Filtrează rezultate

General

Plecare din Linz

Companii

Tip auto

Dotări

Autocare Linz, Austria ➞ Carei, Romania

joi,
13 aug 2020
0 curse disponibile

Bilete disponibile online

05:30 - 11:00
TARSIN
10h 30min
Vezi detalii

TARSIN

TARSINCOM S.R.L.

Circulă doar miercuri și vineri

  1. 05:30
  2. Traseu: A5: BELGIA (Bruxelles) - ROMANIA (Radauti)
    • Dotări:
  3. 15:00
  1. 10:00
  2. Traseu: RETUR A11 Baia Mare - Oradea
    • Dotări:
  3. 11:00
    Carei Statie Carei
Durată: 10h 30min
Zile de circulație:
LMMJVSD
Sursa: TARSINCOM S.R.L. | Ultima actualizare: 07/2020
08:00 - 18:30
TARSIN
10h 30min
Vezi detalii

Circulă doar duminică

  1. 08:00
  2. Traseu: A5: BELGIA (Bruxelles) - ROMANIA (Radauti)
  3. 17:30
  1. 17:30
  2. Traseu: RETUR A11 Baia Mare - Oradea
    • Dotări:
  3. 18:30
    Carei Statie Carei
Durată: 10h 30min
Zile de circulație:
LMMJVSD
Sursa: TARSINCOM S.R.L. | Ultima actualizare: 07/2020
18:30 - 05:00
TARSIN
10h 30min
Vezi detalii

Circulă doar duminică

  1. 18:30
  2. Traseu: A5: BELGIA (Bruxelles) - ROMANIA (Radauti)
  3. 04:00 +1 zi
  1. 04:00
  2. Traseu: RETUR A11 Baia Mare - Oradea
    • Dotări:
  3. 05:00
    Carei Statie Carei
Durată: 10h 30min
Zile de circulație:
LMMJVSD
Sursa: TARSINCOM S.R.L. | Ultima actualizare: 07/2020
22:00 - 09:30
AlexaTrans
11h 30min
Vezi detalii

Circulă doar joi și duminică

REZERVARI TELEFONIC!!! PLECARI din PARIS IN FIECARE DUMINICA ! Transportul se efectueaza cu autocar

  1. 22:00
  2. Traseu: Paris - Romania
  3. 06:30 +1 zi
  1. 06:30
  2. Traseu: retur Oradea-Baia mare C&I
  3. 09:30
Durată: 11h 30min
Zile de circulație:
LMMJVSD
Sursa: AlexaTrans | Ultima actualizare: 07/2020

Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Despre Linz - Carei

Care este prețul călătoriei cu autocarul Linz - Carei?

Prețul unei călătorie cu autocarul de la Linz la Carei este cuprins între 277 și 370 RON.

De unde pleacă autocarul din Linz către Carei?

De la Linz la Carei circulă 4 autobuze cu plecare din stațiile Popas Restaurant - Ansfelden-Süd, Peco Ansfelden.

Când pleacă autocarul din Linz către Carei?

Primul autobuz din Linz pleacă la ora 05:30, iar ultimul pleacă la ora 22:00.

Cât durează călătoria cu autocarul din Linz către Carei?

Călătoria Linz-Carei cu autocarul, durează între 10h 30min și 11h 30min.