Filtrează rezultate

Filtru

Plecare din Chiscani

Companii

Tip auto

Dotări

Autobuze Chiscani ➞ Brăila

sâmbătă,
19 sep 2020
23 curse disponibile

06:20 - 06:55
Cavmario Trans
35min
2lei?
Vezi detalii

Cavmario Trans

Cavmario Trans SRL

Conform datelor de la călători este posibil ca această cursă să nu circule. Actualizează informația

CIRCULA ZILNIC

  1. 06:20
    Chiscani CHISCANI
  2. Traseu: Retur Braila-chiscani-tichilesti-gropeni
    • Dotări:
  3. 06:35
  4. 06:55
Durată: 35min
Circulă în toate zilele săptămânii
2lei?
Sursa: Cavmario Trans SRL | Ultima actualizare: 05/2012
06:45 - 07:20
Cavmario Trans
35min
2lei?
Vezi detalii

Cavmario Trans

Cavmario Trans SRL

Conform datelor de la călători este posibil ca această cursă să nu circule. Actualizează informația

CIRCULA ZILNIC

  1. 06:45
    Chiscani CHISCANI
  2. Traseu: Retur Braila-chiscani-tichilesti-gropeni
    • Dotări:
  3. 06:55
  4. 07:20
Durată: 35min
Circulă în toate zilele săptămânii
2lei?
Sursa: Cavmario Trans SRL | Ultima actualizare: 05/2012
07:20 - 07:55
Cavmario Trans
35min
2lei?
Vezi detalii

Cavmario Trans

Cavmario Trans SRL

Conform datelor de la călători este posibil ca această cursă să nu circule. Actualizează informația

CIRCULA ZILNIC

  1. 07:20
    Chiscani CHISCANI
  2. Traseu: Retur Braila-chiscani-tichilesti-gropeni
    • Dotări:
  3. 07:35
  4. 07:55
Durată: 35min
Circulă în toate zilele săptămânii
2lei?
Sursa: Cavmario Trans SRL | Ultima actualizare: 05/2012
08:20 - 08:55
Cavmario Trans
35min
2lei?
Vezi detalii

Cavmario Trans

Cavmario Trans SRL

Conform datelor de la călători este posibil ca această cursă să nu circule. Actualizează informația

CIRCULA ZILNIC

  1. 08:20
    Chiscani CHISCANI
  2. Traseu: Retur Braila-chiscani-tichilesti-gropeni
    • Dotări:
  3. 08:35
  4. 08:55
Durată: 35min
Circulă în toate zilele săptămânii
2lei?
Sursa: Cavmario Trans SRL | Ultima actualizare: 05/2012
09:20 - 09:55
Cavmario Trans
35min
2lei?
Vezi detalii

Cavmario Trans

Cavmario Trans SRL

Conform datelor de la călători este posibil ca această cursă să nu circule. Actualizează informația

CIRCULA ZILNIC

  1. 09:20
    Chiscani CHISCANI
  2. Traseu: Retur Braila-chiscani-tichilesti-gropeni
    • Dotări:
  3. 09:35
  4. 09:55
Durată: 35min
Circulă în toate zilele săptămânii
2lei?
Sursa: Cavmario Trans SRL | Ultima actualizare: 05/2012
09:50 - 10:25
Cavmario Trans
35min
2lei?
Vezi detalii

Cavmario Trans

Cavmario Trans SRL

Conform datelor de la călători este posibil ca această cursă să nu circule. Actualizează informația

CIRCULA ZILNIC

  1. 09:50
    Chiscani CHISCANI
  2. Traseu: Retur Braila-chiscani-tichilesti-gropeni
    • Dotări:
  3. 10:05
  4. 10:25
Durată: 35min
Circulă în toate zilele săptămânii
2lei?
Sursa: Cavmario Trans SRL | Ultima actualizare: 05/2012
10:20 - 10:55
Cavmario Trans
35min
2lei?
Vezi detalii

Cavmario Trans

Cavmario Trans SRL

Conform datelor de la călători este posibil ca această cursă să nu circule. Actualizează informația

CIRCULA ZILNIC

  1. 10:20
    Chiscani CHISCANI
  2. Traseu: Retur Braila-chiscani-tichilesti-gropeni
    • Dotări:
  3. 10:35
  4. 10:55
Durată: 35min
Circulă în toate zilele săptămânii
2lei?
Sursa: Cavmario Trans SRL | Ultima actualizare: 05/2012
11:20 - 11:55
Cavmario Trans
35min
2lei?
Vezi detalii

Cavmario Trans

Cavmario Trans SRL

Conform datelor de la călători este posibil ca această cursă să nu circule. Actualizează informația

CIRCULA ZILNIC

  1. 11:20
    Chiscani CHISCANI
  2. Traseu: Retur Braila-chiscani-tichilesti-gropeni
    • Dotări:
  3. 11:35
  4. 11:55
Durată: 35min
Circulă în toate zilele săptămânii
2lei?
Sursa: Cavmario Trans SRL | Ultima actualizare: 05/2012
11:50 - 12:25
Cavmario Trans
35min
2lei?
Vezi detalii

