Filtrează rezultate

Filtru

Plecare din Mangalia

Companii

Tip auto

Dotări

Autobuze Mangalia ➞ 2 Mai

joi,
1 oct 2020
28 curse disponibile

06:00 - 06:10
Nordiana
10min
4,5lei
Vezi detalii

Nordiana

Nordiana-Nis

via 2-Mai Plecarile la si jumatate se efectueaza in perioada 01.05-15.09

  1. 06:00
    Mangalia Gara Mangalia
  2. Traseu: CT Mangalia - Vama Veche
  3. 06:10
    2 Mai LA SOSEA
Durată: 10min
Circulă în toate zilele săptămânii
4,5lei
Sursa: Nordiana-Nis | Ultima actualizare: 06/2020
06:30 - 06:40
Nordiana
10min
4,5lei
Vezi detalii

Nordiana

Nordiana-Nis

via 2-Mai Plecarile la si jumatate se efectueaza in perioada 01.05-15.09

  1. 06:30
    Mangalia Gara Mangalia
  2. Traseu: CT Mangalia - Vama Veche
  3. 06:40
    2 Mai LA SOSEA
Durată: 10min
Circulă în toate zilele săptămânii
4,5lei
Sursa: Nordiana-Nis | Ultima actualizare: 06/2020
07:00 - 07:10
Nordiana
10min
4,5lei
Vezi detalii

Nordiana

Nordiana-Nis

via 2-Mai Plecarile la si jumatate se efectueaza in perioada 01.05-15.09

  1. 07:00
    Mangalia Gara Mangalia
  2. Traseu: CT Mangalia - Vama Veche
  3. 07:10
    2 Mai LA SOSEA
Durată: 10min
Circulă în toate zilele săptămânii
4,5lei
Sursa: Nordiana-Nis | Ultima actualizare: 06/2020
07:30 - 07:40
Nordiana
10min
4,5lei
Vezi detalii

Nordiana

Nordiana-Nis

via 2-Mai Plecarile la si jumatate se efectueaza in perioada 01.05-15.09

  1. 07:30
    Mangalia Gara Mangalia
  2. Traseu: CT Mangalia - Vama Veche
  3. 07:40
    2 Mai LA SOSEA
Durată: 10min
Circulă în toate zilele săptămânii
4,5lei
Sursa: Nordiana-Nis | Ultima actualizare: 06/2020
08:00 - 08:10
Nordiana
10min
4,5lei
Vezi detalii

Nordiana

Nordiana-Nis

via 2-Mai Plecarile la si jumatate se efectueaza in perioada 01.05-15.09

  1. 08:00
    Mangalia Gara Mangalia
  2. Traseu: CT Mangalia - Vama Veche
  3. 08:10
    2 Mai LA SOSEA
Durată: 10min
Circulă în toate zilele săptămânii
4,5lei
Sursa: Nordiana-Nis | Ultima actualizare: 06/2020
08:30 - 08:40
Nordiana
10min
4,5lei
Vezi detalii

Nordiana

Nordiana-Nis

via 2-Mai Plecarile la si jumatate se efectueaza in perioada 01.05-15.09

  1. 08:30
    Mangalia Gara Mangalia
  2. Traseu: CT Mangalia - Vama Veche
  3. 08:40
    2 Mai LA SOSEA
Durată: 10min
Circulă în toate zilele săptămânii
4,5lei
Sursa: Nordiana-Nis | Ultima actualizare: 06/2020
09:00 - 09:10
Nordiana
10min
4,5lei
Vezi detalii

Nordiana

Nordiana-Nis

via 2-Mai Plecarile la si jumatate se efectueaza in perioada 01.05-15.09

  1. 09:00
    Mangalia Gara Mangalia
  2. Traseu: CT Mangalia - Vama Veche
  3. 09:10
    2 Mai LA SOSEA
Durată: 10min
Circulă în toate zilele săptămânii
4,5lei
Sursa: Nordiana-Nis | Ultima actualizare: 06/2020
09:30 - 09:40
Nordiana
10min
4,5lei
Vezi detalii

