Filtrează rezultate

Filtru

Plecare din Cristian

Companii

Tip auto

Dotări

Autobuze Cristian ➞ Șirnea

vineri,
27 mai 2022
3 curse disponibile

07:09
58m
08:07
Transbus Codreanu
-
Vezi detalii

Transbus Codreanu

Transbus SA

Informaţii neactualizate de 3 ani Comentarii

  1. 07:09
    Cristian Statie Cristian
  2. Autocar: 9 Brasov - Pitesti
  3. 08:07
Durată: 58min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Transbus SA | Ultima actualizare: 10/2019
08:38
43m
09:21
Transmontana
9lei
Vezi detalii
  1. 08:38
    Cristian Statie Cristian
  2. Microbuz: RETUR Horezu - Brasov
    • Dotări:
  3. 09:21
Durată: 43min
Circulă în toate zilele săptămânii
9lei
Sursa: Transmontana SA | Ultima actualizare: 04/2022
10:14
58m
11:12
Antares Transport
-
Vezi detalii

Circulatia va reveni la parametrii normali de indata ce acest lucru va fi posibil.

  1. 10:14
    Cristian Statie Cristian

  2. 2BV
    Autocar: 2BV Brasov - Rasnov - Bran - Moeciu De Sus - Campulung - Curtea De Arges - Ramnicu-valcea
    • Dotări:
  3. 11:12
Durată: 58min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Antares Transport | Ultima actualizare: 05/2022
15:45
58m
16:43
Montana
-
Vezi detalii

Nu mai circulă din 01.12.2020.
traseu suspendat

  1. 15:45
    Cristian Statie Cristian
  2. Autocar: 2 Brasov - Campulung Muscel
  3. 16:43
Durată: 58min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Montana S.A. | Ultima actualizare: 12/2020

Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!
Caută curse indirecte Cristian - Șirnea

Despre Cristian - Șirnea

Care este prețul călătoriei cu autocarul Cristian - Șirnea?

Prețul unei călători cu autocarul de la Cristian la Șirnea este de 9 RON.

De unde pleacă autocarul din Cristian către Șirnea?

De la Cristian la Șirnea circulă 4 autobuze cu plecare din stațiile Statie Cristian.

Când pleacă autocarul din Cristian către Șirnea?

Primul autobuz din Cristian pleacă la ora 07:09, iar ultimul pleacă la ora 15:45.

Cât durează călătoria cu autocarul din Cristian către Șirnea?

Călătoria Cristian-Șirnea cu autocarul, durează între 43min și 58min.