Filtrează rezultate

Filtru

Plecare din Mangalia

Companii

Tip auto

Dotări

Autobuze Mangalia ➞ Eforie Nord

joi,
13 mai 2021
16 curse disponibile

Bilete disponibile online

02:10
Cursă specială
30m
02:40
Direct Aeroport
Vezi detalii

Direct Aeroport

SC TRANSFER DIRECT AEROPORT SRL-D
Opinii călători

+4-0766-503.503; +4-0737-503.503; (Non-Stop)

  1. 02:10
  2. Cursă specială
    Microbuz: Constanta - Aeroport Otopeni
  3. 02:40
    Eforie Nord CENTRU (BISERICA)
Durată: 30min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: SC TRANSFER DIRECT AEROPORT SRL-D | Ultima actualizare: 04/2021
05:00
Cursă specială
30m
05:30
Direct Aeroport
Vezi detalii

Direct Aeroport

SC TRANSFER DIRECT AEROPORT SRL-D
Opinii călători

+4-0766-503.503; +4-0737-503.503; (Non-Stop)

  1. 05:00
  2. Cursă specială
    Microbuz: Constanta - Aeroport Otopeni
  3. 05:30
    Eforie Nord CENTRU (BISERICA)
Durată: 30min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: SC TRANSFER DIRECT AEROPORT SRL-D | Ultima actualizare: 04/2021
06:30
Cursă specială
30m
07:00
Direct Aeroport
Vezi detalii

Direct Aeroport

SC TRANSFER DIRECT AEROPORT SRL-D
Opinii călători

+4-0766-503.503; +4-0737-503.503; (Non-Stop)

  1. 06:30
  2. Cursă specială
    Microbuz: Constanta - Aeroport Otopeni
  3. 07:00
    Eforie Nord CENTRU (BISERICA)
Durată: 30min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: SC TRANSFER DIRECT AEROPORT SRL-D | Ultima actualizare: 04/2021
08:00
Cursă specială
30m
08:30
Direct Aeroport
Vezi detalii

Direct Aeroport

SC TRANSFER DIRECT AEROPORT SRL-D
Opinii călători

+4-0766-503.503; +4-0737-503.503; (Non-Stop)

  1. 08:00
  2. Cursă specială
    Microbuz: Constanta - Aeroport Otopeni
  3. 08:30
    Eforie Nord CENTRU (BISERICA)
Durată: 30min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: SC TRANSFER DIRECT AEROPORT SRL-D | Ultima actualizare: 04/2021
09:30
Cursă specială
30m
10:00
Direct Aeroport
Vezi detalii

Direct Aeroport

SC TRANSFER DIRECT AEROPORT SRL-D
Opinii călători

+4-0766-503.503; +4-0737-503.503; (Non-Stop)

  1. 09:30
  2. Cursă specială
    Microbuz: Constanta - Aeroport Otopeni
  3. 10:00
    Eforie Nord CENTRU (BISERICA)
Durată: 30min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: SC TRANSFER DIRECT AEROPORT SRL-D | Ultima actualizare: 04/2021
11:00
Cursă specială
30m
11:30
Direct Aeroport
Vezi detalii

Direct Aeroport

SC TRANSFER DIRECT AEROPORT SRL-D
Opinii călători

+4-0766-503.503; +4-0737-503.503; (Non-Stop)

  1. 11:00
  2. Cursă specială
    Microbuz: Constanta - Aeroport Otopeni
  3. 11:30
    Eforie Nord CENTRU (BISERICA)
Durată: 30min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: SC TRANSFER DIRECT AEROPORT SRL-D | Ultima actualizare: 04/2021
13:00
Cursă specială
30m
13:30
Direct Aeroport
Vezi detalii

Direct Aeroport

SC TRANSFER DIRECT AEROPORT SRL-D
Opinii călători

+4-0766-503.503; +4-0737-503.503; (Non-Stop)

  1. 13:00
  2. Cursă specială
    Microbuz: Constanta - Aeroport Otopeni
  3. 13:30
    Eforie Nord CENTRU (BISERICA)
Durată: 30min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: SC TRANSFER DIRECT AEROPORT SRL-D | Ultima actualizare: 04/2021
15:00
Cursă specială
30m
15:30
Direct Aeroport
Vezi detalii

Direct Aeroport

SC TRANSFER DIRECT AEROPORT SRL-D
Opinii călători

+4-0766-503.503; +4-0737-503.503; (Non-Stop)

  1. 15:00
  2. Cursă specială
    Microbuz: Constanta - Aeroport Otopeni
  3. 15:30
    Eforie Nord CENTRU (BISERICA)
Durată: 30min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: SC TRANSFER DIRECT AEROPORT SRL-D | Ultima actualizare: 04/2021
17:00
Cursă specială
30m
17:30
Direct Aeroport
Vezi detalii

Direct Aeroport

SC TRANSFER DIRECT AEROPORT SRL-D
Opinii călători

+4-0766-503.503; +4-0737-503.503; (Non-Stop)

  1. 17:00
  2. Cursă specială
    Microbuz: Constanta - Aeroport Otopeni
  3. 17:30
    Eforie Nord CENTRU (BISERICA)
Durată: 30min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: SC TRANSFER DIRECT AEROPORT SRL-D | Ultima actualizare: 04/2021
18:00
26m
18:26
Matdan Transport
-
Vezi detalii

