Filtrează rezultate

Filtru

Plecare din Mahmudia

Companii

Tip auto

Dotări

Autobuze Mahmudia ➞ Babadag

miercuri,
19 ian 2022
3 curse disponibile

06:40
1h 30m
08:10
Sherif
14lei?
Vezi detalii
  1. 06:40
    Mahmudia Statie Mahmudia
  2. Microbuz: Tulcea - Constanta
  3. 08:10
Durată: 1h 30min
Circulă în toate zilele săptămânii
14lei?
Sursa: Sherif | Ultima actualizare: 03/2015
12:55
1h 30m
14:25
Sherif
14lei?
Vezi detalii
  1. 12:55
    Mahmudia Statie Mahmudia
  2. Microbuz: Tulcea - Constanta
  3. 14:25
Durată: 1h 30min
Circulă în toate zilele săptămânii
14lei?
Sursa: Sherif | Ultima actualizare: 03/2015
17:25
1h 30m
18:55
Sherif
14lei?
Vezi detalii
  1. 17:25
    Mahmudia Statie Mahmudia
  2. Microbuz: Tulcea - Constanta
  3. 18:55
Durată: 1h 30min
Circulă în toate zilele săptămânii
14lei?
Sursa: Sherif | Ultima actualizare: 03/2015

Prețurile marcate cu ? nu au mai fost actualizate de 12 luni.
Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Despre Mahmudia - Babadag

Care este prețul călătoriei cu autocarul Mahmudia - Babadag?

Prețul unei călători cu autocarul de la Mahmudia la Babadag este de 14 RON.

De unde pleacă autocarul din Mahmudia către Babadag?

De la Mahmudia la Babadag circulă 3 autobuze cu plecare din stațiile Statie Mahmudia.

Când pleacă autocarul din Mahmudia către Babadag?

Primul autobuz din Mahmudia pleacă la ora 06:40, iar ultimul pleacă la ora 17:25.

Cât durează călătoria cu autocarul din Mahmudia către Babadag?

Călătoria cu autocarul de la Mahmudia la Babadag, durează 1h 30min.