Filtrează rezultate

Filtru

Tip auto

Dotări

Companii

Autobuze Beștepe ➞ Sarichioi

marţi,
4 oct 2022
3 curse disponibile

06:32
1h 13m
07:45
Sherif
12lei?
Vezi detalii

Informaţii neactualizate de 8 ani. Se zice că circulă (8 comentarii)

  1. 06:32
    Beștepe Statie Bestepe
  2. Microbuz: Tulcea - Constanta
  3. 07:45
    Sarichioi Statie Sarichioi
Durată: 1h 13min
Circulă în toate zilele săptămânii
12lei?
Sursa: Sherif | Ultima actualizare: 03/2015
12:47
1h 13m
14:00
Sherif
12lei?
Vezi detalii

Informaţii neactualizate de 8 ani. Se zice că circulă (8 comentarii)

  1. 12:47
    Beștepe Statie Bestepe
  2. Microbuz: Tulcea - Constanta
  3. 14:00
    Sarichioi Statie Sarichioi
Durată: 1h 13min
Circulă în toate zilele săptămânii
12lei?
Sursa: Sherif | Ultima actualizare: 03/2015
17:17
1h 13m
18:30
Sherif
12lei?
Vezi detalii

Informaţii neactualizate de 8 ani. Se zice că circulă (8 comentarii)

  1. 17:17
    Beștepe Statie Bestepe
  2. Microbuz: Tulcea - Constanta
  3. 18:30
    Sarichioi Statie Sarichioi
Durată: 1h 13min
Circulă în toate zilele săptămânii
12lei?
Sursa: Sherif | Ultima actualizare: 03/2015

Prețurile marcate cu ? nu au mai fost actualizate de 12 luni.
Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!
Caută curse indirecte Beștepe - Sarichioi

Despre Beștepe - Sarichioi

Care este prețul călătoriei cu autocarul Beștepe - Sarichioi?

Prețul unei călători cu autocarul de la Beștepe la Sarichioi este de 12 RON.

De unde pleacă autocarul din Beștepe către Sarichioi?

De la Beștepe la Sarichioi circulă 3 autobuze cu plecare din stațiile Statie Bestepe.

Când pleacă autocarul din Beștepe către Sarichioi?

Primul autobuz din Beștepe pleacă la ora 06:32, iar ultimul pleacă la ora 17:17.

Cât durează călătoria cu autocarul din Beștepe către Sarichioi?

Călătoria cu autocarul de la Beștepe la Sarichioi, durează 1h 13min.