Filtrează rezultate

General

Plecare din Braila

Companii

Tip auto

Dotări

Autocare Brăila, Romania ➞ Obzor, Bulgaria

joi,
16 iul 2020
3 curse disponibile

01:00 - 13:15
MyBus
11h 45min
-
Vezi detalii

MyBus

Europa Meridian RG SRL

Circula vara intre 22.05-13.09.2020

  1. 01:00
  2. Traseu: Ant 3 Galati-Braila-Buzau-Bucuresti 2020
    • Dotări:
  3. 06:30
  1. 07:00
  2. Traseu: Litoral Bulgaria Vara 2020
    • Dotări:
  3. 13:15
Durată: 11h 45min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Europa Meridian RG SRL | Ultima actualizare: 06/2020
05:30 - 13:00
Mercado Sud
7h 30min
200lei
Vezi detalii

Mercado Sud

Circula in perioada 15 iunie-15 septembrie si 28 decembrie-04 ianuarie Pentru a calatori este necesara rezervarea in prealabil!

  1. 05:30
  2. Traseu: Galati-Braila-Constanta-Mamaia-Mangalia-Albena-Sunny Beach -Nessebar (Bulgaria)
    • Dotări:
  3. 13:00
Durată: 7h 30min
Circulă în toate zilele săptămânii
200lei
Sursa: Mercado Sud | Ultima actualizare: 02/2020
06:30 - 14:00
Mercado Sud
7h 30min
200lei
Vezi detalii

Circula in perioada 15 iunie-15 septembrie si 28 decembrie-04 ianuarie Pentru a calatori este necesara rezervarea in prealabil!

  1. 06:30
  2. Traseu: Galati-Braila-Constanta-Mamaia-Mangalia-Albena-Sunny Beach -Nessebar (Bulgaria)
    • Dotări:
  3. 14:00
Durată: 7h 30min
Circulă în toate zilele săptămânii
200lei
Sursa: Mercado Sud | Ultima actualizare: 02/2020

Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Despre Brăila - Obzor

Care este prețul călătoriei cu autocarul Brăila - Obzor?

Prețul unei călători cu autocarul de la Brăila la Obzor este de 200 RON.

De unde pleacă autocarul din Brăila către Obzor?

De la Brăila la Obzor circulă 3 autobuze cu plecare din stațiile AUTOGARA PAX-langa pasarela catre Chercea, Catedrala Nasterea Domnului.

Când pleacă autocarul din Brăila către Obzor?

Primul autobuz din Brăila pleacă la ora 01:00, iar ultimul pleacă la ora 06:30.

Cât durează călătoria cu autocarul din Brăila către Obzor?

Călătoria Brăila-Obzor cu autocarul, durează între 7h 30min și 11h 45min.