Nordiana

Nordiana-Nis

via 2-Mai Plecarile la si jumatate se efectueaza in perioada 01.05-15.09

  1. 09:30
    Mangalia Gara Mangalia
  2. Traseu: CT Mangalia - Vama Veche
  3. 09:40
    2 Mai LA SOSEA
Durată: 10min
Circulă în toate zilele săptămânii
4,5lei
Sursa: Nordiana-Nis | Ultima actualizare: 06/2020
10:00 - 10:10
Nordiana
10min
4,5lei
Vezi detalii

Nordiana

Nordiana-Nis

via 2-Mai Plecarile la si jumatate se efectueaza in perioada 01.05-15.09

  1. 10:00
    Mangalia Gara Mangalia
  2. Traseu: CT Mangalia - Vama Veche
  3. 10:10
    2 Mai LA SOSEA
Durată: 10min
Circulă în toate zilele săptămânii
4,5lei
Sursa: Nordiana-Nis | Ultima actualizare: 06/2020
10:30 - 10:40
Nordiana
10min
4,5lei
Vezi detalii

Nordiana

Nordiana-Nis

via 2-Mai Plecarile la si jumatate se efectueaza in perioada 01.05-15.09

  1. 10:30
    Mangalia Gara Mangalia
  2. Traseu: CT Mangalia - Vama Veche
  3. 10:40
    2 Mai LA SOSEA
Durată: 10min
Circulă în toate zilele săptămânii
4,5lei
Sursa: Nordiana-Nis | Ultima actualizare: 06/2020
11:00 - 11:10
Nordiana
10min
4,5lei
Vezi detalii

Nordiana

Nordiana-Nis

via 2-Mai Plecarile la si jumatate se efectueaza in perioada 01.05-15.09

  1. 11:00
    Mangalia Gara Mangalia
  2. Traseu: CT Mangalia - Vama Veche
  3. 11:10
    2 Mai LA SOSEA
Durată: 10min
Circulă în toate zilele săptămânii
4,5lei
Sursa: Nordiana-Nis | Ultima actualizare: 06/2020
11:30 - 11:40
Nordiana
10min
4,5lei
Vezi detalii

Nordiana

Nordiana-Nis

via 2-Mai Plecarile la si jumatate se efectueaza in perioada 01.05-15.09

  1. 11:30
    Mangalia Gara Mangalia
  2. Traseu: CT Mangalia - Vama Veche
  3. 11:40
    2 Mai LA SOSEA
Durată: 10min
Circulă în toate zilele săptămânii
4,5lei
Sursa: Nordiana-Nis | Ultima actualizare: 06/2020
12:00 - 12:10
Nordiana
10min
4,5lei
Vezi detalii

Nordiana

Nordiana-Nis

via 2-Mai Plecarile la si jumatate se efectueaza in perioada 01.05-15.09

  1. 12:00
    Mangalia Gara Mangalia
  2. Traseu: CT Mangalia - Vama Veche
  3. 12:10
    2 Mai LA SOSEA
Durată: 10min
Circulă în toate zilele săptămânii
4,5lei
Sursa: Nordiana-Nis | Ultima actualizare: 06/2020
12:30 - 12:40
Nordiana
10min
4,5lei
Vezi detalii

Nordiana

Nordiana-Nis

via 2-Mai Plecarile la si jumatate se efectueaza in perioada 01.05-15.09

  1. 12:30
    Mangalia Gara Mangalia
  2. Traseu: CT Mangalia - Vama Veche
  3. 12:40
    2 Mai LA SOSEA
Durată: 10min
Circulă în toate zilele săptămânii
4,5lei
Sursa: Nordiana-Nis | Ultima actualizare: 06/2020
13:00 - 13:10
Nordiana
10min
4,5lei
Vezi detalii

