Filtrează rezultate

General

Plecare din Bratesti

Companii

Tip auto

Dotări

Autobuze Brătești ➞ Hidișel

miercuri,
5 aug 2020
4 curse disponibile

06:54 - 07:24
Bus Trans Valcea
30min
8lei
Vezi detalii
  1. 06:54
    Bratesti Statie Bratesti
  2. Traseu: Stei - Oradea
    • Dotări:
  3. 07:24
    Hidisel Statie Hidisel
Durată: 30min
Zile de circulație:
LMMJVSD
8lei
Sursa: Bus Trans Valcea | Ultima actualizare: 06/2020
09:39 - 10:09
Bus Trans Valcea
30min
8lei
Vezi detalii
  1. 09:39
    Bratesti Statie Bratesti
  2. Traseu: Stei - Oradea
    • Dotări:
  3. 10:09
    Hidisel Statie Hidisel
Durată: 30min
Zile de circulație:
LMMJVSD
8lei
Sursa: Bus Trans Valcea | Ultima actualizare: 06/2020
15:39 - 16:09
Bus Trans Valcea
30min
8lei
Vezi detalii
  1. 15:39
    Bratesti Statie Bratesti
  2. Traseu: Stei - Oradea
    • Dotări:
  3. 16:09
    Hidisel Statie Hidisel
Durată: 30min
Zile de circulație:
LMMJVSD
8lei
Sursa: Bus Trans Valcea | Ultima actualizare: 06/2020
19:09 - 19:39
Bus Trans Valcea
30min
8lei
Vezi detalii
  1. 19:09
    Bratesti Statie Bratesti
  2. Traseu: Stei - Oradea
    • Dotări:
  3. 19:39
    Hidisel Statie Hidisel
Durată: 30min
Zile de circulație:
LMMJVSD
8lei
Sursa: Bus Trans Valcea | Ultima actualizare: 06/2020

Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Despre Brătești - Hidișel

Care este prețul călătoriei cu autocarul Brătești - Hidișel?

Prețul unei călătorie cu autocarul de la Brătești la Hidișel este cuprins între 6 și 8 RON.

De unde pleacă autocarul din Brătești către Hidișel?

De la Brătești la Hidișel circulă 4 autobuze cu plecare din stațiile Statie Bratesti.

Când pleacă autocarul din Brătești către Hidișel?

Primul autobuz din Brătești pleacă la ora 06:54, iar ultimul pleacă la ora 19:09.

Cât durează călătoria cu autocarul din Brătești către Hidișel?

Călătoria cu autocarul de la Brătești la Hidișel, durează 30min.