Filtrează rezultate

Filtru

Plecare din Brasov

Companii

Tip auto

Dotări

Autobuze Brașov ➞ Veștem

sâmbătă,
8 mai 2021
2 curse disponibile

Bilete disponibile online

11:00
Cursă specială
1h 45m
12:45
EMMALINES
Vezi detalii

EMMALINES

Emmakar Transport Lines SRL
Opinii călători

CUMPARA BILETE ONLINE de pe EMMALINES.RO.Calatorii cu bilete ONLINE au prioritate,cei cu rezervari telefonice, nu implica nici o relatie contractuala.REDUCERI bilete ONLINE ELEVI/STUDENTI si pt. bilete ONLINE TUR/RETUR! Cursa directa/charter!

  1. 11:00

  2. C1
    Cursă specială
    Microbuz: C1 BRAILA-GALATI-Focsani-Adjud-Onesti-Tg. Secuiesc-BRASOV-Fagaras-SIBIU-Sebes-Alba-CLUJ-Floresti(CJ)
  3. 12:45
    Vestem Statie Vestem
Durată: 1h 45min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Emmakar Transport Lines SRL | Ultima actualizare: 05/2021
12:40
Cursă specială
1h 50m
14:30
EMMALINES
Vezi detalii

CUMPARA BILETE ONLINE de pe EMMALINES.RO.Calatorii cu bilete ONLINE au prioritate,cei cu rezervari telefonice, nu implica nici o relatie contractuala.REDUCERI bilete ONLINE ELEVI/STUDENTI si pt. bilete ONLINE TUR/RETUR! Cursa directa/charter!

  1. 12:40

  2. C1
    Cursă specială
    Microbuz: C1 BRAILA-GALATI-Focsani-Adjud-Onesti-Tg. Secuiesc-BRASOV-Fagaras-SIBIU-Sebes-Alba-CLUJ-Floresti(CJ)
    • Dotări:
  3. 14:30
    Vestem Statie Vestem
Durată: 1h 50min
Zile de circulație:
LMMJVSD
Sursa: Emmakar Transport Lines SRL | Ultima actualizare: 05/2021
Prețurile marcate cu * sunt variabile. În momentul achiziției acestea pot fi diferite.
Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Despre Brașov - Veștem

Care este prețul călătoriei cu autocarul Brașov - Veștem?

Prețul unei călători cu autocarul de la Brașov la Veștem este de 60 RON.

De unde pleacă autocarul din Brașov către Veștem?

De la Brașov la Veștem circulă 2 autobuze cu plecare din stațiile PECO OMV-GARA C.F.R.

Când pleacă autocarul din Brașov către Veștem?

Primul autobuz din Brașov pleacă la ora 11:00, iar ultimul pleacă la ora 12:40.

Cât durează călătoria cu autocarul din Brașov către Veștem?

Călătoria Brașov-Veștem cu autocarul, durează între 1h 45min și 1h 50min.