Filtrează rezultate

General

Plecare din Hateg

Companii

Tip auto

Dotări

Autobuze Hațeg ➞ Călan

sâmbătă,
8 aug 2020
4 curse disponibile

Bilete disponibile online

07:25 - 07:45
Normandia
20min
Vezi detalii

Rezervarile se pot face doar telefonic sunand la agentiile firmei. Biletele anticipate pot fi achizitionate online sau de la agentiile firmei.

  1. 07:25
  2. Traseu: Cj3 - 05:00 -Targu Jiu-Cluj Napoca
  3. 07:45
Durată: 20min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Normandia Service SRL | Ultima actualizare: 03/2020
13:10 - 13:35
Normandia
25min
Vezi detalii

Normandia

Normandia Service SRL

Rezervarile se pot face doar telefonic sunand la agentiile firmei. Biletele anticipate pot fi achizitionate online sau de la agentiile firmei.

  1. 13:10
  2. Traseu: Cj2 - 10:45 - Targu Jiu-Cluj Napoca
  3. 13:35
Durată: 25min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Normandia Service SRL | Ultima actualizare: 03/2020
16:01 - 16:25
Normandia
24min
Vezi detalii

Normandia

Normandia Service SRL

Rezervarile se pot face doar telefonic sunand la agentiile firmei. Biletele anticipate pot fi achizitionate online sau de la agentiile firmei.

  1. 16:01
  2. Traseu: Cj1 - 12:00 - Horezu - Cluj Napoca
  3. 16:25
Durată: 24min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Normandia Service SRL | Ultima actualizare: 02/2020
16:40 - 17:05
Alexandros Tur
25min
Vezi detalii

Alexandros Tur

Alexandros Tur SRL

Circulă doar luni, marți, miercuri, joi și vineri

REZERVARI ONLINE NONSTOP - WWW.ALEXANDROS.RO Rezervari si informatii telefonice: 0722 23 89 69 Luni-Vineri 08:00-18:00

  1. 16:40
    Hateg Parcare Lidl
  2. Traseu: 2. RESITA - Caransebes - Otelul Rosu - Hateg - Simeria - DEVA
  3. 17:05
    Calan Orasul Nou
Durată: 25min
Zile de circulație:
LMMJVSD
Sursa: Alexandros Tur SRL | Ultima actualizare: 06/2020
19:57 - 20:31
Interservice Hunedoara
34min
-
Vezi detalii
  1. 19:57
  2. Traseu: Drobeta Turnu Severin - Hunedoara
  3. 20:31
Durată: 34min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Interservice Hunedoara | Ultima actualizare: 12/2015
Prețurile marcate cu * sunt variabile. În momentul achiziției acestea pot fi diferite.
Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Despre Hațeg - Călan

Care este prețul călătoriei cu autocarul Hațeg - Călan?

Prețul unei călători cu autocarul de la Hațeg la Călan este de 7 RON.

De unde pleacă autocarul din Hațeg către Călan?

De la Hațeg la Călan circulă 5 autobuze cu plecare din stațiile Parcare Lidl, Autogara Alfadar Danescu SRL.

Când pleacă autocarul din Hațeg către Călan?

Primul autobuz din Hațeg pleacă la ora 07:25, iar ultimul pleacă la ora 19:57.

Cât durează călătoria cu autocarul din Hațeg către Călan?

Călătoria Hațeg-Călan cu autocarul, durează între 20min și 34min.