Filtrează rezultate

Filtru

Tip auto

Dotări

Companii

Autobuze Mândra ➞ Codlea

marţi,
31 ian 2023
15 curse disponibile

06:08
1h 07m
07:15
Transbus Codreanu
-
Vezi detalii

Transbus Codreanu

Transbus SA

via Codlea

Conform informațiilor de la călători, această cursă nu circulă. 10 comentarii

  1. 06:08
    Mândra Statie Mandra
  2. Midibus: 14 BV Fagaras - Brasov
  3. 07:15
    Codlea Centru
Durată: 1h 07min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Transbus SA | Ultima actualizare: 10/2019
07:08
1h 07m
08:15
Transbus Codreanu
-
Vezi detalii

Transbus Codreanu

Transbus SA

via Codlea

Conform informațiilor de la călători, această cursă nu circulă. 10 comentarii

  1. 07:08
    Mândra Statie Mandra
  2. Midibus: 14 BV Fagaras - Brasov
  3. 08:15
    Codlea Centru
Durată: 1h 07min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: Transbus SA | Ultima actualizare: 10/2019
08:08
1h 07m
09:15
Transbus Codreanu
-
Vezi detalii

Transbus Codreanu

Transbus SA

via Codlea

Conform informațiilor de la călători, această cursă nu circulă. 10 comentarii

  1. 08:08
    Mândra Statie Mandra
  2. Midibus: 14 BV Fagaras - Brasov
  3. 09:15
    Codlea Centru
Durată: 1h 07min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Transbus SA | Ultima actualizare: 10/2019
09:08
1h 07m
10:15
Transbus Codreanu
-
Vezi detalii

Transbus Codreanu

Transbus SA

via Codlea

Conform informațiilor de la călători, această cursă nu circulă. 10 comentarii

  1. 09:08
    Mândra Statie Mandra
  2. Midibus: 14 BV Fagaras - Brasov
  3. 10:15
    Codlea Centru
Durată: 1h 07min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: Transbus SA | Ultima actualizare: 10/2019
10:08
1h 07m
11:15
Transbus Codreanu
-
Vezi detalii

Transbus Codreanu

Transbus SA

via Codlea

Conform informațiilor de la călători, această cursă nu circulă. 10 comentarii

  1. 10:08
    Mândra Statie Mandra
  2. Midibus: 14 BV Fagaras - Brasov
  3. 11:15
    Codlea Centru
Durată: 1h 07min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Transbus SA | Ultima actualizare: 10/2019
11:08
1h 07m
12:15
Transbus Codreanu
-
Vezi detalii

Transbus Codreanu

Transbus SA

via Codlea

Conform informațiilor de la călători, această cursă nu circulă. 10 comentarii

  1. 11:08
    Mândra Statie Mandra
  2. Midibus: 14 BV Fagaras - Brasov
  3. 12:15
    Codlea Centru
Durată: 1h 07min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: Transbus SA | Ultima actualizare: 10/2019
12:08
1h 07m
13:15
Transbus Codreanu
-
Vezi detalii

Transbus Codreanu

Transbus SA

via Codlea

Conform informațiilor de la călători, această cursă nu circulă. 10 comentarii

  1. 12:08
    Mândra Statie Mandra
  2. Midibus: 14 BV Fagaras - Brasov
  3. 13:15
    Codlea Centru
Durată: 1h 07min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Transbus SA | Ultima actualizare: 10/2019
13:08
1h 07m
14:15
Transbus Codreanu
-
Vezi detalii

Transbus Codreanu

Transbus SA

via Codlea

Conform informațiilor de la călători, această cursă nu circulă. 10 comentarii

  1. 13:08
    Mândra Statie Mandra
  2. Midibus: 14 BV Fagaras - Brasov
  3. 14:15
    Codlea Centru
Durată: 1h 07min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: Transbus SA | Ultima actualizare: 10/2019
14:08
1h 07m
15:15
Transbus Codreanu
-
Vezi detalii

Transbus Codreanu

Transbus SA

via Codlea

Conform informațiilor de la călători, această cursă nu circulă. 10 comentarii

  1. 14:08
    Mândra Statie Mandra
  2. Midibus: 14 BV Fagaras - Brasov
  3. 15:15
    Codlea Centru
Durată: 1h 07min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Transbus SA | Ultima actualizare: 10/2019
15:08
1h 07m
16:15
Transbus Codreanu
-
Vezi detalii

Transbus Codreanu

Transbus SA

via Codlea

Conform informațiilor de la călători, această cursă nu circulă. 10 comentarii

  1. 15:08
    Mândra Statie Mandra
  2. Midibus: 14 BV Fagaras - Brasov
  3. 16:15
    Codlea Centru
Durată: 1h 07min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: Transbus SA | Ultima actualizare: 10/2019
16:08
1h 07m
17:15
Transbus Codreanu
-
Vezi detalii

Transbus Codreanu

Transbus SA

via Codlea

Conform informațiilor de la călători, această cursă nu circulă. 10 comentarii

  1. 16:08
    Mândra Statie Mandra
  2. Midibus: 14 BV Fagaras - Brasov
  3. 17:15
    Codlea Centru
Durată: 1h 07min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Transbus SA | Ultima actualizare: 10/2019
17:08
1h 07m
18:15
Transbus Codreanu
-
Vezi detalii

Transbus Codreanu

Transbus SA

via Codlea

Conform informațiilor de la călători, această cursă nu circulă. 10 comentarii

  1. 17:08
    Mândra Statie Mandra
  2. Midibus: 14 BV Fagaras - Brasov
  3. 18:15
    Codlea Centru
Durată: 1h 07min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: Transbus SA | Ultima actualizare: 10/2019
18:08
1h 07m
19:15
Transbus Codreanu
-
Vezi detalii

Transbus Codreanu

Transbus SA

via Codlea

Conform informațiilor de la călători, această cursă nu circulă. 10 comentarii

  1. 18:08
    Mândra Statie Mandra
  2. Midibus: 14 BV Fagaras - Brasov
  3. 19:15
    Codlea Centru
Durată: 1h 07min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Transbus SA | Ultima actualizare: 10/2019
19:08
1h 07m
20:15
Transbus Codreanu
-
Vezi detalii

Transbus Codreanu

Transbus SA

via Codlea

Conform informațiilor de la călători, această cursă nu circulă. 10 comentarii

  1. 19:08
    Mândra Statie Mandra
  2. Midibus: 14 BV Fagaras - Brasov
  3. 20:15
    Codlea Centru
Durată: 1h 07min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: Transbus SA | Ultima actualizare: 10/2019
20:08
1h 07m
21:15
Transbus Codreanu
-
Vezi detalii

Transbus Codreanu

Transbus SA

via Codlea

Conform informațiilor de la călători, această cursă nu circulă. 10 comentarii

  1. 20:08
    Mândra Statie Mandra
  2. Midibus: 14 BV Fagaras - Brasov
  3. 21:15
    Codlea Centru
Durată: 1h 07min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Transbus SA | Ultima actualizare: 10/2019

Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Despre Mândra - Codlea

De unde pleacă autocarul din Mândra către Codlea?

De la Mândra la Codlea circulă 15 autobuze cu plecare din stațiile Statie Mandra.

Când pleacă autocarul din Mândra către Codlea?

Primul autobuz din Mândra pleacă la ora 06:08, iar ultimul pleacă la ora 20:08.

Cât durează călătoria cu autocarul din Mândra către Codlea?

Călătoria cu autocarul de la Mândra la Codlea, durează 1h 07min.