Filtrează rezultate

Filtru

Plecare din Bran

Companii

Tip auto

Dotări

Autobuze Bran ➞ Rucăr

sâmbătă,
28 mai 2022
2 curse disponibile

07:43
1h 04m
08:47
Transbus Codreanu
-
Vezi detalii

Transbus Codreanu

Transbus SA

Informaţii neactualizate de 3 ani Comentarii

  1. 07:43
  2. Autocar: 9 Brasov - Pitesti
  3. 08:47
    Rucar Statie Rucar
Durată: 1h 04min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Transbus SA | Ultima actualizare: 10/2019
09:03
48m
09:51
Transmontana
10lei
Vezi detalii
  1. 09:03
  2. Microbuz: RETUR Horezu - Brasov
    • Dotări:
  3. 09:51
    Rucar Statie Rucar
Durată: 48min
Circulă în toate zilele săptămânii
10lei
Sursa: Transmontana SA | Ultima actualizare: 04/2022
13:48
39m
14:27
Montana
-
Vezi detalii

Nu mai circulă din 01.12.2020.
traseu suspendat

  1. 13:48
  2. Autocar: 3 Brasov - Campulung Muscel
  3. 14:27
    Rucar centru
Durată: 39min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Montana S.A. | Ultima actualizare: 12/2020
16:19
1h 04m
17:23
Montana
-
Vezi detalii

Nu mai circulă din 01.12.2020.
traseu suspendat

  1. 16:19
  2. Autocar: 2 Brasov - Campulung Muscel
  3. 17:23
    Rucar centru
Durată: 1h 04min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Montana S.A. | Ultima actualizare: 12/2020
18:18
39m
18:57
Montana
-
Vezi detalii

Nu mai circulă din 01.12.2020.
traseu suspendat

  1. 18:18
  2. Autobuz: 3 Brasov - Campulung Muscel
    • Dotări:
  3. 18:57
    Rucar centru
Durată: 39min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Montana S.A. | Ultima actualizare: 12/2020

Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!
Caută curse indirecte Bran - Rucăr

Despre Bran - Rucăr

Care este prețul călătoriei cu autocarul Bran - Rucăr?

Prețul unei călători cu autocarul de la Bran la Rucăr este de 10 RON.

De unde pleacă autocarul din Bran către Rucăr?

De la Bran la Rucăr circulă 5 autobuze cu plecare din stațiile Statie Bran, Statie Centru.

Când pleacă autocarul din Bran către Rucăr?

Primul autobuz din Bran pleacă la ora 07:43, iar ultimul pleacă la ora 18:18.

Cât durează călătoria cu autocarul din Bran către Rucăr?

Călătoria Bran-Rucăr cu autocarul, durează între 39min și 1h 04min.