Cavmario Trans

Cavmario Trans SRL

Conform datelor de la călători este posibil ca această cursă să nu circule. Actualizează informația

CIRCULA ZILNIC

  1. 11:50
    Chiscani CHISCANI
  2. Traseu: Retur Braila-chiscani-tichilesti-gropeni
    • Dotări:
  3. 12:05
  4. 12:25
Durată: 35min
Circulă în toate zilele săptămânii
2lei?
Sursa: Cavmario Trans SRL | Ultima actualizare: 05/2012
12:20 - 12:55
Cavmario Trans
35min
2lei?
Vezi detalii

Cavmario Trans

Cavmario Trans SRL

Conform datelor de la călători este posibil ca această cursă să nu circule. Actualizează informația

CIRCULA ZILNIC

  1. 12:20
    Chiscani CHISCANI
  2. Traseu: Retur Braila-chiscani-tichilesti-gropeni
    • Dotări:
  3. 12:35
  4. 12:55
Durată: 35min
Circulă în toate zilele săptămânii
2lei?
Sursa: Cavmario Trans SRL | Ultima actualizare: 05/2012
13:20 - 13:55
Cavmario Trans
35min
2lei?
Vezi detalii

Cavmario Trans

Cavmario Trans SRL

Conform datelor de la călători este posibil ca această cursă să nu circule. Actualizează informația

CIRCULA ZILNIC

  1. 13:20
    Chiscani CHISCANI
  2. Traseu: Retur Braila-chiscani-tichilesti-gropeni
    • Dotări:
  3. 13:35
  4. 13:55
Durată: 35min
Circulă în toate zilele săptămânii
2lei?
Sursa: Cavmario Trans SRL | Ultima actualizare: 05/2012
13:50 - 14:25
Cavmario Trans
35min
2lei?
Vezi detalii

Cavmario Trans

Cavmario Trans SRL

Conform datelor de la călători este posibil ca această cursă să nu circule. Actualizează informația

CIRCULA ZILNIC

  1. 13:50
    Chiscani CHISCANI
  2. Traseu: Retur Braila-chiscani-tichilesti-gropeni
    • Dotări:
  3. 14:05
  4. 14:25
Durată: 35min
Circulă în toate zilele săptămânii
2lei?
Sursa: Cavmario Trans SRL | Ultima actualizare: 05/2012
14:20 - 14:55
Cavmario Trans
35min
2lei?
Vezi detalii

Cavmario Trans

Cavmario Trans SRL

Conform datelor de la călători este posibil ca această cursă să nu circule. Actualizează informația

CIRCULA ZILNIC

  1. 14:20
    Chiscani CHISCANI
  2. Traseu: Retur Braila-chiscani-tichilesti-gropeni
    • Dotări:
  3. 14:35
  4. 14:55
Durată: 35min
Circulă în toate zilele săptămânii
2lei?
Sursa: Cavmario Trans SRL | Ultima actualizare: 05/2012
15:20 - 15:55
Cavmario Trans
35min
2lei?
Vezi detalii

Cavmario Trans

Cavmario Trans SRL

Conform datelor de la călători este posibil ca această cursă să nu circule. Actualizează informația

CIRCULA ZILNIC

  1. 15:20
    Chiscani CHISCANI
  2. Traseu: Retur Braila-chiscani-tichilesti-gropeni
    • Dotări:
  3. 15:35
  4. 15:55
Durată: 35min
Circulă în toate zilele săptămânii
2lei?
Sursa: Cavmario Trans SRL | Ultima actualizare: 05/2012
15:50 - 16:25
Cavmario Trans
35min
2lei?
Vezi detalii

Cavmario Trans

Cavmario Trans SRL

Conform datelor de la călători este posibil ca această cursă să nu circule. Actualizează informația

CIRCULA ZILNIC

  1. 15:50
    Chiscani CHISCANI
  2. Traseu: Retur Braila-chiscani-tichilesti-gropeni
    • Dotări:
  3. 16:05
  4. 16:25
Durată: 35min
Circulă în toate zilele săptămânii
2lei?
Sursa: Cavmario Trans SRL | Ultima actualizare: 05/2012
16:20 - 16:55
Cavmario Trans
35min
2lei?
Vezi detalii

Cavmario Trans

Cavmario Trans SRL

Conform datelor de la călători este posibil ca această cursă să nu circule. Actualizează informația

CIRCULA ZILNIC

  1. 16:20
    Chiscani CHISCANI
  2. Traseu: Retur Braila-chiscani-tichilesti-gropeni
    • Dotări:
  3. 16:35
  4. 16:55
Durată: 35min
Circulă în toate zilele săptămânii
2lei?
Sursa: Cavmario Trans SRL | Ultima actualizare: 05/2012
17:20 - 17:55
Cavmario Trans
35min
2lei?
Vezi detalii

