Filtrează rezultate

General

Plecare din Les

Companii

Tip auto

Dotări

Autobuze Leş ➞ Gepiu

sâmbătă,
8 aug 2020
16 curse disponibile

06:22 - 06:30
Bus Trans Valcea
08min
3lei
Vezi detalii

executat cu microbuze si autobuze, an fabricatie 2008-2013, clasificare categoria I,II,III

  1. 06:22
  2. Traseu: Oradea - Salonta
    • Dotări:
  3. 06:30
    Gepiu Statie Gepiu
Durată: 08min
Circulă în toate zilele săptămânii
3lei
Sursa: Bus Trans Valcea | Ultima actualizare: 01/2020
07:22 - 07:30
Bus Trans Valcea
08min
3lei
Vezi detalii

executat cu microbuze si autobuze, an fabricatie 2008-2013, clasificare categoria I,II,III

  1. 07:22
  2. Traseu: Oradea - Salonta
    • Dotări:
  3. 07:30
    Gepiu Statie Gepiu
Durată: 08min
Circulă în toate zilele săptămânii
3lei
Sursa: Bus Trans Valcea | Ultima actualizare: 01/2020
08:22 - 08:30
Bus Trans Valcea
08min
3lei
Vezi detalii

executat cu microbuze si autobuze, an fabricatie 2008-2013, clasificare categoria I,II,III

  1. 08:22
  2. Traseu: Oradea - Salonta
    • Dotări:
  3. 08:30
    Gepiu Statie Gepiu
Durată: 08min
Circulă în toate zilele săptămânii
3lei
Sursa: Bus Trans Valcea | Ultima actualizare: 01/2020
09:22 - 09:30
Bus Trans Valcea
08min
3lei
Vezi detalii

executat cu microbuze si autobuze, an fabricatie 2008-2013, clasificare categoria I,II,III

  1. 09:22
  2. Traseu: Oradea - Salonta
    • Dotări:
  3. 09:30
    Gepiu Statie Gepiu
Durată: 08min
Circulă în toate zilele săptămânii
3lei
Sursa: Bus Trans Valcea | Ultima actualizare: 01/2020
10:22 - 10:30
Bus Trans Valcea
08min
3lei
Vezi detalii

executat cu microbuze si autobuze, an fabricatie 2008-2013, clasificare categoria I,II,III

  1. 10:22
  2. Traseu: Oradea - Salonta
    • Dotări:
  3. 10:30
    Gepiu Statie Gepiu
Durată: 08min
Circulă în toate zilele săptămânii
3lei
Sursa: Bus Trans Valcea | Ultima actualizare: 01/2020
11:22 - 11:30
Bus Trans Valcea
08min
3lei
Vezi detalii

executat cu microbuze si autobuze, an fabricatie 2008-2013, clasificare categoria I,II,III

  1. 11:22
  2. Traseu: Oradea - Salonta
    • Dotări:
  3. 11:30
    Gepiu Statie Gepiu
Durată: 08min
Circulă în toate zilele săptămânii
3lei
Sursa: Bus Trans Valcea | Ultima actualizare: 01/2020
12:22 - 12:30
Bus Trans Valcea
08min
3lei
Vezi detalii

executat cu microbuze si autobuze, an fabricatie 2008-2013, clasificare categoria I,II,III

  1. 12:22
  2. Traseu: Oradea - Salonta
    • Dotări:
  3. 12:30
    Gepiu Statie Gepiu
Durată: 08min
Circulă în toate zilele săptămânii
3lei
Sursa: Bus Trans Valcea | Ultima actualizare: 01/2020
13:22 - 13:30
Bus Trans Valcea
08min
3lei
Vezi detalii

executat cu microbuze si autobuze, an fabricatie 2008-2013, clasificare categoria I,II,III

  1. 13:22
  2. Traseu: Oradea - Salonta
    • Dotări:
  3. 13:30
    Gepiu Statie Gepiu
Durată: 08min
Circulă în toate zilele săptămânii
3lei
Sursa: Bus Trans Valcea | Ultima actualizare: 01/2020
14:22 - 14:30
Bus Trans Valcea
08min
3lei
Vezi detalii

executat cu microbuze si autobuze, an fabricatie 2008-2013, clasificare categoria I,II,III