Nordiana

Nordiana-Nis

via 2-Mai Plecarile la si jumatate se efectueaza in perioada 01.05-15.09

  1. 13:00
    Mangalia Gara Mangalia
  2. Traseu: CT Mangalia - Vama Veche
  3. 13:10
    2 Mai LA SOSEA
Durată: 10min
Circulă în toate zilele săptămânii
4,5lei
Sursa: Nordiana-Nis | Ultima actualizare: 06/2020
13:30 - 13:40
Nordiana
10min
4,5lei
Vezi detalii

Nordiana

Nordiana-Nis

via 2-Mai Plecarile la si jumatate se efectueaza in perioada 01.05-15.09

  1. 13:30
    Mangalia Gara Mangalia
  2. Traseu: CT Mangalia - Vama Veche
  3. 13:40
    2 Mai LA SOSEA
Durată: 10min
Circulă în toate zilele săptămânii
4,5lei
Sursa: Nordiana-Nis | Ultima actualizare: 06/2020
14:00 - 14:10
Nordiana
10min
4,5lei
Vezi detalii

Nordiana

Nordiana-Nis

via 2-Mai Plecarile la si jumatate se efectueaza in perioada 01.05-15.09

  1. 14:00
    Mangalia Gara Mangalia
  2. Traseu: CT Mangalia - Vama Veche
  3. 14:10
    2 Mai LA SOSEA
Durată: 10min
Circulă în toate zilele săptămânii
4,5lei
Sursa: Nordiana-Nis | Ultima actualizare: 06/2020
14:30 - 14:40
Nordiana
10min
4,5lei
Vezi detalii

Nordiana

Nordiana-Nis

via 2-Mai Plecarile la si jumatate se efectueaza in perioada 01.05-15.09

  1. 14:30
    Mangalia Gara Mangalia
  2. Traseu: CT Mangalia - Vama Veche
  3. 14:40
    2 Mai LA SOSEA
Durată: 10min
Circulă în toate zilele săptămânii
4,5lei
Sursa: Nordiana-Nis | Ultima actualizare: 06/2020
15:00 - 15:10
Nordiana
10min
4,5lei
Vezi detalii

Nordiana

Nordiana-Nis

via 2-Mai Plecarile la si jumatate se efectueaza in perioada 01.05-15.09

  1. 15:00
    Mangalia Gara Mangalia
  2. Traseu: CT Mangalia - Vama Veche
  3. 15:10
    2 Mai LA SOSEA
Durată: 10min
Circulă în toate zilele săptămânii
4,5lei
Sursa: Nordiana-Nis | Ultima actualizare: 06/2020
15:30 - 15:40
Nordiana
10min
4,5lei
Vezi detalii

Nordiana

Nordiana-Nis

via 2-Mai Plecarile la si jumatate se efectueaza in perioada 01.05-15.09

  1. 15:30
    Mangalia Gara Mangalia
  2. Traseu: CT Mangalia - Vama Veche
  3. 15:40
    2 Mai LA SOSEA
Durată: 10min
Circulă în toate zilele săptămânii
4,5lei
Sursa: Nordiana-Nis | Ultima actualizare: 06/2020
16:00 - 16:10
Nordiana
10min
4,5lei
Vezi detalii

Nordiana

Nordiana-Nis

via 2-Mai Plecarile la si jumatate se efectueaza in perioada 01.05-15.09

  1. 16:00
    Mangalia Gara Mangalia
  2. Traseu: CT Mangalia - Vama Veche
  3. 16:10
    2 Mai LA SOSEA
Durată: 10min
Circulă în toate zilele săptămânii
4,5lei
Sursa: Nordiana-Nis | Ultima actualizare: 06/2020
16:30 - 16:40
Nordiana
10min
4,5lei
Vezi detalii

Nordiana

Nordiana-Nis

via 2-Mai Plecarile la si jumatate se efectueaza in perioada 01.05-15.09

  1. 16:30
    Mangalia Gara Mangalia
  2. Traseu: CT Mangalia - Vama Veche
  3. 16:40
    2 Mai LA SOSEA
Durată: 10min
Circulă în toate zilele săptămânii
4,5lei
Sursa: Nordiana-Nis | Ultima actualizare: 06/2020
17:00 - 17:10
Nordiana
10min
4,5lei
Vezi detalii

