Filtrează rezultate

General

Plecare din Firenze

Companii

Tip auto

Dotări

Autocare Firenze, Italia ➞ Deva, Romania

sâmbătă,
11 iul 2020
1 curse disponibile

Bilete disponibile online

14:00 - 13:00
Latino Expres
23h 00min
Vezi detalii

Circulă doar duminică

tarife incepand de la 60€, Rezervari +4-0758-013.381 NON STOP

  1. 14:00
    Firenze Lastra a Signa
  2. Traseu: 02.Latino Italia - Romania
  3. 13:00 +1 zi
Durată: 23h 00min
Zile de circulație:
LMMJVSD
Sursa: Latino Expres SRL | Ultima actualizare: 06/2020
08:55 - 12:53
Aliseb Tours Romania
1zi 3h
-
Vezi detalii

Aliseb Tours Romania

SC Aliseb Tours SRL

NOI TE DUCEM DIRECT LA ADRESA. Pentru rezervari apelati DISPECERATUL DE REZERVARI 0040232763958-In pretul biletului de calatorie este inclus un bagaj de 50 kg si o masa calda. Orele de imbarcare-debarcare sunt aproximative, functie de trafic , timpii

  1. 08:55
  2. Traseu: RETUR TRANSPORT PERSOANE ROMANIA ITALIA
    • Dotări:
  3. 12:00 +1 zi
  1. 12:00
  2. Traseu: RETUR GIURGIU CLUJ-NAPOCA
    • Dotări:
  3. 12:55
Durată: 1zi 3h
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: SC Aliseb Tours SRL | Ultima actualizare: 05/2020
12:00 - 11:00
TST Turistik
23h 00min
Vezi detalii

Circulă doar duminică

TARIFE ÎNCEPAND DE LA 50€/PERSOANĂ IMPORTANT!!! NE REZERVAM DREPTUL DE A MODIFICA TARIFELE PE TIMP DE VARA FARA A ANUNTA IN PREALABIL!

  1. 12:00
  2. Traseu: Italia - Romania
  3. 11:00 +1 zi
Durată: 23h 00min
Zile de circulație:
LMMJVSD
Sursa: TST Turistik | Ultima actualizare: 12/2019
12:30 - 11:30
Coltrans
23h 00min
-
Vezi detalii

Circulă doar duminică

  1. 12:30
  2. Traseu: Roma - Tulcea
  3. 11:30 +1 zi
Durată: 23h 00min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: Coltrans Tour SRL | Ultima actualizare: 09/2018
14:00 - 13:00
Luna Tour
23h 00min
-
Vezi detalii

Circulă doar duminică

tarife incepand de la 60€, Rezervari +4-0758-013.381 NON STOP

  1. 14:00
    Firenze Lastra a Signa
  2. Traseu: 05.Luna Tour Italia - Romania
  3. 13:00 +1 zi
Durată: 23h 00min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: Latino Expres SRL | Ultima actualizare: 06/2020

Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Despre Firenze - Deva

Care este prețul călătoriei cu autocarul Firenze - Deva?

Prețul unei călătorie cu autocarul de la Firenze la Deva este cuprins între 277 și 473 RON.

De unde pleacă autocarul din Firenze către Deva?

De la Firenze la Deva circulă 13 autobuze cu plecare din stațiile Via Santa Caterina da Siena 17, Autogara Sita Piazza Statione (in fata garii), Stazzione FS Cascini, Lastra a Signa.

Când pleacă autocarul din Firenze către Deva?

Primul autobuz din Firenze pleacă la ora 08:55, iar ultimul pleacă la ora 14:00.

Cât durează călătoria cu autocarul din Firenze către Deva?

Călătoria Firenze-Deva cu autocarul, durează între 23h 00min și 1zi 3h .