  1. 14:22
  2. Traseu: Oradea - Salonta
    • Dotări:
  3. 14:30
    Gepiu Statie Gepiu
Durată: 08min
Circulă în toate zilele săptămânii
3lei
Sursa: Bus Trans Valcea | Ultima actualizare: 01/2020
15:22 - 15:30
Bus Trans Valcea
08min
3lei
Vezi detalii

executat cu microbuze si autobuze, an fabricatie 2008-2013, clasificare categoria I,II,III

  1. 15:22
  2. Traseu: Oradea - Salonta
    • Dotări:
  3. 15:30
    Gepiu Statie Gepiu
Durată: 08min
Circulă în toate zilele săptămânii
3lei
Sursa: Bus Trans Valcea | Ultima actualizare: 01/2020
16:22 - 16:30
Bus Trans Valcea
08min
3lei
Vezi detalii

executat cu microbuze si autobuze, an fabricatie 2008-2013, clasificare categoria I,II,III

  1. 16:22
  2. Traseu: Oradea - Salonta
    • Dotări:
  3. 16:30
    Gepiu Statie Gepiu
Durată: 08min
Circulă în toate zilele săptămânii
3lei
Sursa: Bus Trans Valcea | Ultima actualizare: 01/2020
17:22 - 17:30
Bus Trans Valcea
08min
3lei
Vezi detalii

executat cu microbuze si autobuze, an fabricatie 2008-2013, clasificare categoria I,II,III

  1. 17:22
  2. Traseu: Oradea - Salonta
    • Dotări:
  3. 17:30
    Gepiu Statie Gepiu
Durată: 08min
Circulă în toate zilele săptămânii
3lei
Sursa: Bus Trans Valcea | Ultima actualizare: 01/2020
18:22 - 18:30
Bus Trans Valcea
08min
3lei
Vezi detalii

executat cu microbuze si autobuze, an fabricatie 2008-2013, clasificare categoria I,II,III

  1. 18:22
  2. Traseu: Oradea - Salonta
    • Dotări:
  3. 18:30
    Gepiu Statie Gepiu
Durată: 08min
Circulă în toate zilele săptămânii
3lei
Sursa: Bus Trans Valcea | Ultima actualizare: 01/2020
19:22 - 19:30
Bus Trans Valcea
08min
3lei
Vezi detalii

executat cu microbuze si autobuze, an fabricatie 2008-2013, clasificare categoria I,II,III

  1. 19:22
  2. Traseu: Oradea - Salonta
    • Dotări:
  3. 19:30
    Gepiu Statie Gepiu
Durată: 08min
Circulă în toate zilele săptămânii
3lei
Sursa: Bus Trans Valcea | Ultima actualizare: 01/2020
20:22 - 20:30
Bus Trans Valcea
08min
3lei
Vezi detalii

executat cu microbuze si autobuze, an fabricatie 2008-2013, clasificare categoria I,II,III

  1. 20:22
  2. Traseu: Oradea - Salonta
    • Dotări:
  3. 20:30
    Gepiu Statie Gepiu
Durată: 08min
Circulă în toate zilele săptămânii
3lei
Sursa: Bus Trans Valcea | Ultima actualizare: 01/2020
21:22 - 21:30
Bus Trans Valcea
08min
3lei
Vezi detalii

executat cu microbuze si autobuze, an fabricatie 2008-2013, clasificare categoria I,II,III

  1. 21:22
  2. Traseu: Oradea - Salonta
    • Dotări:
  3. 21:30
    Gepiu Statie Gepiu
Durată: 08min
Circulă în toate zilele săptămânii
3lei
Sursa: Bus Trans Valcea | Ultima actualizare: 01/2020

Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Despre Leş - Gepiu

Care este prețul călătoriei cu autocarul Leş - Gepiu?

Prețul unei călători cu autocarul de la Leş la Gepiu este de 3 RON.

De unde pleacă autocarul din Leş către Gepiu?

De la Leş la Gepiu circulă 16 autobuze cu plecare din stațiile Statie Les.

Când pleacă autocarul din Leş către Gepiu?

Primul autobuz din Leş pleacă la ora 06:22, iar ultimul pleacă la ora 21:22.

Cât durează călătoria cu autocarul din Leş către Gepiu?

Călătoria cu autocarul de la Leş la Gepiu, durează 08min.