Filtrează rezultate

Filtru

Tip auto

Dotări

Companii

Autobuze Lăpugiu de Jos ➞ Traian Vuia

vineri,
3 feb 2023
3 curse disponibile

06:51
44m
07:35
Interservice Hunedoara
-
Vezi detalii

Informaţii neactualizate de 7 ani. Se zice că circulă (6 comentarii)

  1. 06:51
    Lăpugiu de Jos Ramificatie
  2. Autocar: Hunedoara - Timisoara
  3. 07:35
    Traian Vuia Statie Traian Vuia
Durată: 44min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: Interservice Hunedoara | Ultima actualizare: 12/2015
07:42
48m
08:30
Ducato Trans
19lei
Vezi detalii

Ducato Trans

Ducato Trans SRL

+4-0721-262.963; (Intre orele 8.00-20.00 Luni-Vineri)

Nu a circulat? Semnalați aici (9 comentarii)

  1. 07:42
    Lăpugiu de Jos Statie Lapugiu de Jos
  2. 23111
    Autocar: 23111 Deva - Timisoara
    • Dotări:
  3. 08:30
    Traian Vuia Statie Traian Vuia
Durată: 48min
Zile de circulație:
LMMJVSD
19lei
Sursa: Ducato Trans SRL | Ultima actualizare: 01/2023
11:59
58m
12:57
AUTOGENN
12lei
Vezi detalii

AUTOGENN

CDI TRANSPORT INTERN SI INTERNATIONAL
  1. 11:59
    Lăpugiu de Jos Statie Lapugiu de Jos
  2. Microbuz: Brad - Deva - Timisoara
    • Dotări:
  3. 12:57
    Traian Vuia Statie Traian Vuia
Durată: 58min
Circulă în toate zilele săptămânii
12lei
Sursa: CDI TRANSPORT INTERN SI INTERNATIONAL | Ultima actualizare: 10/2022

Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!
Caută curse indirecte Lăpugiu de Jos - Traian Vuia

Despre Lăpugiu de Jos - Traian Vuia

Care este prețul călătoriei cu autocarul Lăpugiu de Jos - Traian Vuia?

Prețul unei călătorie cu autocarul de la Lăpugiu de Jos la Traian Vuia este cuprins între 12 și 19 RON.

De unde pleacă autocarul din Lăpugiu de Jos către Traian Vuia?

De la Lăpugiu de Jos la Traian Vuia circulă 3 autobuze cu plecare din stațiile Ramificatie, Statie Lapugiu de Jos.

Când pleacă autocarul din Lăpugiu de Jos către Traian Vuia?

Primul autobuz din Lăpugiu de Jos pleacă la ora 06:51, iar ultimul pleacă la ora 11:59.

Cât durează călătoria cu autocarul din Lăpugiu de Jos către Traian Vuia?

Călătoria Lăpugiu de Jos-Traian Vuia cu autocarul, durează între 44min și 58min.