Filtrează rezultate

Filtru

Tip auto

Dotări

Companii

Autobuze Homorod ➞ Codlea

marţi,
31 ian 2023
15 curse disponibile

06:49
26m
07:15
Transbus Codreanu
-
Vezi detalii

Transbus Codreanu

Transbus SA

via Codlea

Conform informațiilor de la călători, această cursă nu circulă. 10 comentarii

  1. 06:49
    Homorod Statie Homorod
  2. Midibus: 14 BV Fagaras - Brasov
  3. 07:15
    Codlea Centru
Durată: 26min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Transbus SA | Ultima actualizare: 10/2019
07:49
26m
08:15
Transbus Codreanu
-
Vezi detalii

Transbus Codreanu

Transbus SA

via Codlea

Conform informațiilor de la călători, această cursă nu circulă. 10 comentarii

  1. 07:49
    Homorod Statie Homorod
  2. Midibus: 14 BV Fagaras - Brasov
  3. 08:15
    Codlea Centru
Durată: 26min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: Transbus SA | Ultima actualizare: 10/2019
08:49
26m
09:15
Transbus Codreanu
-
Vezi detalii

Transbus Codreanu

Transbus SA

via Codlea

Conform informațiilor de la călători, această cursă nu circulă. 10 comentarii

  1. 08:49
    Homorod Statie Homorod
  2. Midibus: 14 BV Fagaras - Brasov
  3. 09:15
    Codlea Centru
Durată: 26min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Transbus SA | Ultima actualizare: 10/2019
09:49
26m
10:15
Transbus Codreanu
-
Vezi detalii

Transbus Codreanu

Transbus SA

via Codlea

Conform informațiilor de la călători, această cursă nu circulă. 10 comentarii

  1. 09:49
    Homorod Statie Homorod
  2. Midibus: 14 BV Fagaras - Brasov
  3. 10:15
    Codlea Centru
Durată: 26min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: Transbus SA | Ultima actualizare: 10/2019
10:49
26m
11:15
Transbus Codreanu
-
Vezi detalii

Transbus Codreanu

Transbus SA

via Codlea

Conform informațiilor de la călători, această cursă nu circulă. 10 comentarii

  1. 10:49
    Homorod Statie Homorod
  2. Midibus: 14 BV Fagaras - Brasov
  3. 11:15
    Codlea Centru
Durată: 26min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Transbus SA | Ultima actualizare: 10/2019
11:49
26m
12:15
Transbus Codreanu
-
Vezi detalii

Transbus Codreanu

Transbus SA

via Codlea

Conform informațiilor de la călători, această cursă nu circulă. 10 comentarii

  1. 11:49
    Homorod Statie Homorod
  2. Midibus: 14 BV Fagaras - Brasov
  3. 12:15
    Codlea Centru
Durată: 26min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: Transbus SA | Ultima actualizare: 10/2019
12:49
26m
13:15
Transbus Codreanu
-
Vezi detalii

Transbus Codreanu

Transbus SA

via Codlea

Conform informațiilor de la călători, această cursă nu circulă. 10 comentarii

  1. 12:49
    Homorod Statie Homorod
  2. Midibus: 14 BV Fagaras - Brasov
  3. 13:15
    Codlea Centru
Durată: 26min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Transbus SA | Ultima actualizare: 10/2019
13:49
26m
14:15
Transbus Codreanu
-
Vezi detalii

Transbus Codreanu

Transbus SA

via Codlea

Conform informațiilor de la călători, această cursă nu circulă. 10 comentarii

  1. 13:49
    Homorod Statie Homorod
  2. Midibus: 14 BV Fagaras - Brasov
  3. 14:15
    Codlea Centru
Durată: 26min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: Transbus SA | Ultima actualizare: 10/2019
14:49
26m
15:15
Transbus Codreanu
-
Vezi detalii

Transbus Codreanu

Transbus SA

via Codlea

Conform informațiilor de la călători, această cursă nu circulă. 10 comentarii

  1. 14:49
    Homorod Statie Homorod
  2. Midibus: 14 BV Fagaras - Brasov
  3. 15:15
    Codlea Centru
Durată: 26min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Transbus SA | Ultima actualizare: 10/2019
15:49
26m
16:15
Transbus Codreanu
-
Vezi detalii

Transbus Codreanu

Transbus SA

via Codlea

Conform informațiilor de la călători, această cursă nu circulă. 10 comentarii

  1. 15:49
    Homorod Statie Homorod
  2. Midibus: 14 BV Fagaras - Brasov
  3. 16:15
    Codlea Centru
Durată: 26min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: Transbus SA | Ultima actualizare: 10/2019
16:49
26m
17:15
Transbus Codreanu
-
Vezi detalii

Transbus Codreanu

Transbus SA

via Codlea

Conform informațiilor de la călători, această cursă nu circulă. 10 comentarii

  1. 16:49
    Homorod Statie Homorod
  2. Midibus: 14 BV Fagaras - Brasov
  3. 17:15
    Codlea Centru
Durată: 26min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Transbus SA | Ultima actualizare: 10/2019
17:49
26m
18:15
Transbus Codreanu
-
Vezi detalii

Transbus Codreanu

Transbus SA

via Codlea

Conform informațiilor de la călători, această cursă nu circulă. 10 comentarii

  1. 17:49
    Homorod Statie Homorod
  2. Midibus: 14 BV Fagaras - Brasov
  3. 18:15
    Codlea Centru
Durată: 26min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: Transbus SA | Ultima actualizare: 10/2019
18:49
26m
19:15
Transbus Codreanu
-
Vezi detalii

Transbus Codreanu

Transbus SA

via Codlea

Conform informațiilor de la călători, această cursă nu circulă. 10 comentarii

  1. 18:49
    Homorod Statie Homorod
  2. Midibus: 14 BV Fagaras - Brasov
  3. 19:15
    Codlea Centru
Durată: 26min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Transbus SA | Ultima actualizare: 10/2019
19:49
26m
20:15
Transbus Codreanu
-
Vezi detalii

Transbus Codreanu

Transbus SA

via Codlea

Conform informațiilor de la călători, această cursă nu circulă. 10 comentarii

  1. 19:49
    Homorod Statie Homorod
  2. Midibus: 14 BV Fagaras - Brasov
  3. 20:15
    Codlea Centru
Durată: 26min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: Transbus SA | Ultima actualizare: 10/2019
20:49
26m
21:15
Transbus Codreanu
-
Vezi detalii

Transbus Codreanu

Transbus SA

via Codlea

Conform informațiilor de la călători, această cursă nu circulă. 10 comentarii

  1. 20:49
    Homorod Statie Homorod
  2. Midibus: 14 BV Fagaras - Brasov
  3. 21:15
    Codlea Centru
Durată: 26min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Transbus SA | Ultima actualizare: 10/2019

Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Despre Homorod - Codlea

De unde pleacă autocarul din Homorod către Codlea?

De la Homorod la Codlea circulă 15 autobuze cu plecare din stațiile Statie Homorod.

Când pleacă autocarul din Homorod către Codlea?

Primul autobuz din Homorod pleacă la ora 06:49, iar ultimul pleacă la ora 20:49.

Cât durează călătoria cu autocarul din Homorod către Codlea?

Călătoria cu autocarul de la Homorod la Codlea, durează 26min.