Filtrează rezultate

Filtru

Plecare din Karlsruhe

Companii

Tip auto

Dotări

Autocare Karlsruhe, Germania ➞ Metz, Franta

miercuri,
29 iun 2022
0 curse disponibile

Bilete disponibile online

13:30
4h 00m
17:30
Unibus
28
Vezi detalii

Circulă doar duminică

Nu a circulat? Semnalați aici (0 comentarii)

  1. 13:30

  2. P6
    Autocar: P6 Sofia-Londra
  3. 17:30
Durată: 4h 00min
Zile de circulație:
LMMJVSD
Sursa: Union Ivkoni | Ultima actualizare: 04/2022
05:09
4h 01m
09:10
AlexaTrans
50
Vezi detalii

Circulă doar vineri

REZERVARI TELEFONIC!!! PLECARI IN FIECARE JOI CU AUTOCAR ! CURSE DIRECTE, prin vama BORS

Nu a circulat? Semnalați aici (0 comentarii)

  1. 05:09

  2. RoFr
    Autocar: RoFr Romania - Paris
  3. 09:10
Durată: 4h 01min
Zile de circulație:
LMMJVSD
Sursa: Fidelalexa SRL | Ultima actualizare: 04/2022
11:30
4h 45m
16:15
Unibus
28
Vezi detalii

Circulă doar vineri

Nu a circulat? Semnalați aici (0 comentarii)

  1. 11:30

  2. P4
    Autocar: P4 Kardjali-Londra
  3. 16:15
Durată: 4h 45min
Zile de circulație:
LMMJVSD
28
Sursa: Union Ivkoni | Ultima actualizare: 04/2022

Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!
Caută curse indirecte Karlsruhe - Metz

Despre Karlsruhe - Metz

Care este prețul călătoriei cu autocarul Karlsruhe - Metz?

Prețul unei călătorie cu autocarul de la Karlsruhe la Metz este cuprins între 140 și 250 RON.

De unde pleacă autocarul din Karlsruhe către Metz?

De la Karlsruhe la Metz circulă 3 autobuze cu plecare din stațiile Hinterm Hauptbahnhof, 76137 Karlsruhe, Autogara in spatele Garii.

Când pleacă autocarul din Karlsruhe către Metz?

Primul autobuz din Karlsruhe pleacă la ora 05:09, iar ultimul pleacă la ora 13:30.

Cât durează călătoria cu autocarul din Karlsruhe către Metz?

Călătoria Karlsruhe-Metz cu autocarul, durează între 4h 00min și 4h 45min.