Filtrează rezultate

Filtru

Plecare din Codlea

Companii

Tip auto

Dotări

Autobuze Codlea ➞ Ucea de Jos

duminică,
22 mai 2022
2 curse disponibile

Bilete disponibile online

13:30
1h 20m
14:50
Trans Polosam
Vezi detalii

via Roman , Bacau, Onesti, Tg. Secuiesc, Brasov, Fagaras, Sibiu, Sebes Plecari zilnic din autogara Iasi-Vest (Pacurari) ora 7:00

  1. 13:30
    Codlea Centru
  2. Autocar: Iasi - Deva
    • Dotări:
  3. 14:50
Durată: 1h 20min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Trans Polosam | Ultima actualizare: 04/2022
17:15
1h 05m
18:20
Trans Polosam
Vezi detalii

via Roman, Bacau, Onesti, Tg. Secuiesc, Brasov, Fagaras Plecari zilnic din autogara Iasi-Vest (Pacurari) ora 10:30

  1. 17:15
    Codlea Centru
  2. Autocar: Iasi - Sibiu
    • Dotări:
  3. 18:20
Durată: 1h 05min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Trans Polosam | Ultima actualizare: 04/2022
13:50
1h 20m
15:10
IONESCU
17lei
Vezi detalii

Nu mai circulă din 06.05.2021.
stare de alerta

  1. 13:50
    Codlea Statie Codlea
  2. Autocar: Brasov - Ramnicu Valcea
    • Dotări:
  3. 15:10
Durată: 1h 20min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Ionescu | Ultima actualizare: 03/2022

Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!
Caută curse indirecte Codlea - Ucea de Jos

Despre Codlea - Ucea de Jos

Care este prețul călătoriei cu autocarul Codlea - Ucea de Jos?

Prețul unei călători cu autocarul de la Codlea la Ucea de Jos este de 17 RON.

De unde pleacă autocarul din Codlea către Ucea de Jos?

De la Codlea la Ucea de Jos circulă 3 autobuze cu plecare din stațiile Statie Codlea, Centru.

Când pleacă autocarul din Codlea către Ucea de Jos?

Primul autobuz din Codlea pleacă la ora 13:30, iar ultimul pleacă la ora 17:15.

Cât durează călătoria cu autocarul din Codlea către Ucea de Jos?

Călătoria Codlea-Ucea de Jos cu autocarul, durează între 1h 05min și 1h 20min.