:
  3. 16:36
    Mal Centru
Durată: 06min
Circulă în toate zilele săptămânii
5,5lei
Sursa: Tur Cento Trans | Ultima actualizare: 08/2021
19:00
06m
19:06
Cento Trans
5,5lei
Vezi detalii
  1. 19:00
    Banisor Centru
  2. Autocar: Zalau-Varsolt-Crasna-Mal-Sag
    • Dotări:
  3. 19:06
    Mal Centru
Durată: 06min
Zile de circulație:
LMMJVSD
5,5lei
Sursa: Tur Cento Trans | Ultima actualizare: 08/2021

Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Despre Bănișor - Mal

Care este prețul călătoriei cu autocarul Bănișor - Mal?

Prețul unei călătorie cu autocarul de la Bănișor la Mal este cuprins între 4 și 5 RON.

De unde pleacă autocarul din Bănișor către Mal?

De la Bănișor la Mal circulă 5 autobuze cu plecare din stațiile Centru.

Când pleacă autocarul din Bănișor către Mal?

Primul autobuz din Bănișor pleacă la ora 00:00, iar ultimul pleacă la ora 19:00.

Cât durează călătoria cu autocarul din Bănișor către Mal?

Călătoria cu autocarul de la Bănișor la Mal, durează 06min.