Filtrează rezultate

General

Plecare din Deva

Companii

Tip auto

Dotări

Autocare Deva, Romania ➞ Ferrara, Italia

joi,
16 iul 2020
6 curse disponibile

Bilete disponibile online

00:00 - 22:30
Latino Expres
22h 30min
Vezi detalii

Circulă doar vineri

tarife incepand de la 60€, Rezervari +4-0758-013.381 NON STOP

  1. 00:00
  2. Traseu: 02.Latino Romania - Italia
  3. 22:30
    Ferrara Peco PO EST
Durată: 22h 30min
Zile de circulație:
LMMJVSD
Sursa: Latino Expres SRL | Ultima actualizare: 06/2020
00:00 - 22:30
Latino Expres
22h 30min
Vezi detalii

Latino Expres

Latino Expres SRL

Circulă doar vineri

tarife incepand de la 60€, Rezervari +4-0758-013.381 NON STOP

  1. 00:00
  2. Traseu: Ant 2 Brasov - Arad
    • Dotări:
  3. 02:00
  1. 02:00
  2. Traseu: 02.Latino Romania - Italia
    • Dotări:
  3. 22:30
    Ferrara Peco PO EST
Durată: 22h 30min
Zile de circulație:
LMMJVSD
Sursa: Latino Expres SRL | Ultima actualizare: 06/2020
00:00 - 22:30
Latino Expres
22h 30min
Vezi detalii

Latino Expres

Latino Expres SRL

Circulă doar vineri

tarife incepand de la 60€, Rezervari +4-0758-013.381 NON STOP

  1. 00:00
  2. Traseu: Ant 1 Bistrita - Arad
    • Dotări:
  3. 02:00
  1. 02:00
  2. Traseu: 02.Latino Romania - Italia
    • Dotări:
  3. 22:30
    Ferrara Peco PO EST
Durată: 22h 30min
Zile de circulație:
LMMJVSD
Sursa: Latino Expres SRL | Ultima actualizare: 06/2020
00:00 - 22:30
Latino Expres
22h 30min
Vezi detalii

Latino Expres

Latino Expres SRL

Circulă doar vineri

tarife incepand de la 60€, Rezervari +4-0758-013.381 NON STOP

  1. 00:00
  2. Traseu: Ant 5 Petrosani - Arad
    • Dotări:
  3. 02:00
  1. 02:00
  2. Traseu: 02.Latino Romania - Italia
    • Dotări:
  3. 22:30
    Ferrara Peco PO EST
Durată: 22h 30min
Zile de circulație:
LMMJVSD
Sursa: Latino Expres SRL | Ultima actualizare: 06/2020
10:30 - 07:30
TARSIN
21h 30min
Vezi detalii

TARSIN

TARSINCOM S.R.L.
  1. 10:30
  2. Traseu: AN14 Hunedoara - Deva - Cluj
    • Dotări:
  3. 14:30
    Cluj Napoca Autogara Fany
  1. 14:00
  2. Traseu: A3: ROMANIA (Radauti) - ITALIA (Roma-Napoli)
  3. 07:30 +1 zi
    Ferrara Autogrill PO
Durată: 21h 30min
Zile de circulație:
LMMJVSD
Sursa: TARSINCOM S.R.L. | Ultima actualizare: 06/2020
13:00 - 07:30
TARSIN
18h 00min
Vezi detalii
  1. 13:00
  2. Traseu: AN 17 - Craiova-Deva-Oradea
    • Dotări:
  3. 17:00
  1. 17:30
  2. Traseu: A3: ROMANIA (Radauti) - ITALIA (Roma-Napoli)
  3. 07:30 +1 zi
    Ferrara Autogrill PO
Durată: 18h 00min
Zile de circulație:
LMMJVSD
Sursa: TARSINCOM S.R.L. | Ultima actualizare: 06/2020
00:00 - 22:30
Luna Tour
22h 30min
-
Vezi detalii

Circulă doar vineri

tarife incepand de la 60€, Rezervari +4-0758-013.381 NON STOP

  1. 00:00
  2. Traseu: 05.Luna Tour Romania - Italia
  3. 22:30
    Ferrara Peco PO EST
Durată: 22h 30min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: Latino Expres SRL | Ultima actualizare: 06/2020
08:50 - 09:28
Aliseb Tours Romania
1zi
-
Vezi detalii

Aliseb Tours Romania

SC Aliseb Tours SRL

NOI TE DUCEM DIRECT LA ADRESA. Pentru rezervari apelati DISPECERATUL DE REZERVARI 0040232763958-In pretul biletului de calatorie este inclus un bagaj de 50 kg si o masa calda. Orele de imbarcare-debarcare sunt aproximative, functie de trafic , timpii

  1. 08:50
  2. Traseu: TRANSPORT PERSOANE ROMANIA ITALIA
    • Dotări:
  3. 09:28 +1 zi
    Ferrara STAZIONE FS
Durată: 1zi
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: SC Aliseb Tours SRL | Ultima actualizare: 05/2020
12:00 - 11:25
Giltrans
23h 25min
-
Vezi detalii
  1. 12:00
  2. Traseu: Romania - Italia
    • Dotări:
  3. 11:25 +1 zi
    Ferrara Stazzione FS
Durată: 23h 25min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: Giltrans Targu Neamt | Ultima actualizare: 05/2020
19:30 - 15:00
Coltrans
19h 30min
-
Vezi detalii
  1. 19:30
  2. Traseu: Tulcea - Roma
  3. 15:00 +1 zi
    Ferrara Autostazione
Durată: 19h 30min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: Coltrans Tour SRL | Ultima actualizare: 09/2018
20:30 - 14:45
TST Turistik
18h 15min
Vezi detalii

TARIFE ÎNCEPAND DE LA 50€/PERSOANĂ IMPORTANT!!! NE REZERVAM DREPTUL DE A MODIFICA TARIFELE PE TIMP DE VARA FARA A ANUNTA IN PREALABIL!

  1. 20:30
  2. Traseu: Romania - Italia
    • Dotări:
  3. 14:45 +1 zi
Durată: 18h 15min
Zile de circulație:
LMMJVSD
Sursa: TST Turistik | Ultima actualizare: 12/2019

Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Despre Deva - Ferrara

Care este prețul călătoriei cu autocarul Deva - Ferrara?

Prețul unei călătorie cu autocarul de la Deva la Ferrara este cuprins între 319 și 473 RON.

De unde pleacă autocarul din Deva către Ferrara?

De la Deva la Ferrara circulă 16 autobuze cu plecare din stațiile Benzinaria OMV, Gara CFR Deva, McDonalds (pe National unde sa sta la ocazie), AGENTIA LATINO EXPRES-GARA, Agentia Luna Tour, Autogara BV Dasler SRL, Parcare Billa, .

Când pleacă autocarul din Deva către Ferrara?

Primul autobuz din Deva pleacă la ora 00:00, iar ultimul pleacă la ora 20:30.

Cât durează călătoria cu autocarul din Deva către Ferrara?

Călătoria Deva-Ferrara cu autocarul, durează între 18h 00min și 1zi .