Matdan Transport

Matdan Service SRL

Circulă începând cu 15.06.2021 .
circula 15.06-15.09

Circula in perioada 15.06.2020 - 15.09.2020 pe ruta Rm.Valcea - Pitesti - Bucuresti - Constanta - Eforie Nord (Petrom) - Mangalia. Imbarcari/bedarcarile pot avea 15 min intarzieri pe statiuni

  1. 18:00
    Mangalia Parcare LIDL
  2. Autocar: Mangalia - Bucuresti - Pitesti - Ramnicu Valcea
    • Dotări:
  3. 18:26
    Eforie Nord Eforie Nord
Durată: 26min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Matdan Service SRL | Ultima actualizare: 09/2020
19:00
Cursă specială
30m
19:30
Direct Aeroport
Vezi detalii

Direct Aeroport

SC TRANSFER DIRECT AEROPORT SRL-D
Opinii călători

+4-0766-503.503; +4-0737-503.503; (Non-Stop)

  1. 19:00
  2. Cursă specială
    Microbuz: Constanta - Aeroport Otopeni
  3. 19:30
    Eforie Nord CENTRU (BISERICA)
Durată: 30min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: SC TRANSFER DIRECT AEROPORT SRL-D | Ultima actualizare: 04/2021
21:00
Cursă specială
30m
21:30
Direct Aeroport
Vezi detalii

Direct Aeroport

SC TRANSFER DIRECT AEROPORT SRL-D
Opinii călători

+4-0766-503.503; +4-0737-503.503; (Non-Stop)

  1. 21:00
  2. Cursă specială
    Microbuz: Constanta - Aeroport Otopeni
  3. 21:30
    Eforie Nord CENTRU (BISERICA)
Durată: 30min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: SC TRANSFER DIRECT AEROPORT SRL-D | Ultima actualizare: 04/2021
21:00
25m
21:25
Horas
Vezi detalii

Horas

PLECARI DIN MANGALIA-DUMINICA-MARTI SI JOI

  1. 21:00
  2. Midibus: Mangalia - Constanta - Bucuresti - Ramnicu Valcea - Sibiu
    • Dotări:
  3. 21:25
Durată: 25min
Zile de circulație:
LMMJVSD
Sursa: Horas | Ultima actualizare: 05/2021
22:30
35m
23:05
Trans Polosam
-
Vezi detalii

Circulă începând cu 31.05.2021 .
ANULARE PANA PE 31.05.2021 PE MOTIV DE CORONAVIRUS CU POSIBILITATE DE PRELUNGIRE

  1. 22:30
  2. Autocar: Mangalia - Constanta - Braila - Iasi
    • Dotări:
  3. 23:05
Durată: 35min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Trans Polosam | Ultima actualizare: 01/2021
23:45
Cursă specială
?
00:10
Direct Aeroport
Vezi detalii

Direct Aeroport

SC TRANSFER DIRECT AEROPORT SRL-D
Opinii călători

+4-0766-503.503; +4-0737-503.503; (Non-Stop)

  1. 23:45
  2. Cursă specială
    Microbuz: Constanta - Aeroport Otopeni
  3. 00:10
    Eforie Nord CENTRU (BISERICA)
Durată: ?
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: SC TRANSFER DIRECT AEROPORT SRL-D | Ultima actualizare: 04/2021
08:00
15m
08:15
LYK
-
Vezi detalii

LYK

Oferim reducere 50% pentru pensionari si copii pana la varsta de 10 ani !!! Telefon soferi plecari zile impare:0755151101 sau 0755151103 si plecari zile pare :0755151102 sau 0755151104 !

  1. 08:00
  2. Microbuz: Mangalia - Bacau - Botosani
    • Dotări:
  3. 08:15
    Eforie Nord Strada principala
Durată: 15min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: LYK | Ultima actualizare: 05/2021
15:00
15m
15:15
LYK
-
Vezi detalii

Oferim reducere 50% pentru pensionari si copii pana la varsta de 10 ani !!! Telefon soferi plecari zile impare:0755151101 sau 0755151103 si plecari zile pare :0755151102 sau 0755151104 !

  1. 15:00
  2. Microbuz: Mangalia - Bacau - Botosani
    • Dotări:
  3. 15:15
    Eforie Nord Strada principala
Durată: 15min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: LYK | Ultima actualizare: 05/2021
18:30
15m
18:45
LYK
-
Vezi detalii

Oferim reducere 50% pentru pensionari si copii pana la varsta de 10 ani !!! Telefon soferi plecari zile impare:0755151101 sau 0755151103 si plecari zile pare :0755151102 sau 0755151104 !

  1. 18:30
  2. Microbuz: Mangalia - Bacau - Botosani
    • Dotări:
  3. 18:45
    Eforie Nord Strada principala
Durată: 15min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: LYK | Ultima actualizare: 05/2021
Prețurile marcate cu * sunt variabile. În momentul achiziției acestea pot fi diferite.
Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Despre Mangalia - Eforie Nord

De unde pleacă autocarul din Mangalia către Eforie Nord?

De la Mangalia la Eforie Nord circulă 18 autobuze cu plecare din stațiile Parcare LIDL, Statie Gara-Lidl-Nordiana, Statie PETROM (langa Casa Tineretului), Autogara Simpa Trans.

Când pleacă autocarul din Mangalia către Eforie Nord?

Primul autobuz din Mangalia pleacă la ora 02:10, iar ultimul pleacă la ora 23:45.

Cât durează călătoria cu autocarul din Mangalia către Eforie Nord?

Călătoria Mangalia-Eforie Nord cu autocarul, durează între ? și 35min.