Cavmario Trans

Cavmario Trans SRL

Conform datelor de la călători este posibil ca această cursă să nu circule. Actualizează informația

CIRCULA ZILNIC

  1. 17:20
    Chiscani CHISCANI
  2. Traseu: Retur Braila-chiscani-tichilesti-gropeni
    • Dotări:
  3. 17:35
  4. 17:55
Durată: 35min
Circulă în toate zilele săptămânii
2lei?
Sursa: Cavmario Trans SRL | Ultima actualizare: 05/2012
17:50 - 18:25
Cavmario Trans
35min
2lei?
Vezi detalii

Cavmario Trans

Cavmario Trans SRL

Conform datelor de la călători este posibil ca această cursă să nu circule. Actualizează informația

CIRCULA ZILNIC

  1. 17:50
    Chiscani CHISCANI
  2. Traseu: Retur Braila-chiscani-tichilesti-gropeni
    • Dotări:
  3. 18:05
  4. 18:25
Durată: 35min
Circulă în toate zilele săptămânii
2lei?
Sursa: Cavmario Trans SRL | Ultima actualizare: 05/2012
18:20 - 18:55
Cavmario Trans
35min
2lei?
Vezi detalii

Cavmario Trans

Cavmario Trans SRL

Conform datelor de la călători este posibil ca această cursă să nu circule. Actualizează informația

CIRCULA ZILNIC

  1. 18:20
    Chiscani CHISCANI
  2. Traseu: Retur Braila-chiscani-tichilesti-gropeni
    • Dotări:
  3. 18:35
  4. 18:55
Durată: 35min
Circulă în toate zilele săptămânii
2lei?
Sursa: Cavmario Trans SRL | Ultima actualizare: 05/2012
19:20 - 19:55
Cavmario Trans
35min
2lei?
Vezi detalii

Cavmario Trans

Cavmario Trans SRL

Conform datelor de la călători este posibil ca această cursă să nu circule. Actualizează informația

CIRCULA ZILNIC

  1. 19:20
    Chiscani CHISCANI
  2. Traseu: Retur Braila-chiscani-tichilesti-gropeni
    • Dotări:
  3. 19:35
  4. 19:55
Durată: 35min
Circulă în toate zilele săptămânii
2lei?
Sursa: Cavmario Trans SRL | Ultima actualizare: 05/2012
19:50 - 20:25
Cavmario Trans
35min
2lei?
Vezi detalii

Cavmario Trans

Cavmario Trans SRL

Conform datelor de la călători este posibil ca această cursă să nu circule. Actualizează informația

CIRCULA ZILNIC

  1. 19:50
    Chiscani CHISCANI
  2. Traseu: Retur Braila-chiscani-tichilesti-gropeni
    • Dotări:
  3. 20:05
  4. 20:25
Durată: 35min
Circulă în toate zilele săptămânii
2lei?
Sursa: Cavmario Trans SRL | Ultima actualizare: 05/2012
20:20 - 20:55
Cavmario Trans
35min
2lei?
Vezi detalii

Cavmario Trans

Cavmario Trans SRL

Conform datelor de la călători este posibil ca această cursă să nu circule. Actualizează informația

CIRCULA ZILNIC

  1. 20:20
    Chiscani CHISCANI
  2. Traseu: Retur Braila-chiscani-tichilesti-gropeni
    • Dotări:
  3. 20:35
  4. 20:55
Durată: 35min
Circulă în toate zilele săptămânii
2lei?
Sursa: Cavmario Trans SRL | Ultima actualizare: 05/2012
21:20 - 21:55
Cavmario Trans
35min
2lei?
Vezi detalii

Cavmario Trans

Cavmario Trans SRL

Conform datelor de la călători este posibil ca această cursă să nu circule. Actualizează informația

CIRCULA ZILNIC

  1. 21:20
    Chiscani CHISCANI
  2. Traseu: Retur Braila-chiscani-tichilesti-gropeni
    • Dotări:
  3. 21:35
  4. 21:55
Durată: 35min
Circulă în toate zilele săptămânii
2lei?
Sursa: Cavmario Trans SRL | Ultima actualizare: 05/2012

Prețurile marcate cu ? nu au mai fost actualizate de 12 luni.
Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Despre Chiscani - Brăila

Care este prețul călătoriei cu autocarul Chiscani - Brăila?

Prețul unei călători cu autocarul de la Chiscani la Brăila este de 2 RON.

De unde pleacă autocarul din Chiscani către Brăila?

De la Chiscani la Brăila circulă 46 autobuze cu plecare din stațiile CHISCANI.

Când pleacă autocarul din Chiscani către Brăila?

Primul autobuz din Chiscani pleacă la ora 06:20, iar ultimul pleacă la ora 21:20.

Cât durează călătoria cu autocarul din Chiscani către Brăila?

Călătoria Chiscani-Brăila cu autocarul, durează între 10min și 35min.