Filtrează rezultate

Filtru

Plecare din Bestepe

Companii

Tip auto

Dotări

Autobuze Beștepe ➞ 2 Cantoane

sâmbătă,
28 mai 2022
3 curse disponibile

06:32
1h 52m
08:24
Sherif
20lei?
Vezi detalii

Informaţii neactualizate de 7 ani Comentarii

  1. 06:32
    Bestepe Statie Bestepe
  2. Microbuz: Tulcea - Constanta
  3. 08:24
    2 Cantoane Statie 2 Cantoane
Durată: 1h 52min
Circulă în toate zilele săptămânii
20lei?
Sursa: Sherif | Ultima actualizare: 03/2015
12:47
1h 52m
14:39
Sherif
20lei?
Vezi detalii

Informaţii neactualizate de 7 ani Comentarii

  1. 12:47
    Bestepe Statie Bestepe
  2. Microbuz: Tulcea - Constanta
  3. 14:39
    2 Cantoane Statie 2 Cantoane
Durată: 1h 52min
Circulă în toate zilele săptămânii
20lei?
Sursa: Sherif | Ultima actualizare: 03/2015
17:17
1h 52m
19:09
Sherif
20lei?
Vezi detalii

Informaţii neactualizate de 7 ani Comentarii

  1. 17:17
    Bestepe Statie Bestepe
  2. Microbuz: Tulcea - Constanta
  3. 19:09
    2 Cantoane Statie 2 Cantoane
Durată: 1h 52min
Circulă în toate zilele săptămânii
20lei?
Sursa: Sherif | Ultima actualizare: 03/2015

Prețurile marcate cu ? nu au mai fost actualizate de 12 luni.
Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!
Caută curse indirecte Beștepe - 2 Cantoane

Despre Beștepe - 2 Cantoane

Care este prețul călătoriei cu autocarul Beștepe - 2 Cantoane?

Prețul unei călători cu autocarul de la Beștepe la 2 Cantoane este de 20 RON.

De unde pleacă autocarul din Beștepe către 2 Cantoane?

De la Beștepe la 2 Cantoane circulă 3 autobuze cu plecare din stațiile Statie Bestepe.

Când pleacă autocarul din Beștepe către 2 Cantoane?

Primul autobuz din Beștepe pleacă la ora 06:32, iar ultimul pleacă la ora 17:17.

Cât durează călătoria cu autocarul din Beștepe către 2 Cantoane?

Călătoria cu autocarul de la Beștepe la 2 Cantoane, durează 1h 52min.