Filtrează rezultate

Filtru

Tip auto

Dotări

Companii

Autobuze Izvoru Crișului ➞ Ciucea

luni,
6 feb 2023
2 curse disponibile

11:10
30m
11:40
AUTOGENN
7lei
Vezi detalii

AUTOGENN

CDI TRANSPORT INTERN SI INTERNATIONAL

In zilele impare (1,3,5 etc.) Oradea - Targu Mures 08:30 In zilele pare (2,4,6 etc.) Oradea - Targu Mures 15:30 In zilele impare (1,3,5,etc.) Targu Mures - Oradea 15:00 In zilele pare (2,4,6, etc. ) Targu Mures - Oradea 08:00

Nu a circulat? Semnalați aici (16 comentarii)

  1. 11:10
    Izvoru Crișului Statie Izvoru Crisului
  2. Autocar: Targu Mures - Cluj Napoca - Oradea
    • Dotări:
  3. 11:40
    Ciucea Statie Ciucea
Durată: 30min
Circulă în toate zilele săptămânii
7lei
Sursa: CDI TRANSPORT INTERN SI INTERNATIONAL | Ultima actualizare: 10/2022
18:10
30m
18:40
AUTOGENN
7lei
Vezi detalii

AUTOGENN

CDI TRANSPORT INTERN SI INTERNATIONAL

In zilele impare (1,3,5 etc.) Oradea - Targu Mures 08:30 In zilele pare (2,4,6 etc.) Oradea - Targu Mures 15:30 In zilele impare (1,3,5,etc.) Targu Mures - Oradea 15:00 In zilele pare (2,4,6, etc. ) Targu Mures - Oradea 08:00

Nu a circulat? Semnalați aici (16 comentarii)

  1. 18:10
    Izvoru Crișului Statie Izvoru Crisului
  2. Autocar: Targu Mures - Cluj Napoca - Oradea
    • Dotări:
  3. 18:40
    Ciucea Statie Ciucea
Durată: 30min
Circulă în toate zilele săptămânii
7lei
Sursa: CDI TRANSPORT INTERN SI INTERNATIONAL | Ultima actualizare: 10/2022

Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!
Caută curse indirecte Izvoru Crișului - Ciucea

Despre Izvoru Crișului - Ciucea

Care este prețul călătoriei cu autocarul Izvoru Crișului - Ciucea?

Prețul unei călători cu autocarul de la Izvoru Crișului la Ciucea este de 7 RON.

De unde pleacă autocarul din Izvoru Crișului către Ciucea?

De la Izvoru Crișului la Ciucea circulă 3 autobuze cu plecare din stațiile Statie Izvoru Crisului.

Când pleacă autocarul din Izvoru Crișului către Ciucea?

Primul autobuz din Izvoru Crișului pleacă la ora 11:10, iar ultimul pleacă la ora 18:10.

Cât durează călătoria cu autocarul din Izvoru Crișului către Ciucea?

Călătoria cu autocarul de la Izvoru Crișului la Ciucea, durează 30min.