Filtrează rezultate

Filtru

Plecare din Madaras

Companii

Tip auto

Dotări

Autobuze Mădăraș ➞ Band

duminică,
17 oct 2021
2 curse disponibile

04:15
35m
04:50
Duda Trans
-
Vezi detalii

Circulă doar luni, marți, miercuri, joi și vineri

  1. 04:15
    Madaras Statie Madaras
  2. Microbuz: Madaras - Band - Tg.mures
  3. 04:50
Durată: 35min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: Duda Trans | Ultima actualizare: 11/2020
07:00
35m
07:35
Duda Trans
-
Vezi detalii

Circulă doar luni, marți, miercuri, joi și vineri

  1. 07:00
    Madaras Statie Madaras
  2. Microbuz: Madaras - Band - Tg.mures
  3. 07:35
Durată: 35min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: Duda Trans | Ultima actualizare: 11/2020
07:00
35m
07:35
Duda Trans
-
Vezi detalii
  1. 07:00
    Madaras Statie Madaras
  2. Microbuz: Madaras - Band - Tg.mures
    • Dotări:
  3. 07:35
Durată: 35min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: Duda Trans | Ultima actualizare: 11/2020
13:15
35m
13:50
Duda Trans
-
Vezi detalii

Circulă doar luni, marți, miercuri, joi și vineri

  1. 13:15
    Madaras Statie Madaras
  2. Microbuz: Madaras - Band - Tg.mures
  3. 13:50
Durată: 35min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: Duda Trans | Ultima actualizare: 11/2020
16:00
35m
16:35
Duda Trans
-
Vezi detalii

Circulă doar luni, marți, miercuri, joi și vineri

  1. 16:00
    Madaras Statie Madaras
  2. Microbuz: Madaras - Band - Tg.mures
  3. 16:35
Durată: 35min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: Duda Trans | Ultima actualizare: 11/2020
16:00
35m
16:35
Duda Trans
-
Vezi detalii
  1. 16:00
    Madaras Statie Madaras
  2. Microbuz: Madaras - Band - Tg.mures
    • Dotări:
  3. 16:35
Durată: 35min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: Duda Trans | Ultima actualizare: 11/2020
Prețurile marcate cu * sunt variabile. În momentul achiziției acestea pot fi diferite.
Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Despre Mădăraș - Band

De unde pleacă autocarul din Mădăraș către Band?

De la Mădăraș la Band circulă 6 autobuze cu plecare din stațiile Statie Madaras.

Când pleacă autocarul din Mădăraș către Band?

Primul autobuz din Mădăraș pleacă la ora 04:15, iar ultimul pleacă la ora 16:00.

Cât durează călătoria cu autocarul din Mădăraș către Band?

Călătoria cu autocarul de la Mădăraș la Band, durează 35min.