Filtrează rezultate

Filtru

Plecare din Calan

Companii

Tip auto

Dotări

Autobuze Călan ➞ Hunedoara

vineri,
28 ian 2022
9 curse disponibile

06:50
25m
07:15
Inter Dani Trans SRL
-
Vezi detalii

Inter Dani Trans SRL

via Nadastia

  1. 06:50
  2. Midibus: HD Calan - HUNEDOARA AT. INTERSERVICE
  3. 07:15
Durată: 25min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: Inter Dani Trans SRL | Ultima actualizare: 01/2014
08:10
25m
08:35
Inter Dani Trans SRL
-
Vezi detalii

Inter Dani Trans SRL

via Nadastia

  1. 08:10
  2. Midibus: HD Calan - HUNEDOARA AT. INTERSERVICE
  3. 08:35
Durată: 25min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: Inter Dani Trans SRL | Ultima actualizare: 01/2014
09:30
25m
09:55
Inter Dani Trans SRL
-
Vezi detalii

Inter Dani Trans SRL

via Nadastia

  1. 09:30
  2. Midibus: HD Calan - HUNEDOARA AT. INTERSERVICE
  3. 09:55
Durată: 25min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Inter Dani Trans SRL | Ultima actualizare: 01/2014
11:50
25m
12:15
Inter Dani Trans SRL
-
Vezi detalii

Inter Dani Trans SRL

via Nadastia

  1. 11:50
  2. Midibus: HD Calan - HUNEDOARA AT. INTERSERVICE
  3. 12:15
Durată: 25min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Inter Dani Trans SRL | Ultima actualizare: 01/2014
13:40
25m
14:05
Inter Dani Trans SRL
-
Vezi detalii

Inter Dani Trans SRL

via Nadastia

  1. 13:40
  2. Midibus: HD Calan - HUNEDOARA AT. INTERSERVICE
  3. 14:05
Durată: 25min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Inter Dani Trans SRL | Ultima actualizare: 01/2014
15:20
25m
15:45
Inter Dani Trans SRL
-
Vezi detalii

Inter Dani Trans SRL

via Nadastia

  1. 15:20
  2. Midibus: HD Calan - HUNEDOARA AT. INTERSERVICE
  3. 15:45
Durată: 25min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: Inter Dani Trans SRL | Ultima actualizare: 01/2014
15:50
25m
16:15
Inter Dani Trans SRL
-
Vezi detalii

Inter Dani Trans SRL

via Nadastia

  1. 15:50
  2. Midibus: HD Calan - HUNEDOARA AT. INTERSERVICE
  3. 16:15
Durată: 25min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Inter Dani Trans SRL | Ultima actualizare: 01/2014
16:30
25m
16:55
Inter Dani Trans SRL
-
Vezi detalii

Inter Dani Trans SRL

via Nadastia

  1. 16:30
  2. Midibus: HD Calan - HUNEDOARA AT. INTERSERVICE
  3. 16:55
Durată: 25min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Inter Dani Trans SRL | Ultima actualizare: 01/2014
20:31
21m
20:52
Interservice Hunedoara
-
Vezi detalii
  1. 20:31
  2. Autocar: Drobeta Turnu Severin - Hunedoara
  3. 20:52
Durată: 21min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Interservice Hunedoara | Ultima actualizare: 12/2015

Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Despre Călan - Hunedoara

De unde pleacă autocarul din Călan către Hunedoara?

De la Călan la Hunedoara circulă 9 autobuze cu plecare din stațiile Autogara Crisbus S.A..

Când pleacă autocarul din Călan către Hunedoara?

Primul autobuz din Călan pleacă la ora 06:50, iar ultimul pleacă la ora 20:31.

Cât durează călătoria cu autocarul din Călan către Hunedoara?

Călătoria Călan-Hunedoara cu autocarul, durează între 21min și 25min.