Nordiana

Nordiana-Nis

via 2-Mai Plecarile la si jumatate se efectueaza in perioada 01.05-15.09

  1. 17:00
    Mangalia Gara Mangalia
  2. Traseu: CT Mangalia - Vama Veche
  3. 17:10
    2 Mai LA SOSEA
Durată: 10min
Circulă în toate zilele săptămânii
4,5lei
Sursa: Nordiana-Nis | Ultima actualizare: 06/2020
17:30 - 17:40
Nordiana
10min
4,5lei
Vezi detalii

Nordiana

Nordiana-Nis

via 2-Mai Plecarile la si jumatate se efectueaza in perioada 01.05-15.09

  1. 17:30
    Mangalia Gara Mangalia
  2. Traseu: CT Mangalia - Vama Veche
  3. 17:40
    2 Mai LA SOSEA
Durată: 10min
Circulă în toate zilele săptămânii
4,5lei
Sursa: Nordiana-Nis | Ultima actualizare: 06/2020
18:00 - 18:10
Nordiana
10min
4,5lei
Vezi detalii

Nordiana

Nordiana-Nis

via 2-Mai Plecarile la si jumatate se efectueaza in perioada 01.05-15.09

  1. 18:00
    Mangalia Gara Mangalia
  2. Traseu: CT Mangalia - Vama Veche
  3. 18:10
    2 Mai LA SOSEA
Durată: 10min
Circulă în toate zilele săptămânii
4,5lei
Sursa: Nordiana-Nis | Ultima actualizare: 06/2020
18:30 - 18:40
Nordiana
10min
4,5lei
Vezi detalii

Nordiana

Nordiana-Nis

via 2-Mai Plecarile la si jumatate se efectueaza in perioada 01.05-15.09

  1. 18:30
    Mangalia Gara Mangalia
  2. Traseu: CT Mangalia - Vama Veche
  3. 18:40
    2 Mai LA SOSEA
Durată: 10min
Circulă în toate zilele săptămânii
4,5lei
Sursa: Nordiana-Nis | Ultima actualizare: 06/2020
19:00 - 19:10
Nordiana
10min
4,5lei
Vezi detalii

Nordiana

Nordiana-Nis

via 2-Mai Plecarile la si jumatate se efectueaza in perioada 01.05-15.09

  1. 19:00
    Mangalia Gara Mangalia
  2. Traseu: CT Mangalia - Vama Veche
  3. 19:10
    2 Mai LA SOSEA
Durată: 10min
Circulă în toate zilele săptămânii
4,5lei
Sursa: Nordiana-Nis | Ultima actualizare: 06/2020
19:30 - 19:40
Nordiana
10min
4,5lei
Vezi detalii

Nordiana

Nordiana-Nis

via 2-Mai Plecarile la si jumatate se efectueaza in perioada 01.05-15.09

  1. 19:30
    Mangalia Gara Mangalia
  2. Traseu: CT Mangalia - Vama Veche
  3. 19:40
    2 Mai LA SOSEA
Durată: 10min
Circulă în toate zilele săptămânii
4,5lei
Sursa: Nordiana-Nis | Ultima actualizare: 06/2020

Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Despre Mangalia - 2 Mai

Care este prețul călătoriei cu autocarul Mangalia - 2 Mai?

Prețul unei călători cu autocarul de la Mangalia la 2 Mai este de 4 RON.

De unde pleacă autocarul din Mangalia către 2 Mai?

De la Mangalia la 2 Mai circulă 28 autobuze cu plecare din stațiile Gara Mangalia.

Când pleacă autocarul din Mangalia către 2 Mai?

Primul autobuz din Mangalia pleacă la ora 06:00, iar ultimul pleacă la ora 19:30.

Cât durează călătoria cu autocarul din Mangalia către 2 Mai?

Călătoria cu autocarul de la Mangalia la 2 Mai, durează 10min.