Filtrează rezultate

Filtru

Plecare din Botosani

Companii

Tip auto

Dotări

Autobuze Botoșani ➞ Râmnicu Sărat

sâmbătă,
4 dec 2021
3 curse disponibile

Bilete disponibile online

06:00
5h 30m
11:30
Compania RVG
Vezi detalii

Compania RVG

RVG Speed

Reduceri pentru elevi și studenți cu urcare din Darabani, Dorohoi, Botosani:în 90 LEI REZERVARI ONLINE : rezervari @ rvg . ro

  1. 06:00
  2. Autocar: Botosani - Bucuresti
    • Dotări:
  3. 11:30
    Ramnicu Sarat Statie Ramnicu Sarat
Durată: 5h 30min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: RVG Speed | Ultima actualizare: 11/2021
06:20
7h 10m
13:30
Hermes
Vezi detalii

- telefon pentru rezervări din Otopeni: +4-0742-518.416

  1. 06:20
  2. Autocar: Botoșani - Suceava - Fălticeni - București
    • Dotări:
  3. 13:30
Durată: 7h 10min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Hermes SRL | Ultima actualizare: 07/2021
07:00
6h 00m
13:00
Apetrans
80lei
Vezi detalii

Circulă doar

Pentru pasagerii care urca de pe traseu, va rugam sa contactati telefonic conducatorii auto 0744975971; "Din cauza epidemiei de coronavirus nu mai transferam pasagerii la si de la aeroport!"

  1. 07:00
  2. Autocar: Botosani - Bucuresti 1
  3. 13:00
    Ramnicu Sarat La Ceas (Obelisc)
Durată: 6h 00min
Zile de circulație:
LMMJVSD
80lei
Sursa: Apetrans | Ultima actualizare: 09/2021
10:00
6h 15m
16:15
Apetrans
80lei
Vezi detalii

Pentru pasagerii care urca de pe traseu, va rugam sa contactati telefonic conducatorii auto 0742743426; "Din cauza epidemiei de coronavirus nu mai transferam pasagerii la si de la aeroport!"

  1. 10:00
  2. Autocar: Botosani - Bucuresti
    • Dotări:
  3. 16:15
    Ramnicu Sarat La Ceas (Obelisc)
Durată: 6h 15min
Circulă în toate zilele săptămânii
80lei
Sursa: Apetrans | Ultima actualizare: 12/2021

Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Despre Botoșani - Râmnicu Sărat

Care este prețul călătoriei cu autocarul Botoșani - Râmnicu Sărat?

Prețul unei călătorie cu autocarul de la Botoșani la Râmnicu Sărat este cuprins între 80 și 90 RON.

De unde pleacă autocarul din Botoșani către Râmnicu Sărat?

De la Botoșani la Râmnicu Sărat circulă 4 autobuze cu plecare din stațiile Autogara Transport Calatori S.A., Autogara Apetrans, Autogara R.V.G. Capat 1.

Când pleacă autocarul din Botoșani către Râmnicu Sărat?

Primul autobuz din Botoșani pleacă la ora 06:00, iar ultimul pleacă la ora 10:00.

Cât durează călătoria cu autocarul din Botoșani către Râmnicu Sărat?

Călătoria Botoșani-Râmnicu Sărat cu autocarul, durează între 5h 30min și 7h 10min.