Filtrează rezultate

Filtru

Plecare din Crasna

Companii

Tip auto

Dotări

Autobuze Crasna ➞ Bănișor

duminică,
29 mai 2022
3 curse disponibile

08:20
10m
08:30
Cento Trans
8lei
Vezi detalii

Cento Trans

Tur Cento Trans
Opinii călători
  1. 08:20
    Crasna Centru
  2. Microbuz: Zalau-Varsolt-Crasna-Mal-Sag
    • Dotări:
  3. 08:30
    Banisor Centru
Durată: 10min
Circulă în toate zilele săptămânii
8lei
Sursa: Tur Cento Trans | Ultima actualizare: 04/2022
11:50
10m
12:00
Cento Trans
8lei
Vezi detalii

Circulă doar luni, marți, miercuri, joi și vineri

  1. 11:50
    Crasna Centru
  2. Autocar: Zalau-Varsolt-Crasna-Mal-Sag
  3. 12:00
    Banisor Centru
Durată: 10min
Zile de circulație:
LMMJVSD
8lei
Sursa: Tur Cento Trans | Ultima actualizare: 04/2022
15:05
10m
15:15
Cento Trans
8lei
Vezi detalii

Circulă doar luni, marți, miercuri, joi și vineri

  1. 15:05
    Crasna Centru
  2. Autocar: Zalau-Varsolt-Crasna-Mal-Sag
  3. 15:15
    Banisor Centru
Durată: 10min
Zile de circulație:
LMMJVSD
8lei
Sursa: Tur Cento Trans | Ultima actualizare: 04/2022
16:20
10m
16:30
Cento Trans
8lei
Vezi detalii
  1. 16:20
    Crasna Centru
  2. Microbuz: Zalau-Varsolt-Crasna-Mal-Sag
    • Dotări:
  3. 16:30
    Banisor Centru
Durată: 10min
Circulă în toate zilele săptămânii
8lei
Sursa: Tur Cento Trans | Ultima actualizare: 04/2022
18:50
10m
19:00
Cento Trans
8lei
Vezi detalii

Circulă doar luni, marți, miercuri, joi și vineri

  1. 18:50
    Crasna Centru
  2. Autocar: Zalau-Varsolt-Crasna-Mal-Sag
  3. 19:00
    Banisor Centru
Durată: 10min
Zile de circulație:
LMMJVSD
8lei
Sursa: Tur Cento Trans | Ultima actualizare: 04/2022
23:50
10m
00:00
Cento Trans
8lei
Vezi detalii
  1. 23:50
    Crasna Centru
  2. Microbuz: Zalau-Varsolt-Crasna-Mal-Sag
    • Dotări:
  3. 00:00 +1 zi
    Banisor Centru
Durată: 10min
Circulă în toate zilele săptămânii
8lei
Sursa: Tur Cento Trans | Ultima actualizare: 04/2022

Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!
Caută curse indirecte Crasna - Bănișor

Despre Crasna - Bănișor

Care este prețul călătoriei cu autocarul Crasna - Bănișor?

Prețul unei călătorie cu autocarul de la Crasna la Bănișor este cuprins între 6 și 8 RON.

De unde pleacă autocarul din Crasna către Bănișor?

De la Crasna la Bănișor circulă 6 autobuze cu plecare din stațiile Centru.

Când pleacă autocarul din Crasna către Bănișor?

Primul autobuz din Crasna pleacă la ora 08:20, iar ultimul pleacă la ora 23:50.

Cât durează călătoria cu autocarul din Crasna către Bănișor?

Călătoria cu autocarul de la Crasna la Bănișor, durează 10min.