Filtrează rezultate

General

Plecare din Halmagiu

Companii

Tip auto

Dotări

Autobuze Hălmagiu ➞ Gurahonț

joi,
16 iul 2020
3 curse disponibile

06:45 - 07:48
Compania de transport public SA (Arad)
1h 03min
-
Vezi detalii

Compania de transport public SA (Arad)

  1. 06:45
    Halmagiu Statie Halmagiu
  2. Traseu: Halmagiu - Gurahont
  3. 07:48
    Gurahont Statie Gurahont
Durată: 1h 03min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: Compania de transport public SA (Arad) | Ultima actualizare: 01/2008
08:00 - 09:03
Compania de transport public SA (Arad)
1h 03min
-
Vezi detalii

Compania de transport public SA (Arad)

Circulă doar luni

  1. 08:00
    Halmagiu Statie Halmagiu
  2. Traseu: Halmagiu - Gurahont
  3. 09:03
    Gurahont Statie Gurahont
Durată: 1h 03min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: Compania de transport public SA (Arad) | Ultima actualizare: 01/2008
13:10 - 14:01
Crinul Aries
51min
12lei
Vezi detalii
  1. 13:10
    Halmagiu Statie Halmagiu
  2. Traseu: Baia De Aries - Arad
    • Dotări:
  3. 14:01
    Gurahont Statie Gurahont
Durată: 51min
Circulă în toate zilele săptămânii
12lei
Sursa: Crinul Aries | Ultima actualizare: 03/2020
14:23 - 15:13
ETA Targu Jiu
50min
-
Vezi detalii

ETA Targu Jiu

Expres Transport SA

cursa circula zilnic, microbuz categoria I

  1. 14:23
    Halmagiu Statie Halmagiu
  2. Traseu: (IJ) 5 Targu Jiu - Arad
    • Dotări:
  3. 15:13
    Gurahont Statie Gurahont
Durată: 50min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Expres Transport SA | Ultima actualizare: 03/2020

Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Despre Hălmagiu - Gurahonț

Care este prețul călătoriei cu autocarul Hălmagiu - Gurahonț?

Prețul unei călători cu autocarul de la Hălmagiu la Gurahonț este de 12 RON.

De unde pleacă autocarul din Hălmagiu către Gurahonț?

De la Hălmagiu la Gurahonț circulă 4 autobuze cu plecare din stațiile Statie Halmagiu.

Când pleacă autocarul din Hălmagiu către Gurahonț?

Primul autobuz din Hălmagiu pleacă la ora 06:45, iar ultimul pleacă la ora 14:23.

Cât durează călătoria cu autocarul din Hălmagiu către Gurahonț?

Călătoria Hălmagiu-Gurahonț cu autocarul, durează între 50min și 1h 03min.