Filtrează rezultate

Filtru

Plecare din Mangalia

Companii

Tip auto

Dotări

Autobuze Mangalia ➞ Vama Veche

joi,
13 mai 2021
28 curse disponibile

06:00
20m
06:20
Nordiana
4,5lei
Vezi detalii

Nordiana

Nordiana-Nis

via 2-Mai Plecarile la si jumatate se efectueaza in perioada 01.05-15.09

  1. 06:00
    Mangalia Gara Mangalia
  2. Microbuz: CT Mangalia - Vama Veche
  3. 06:20
    Vama Veche Sosea
Durată: 20min
Circulă în toate zilele săptămânii
4,5lei
Sursa: Nordiana-Nis | Ultima actualizare: 06/2020
06:30
20m
06:50
Nordiana
4,5lei
Vezi detalii

Nordiana

Nordiana-Nis

via 2-Mai Plecarile la si jumatate se efectueaza in perioada 01.05-15.09

  1. 06:30
    Mangalia Gara Mangalia
  2. Microbuz: CT Mangalia - Vama Veche
  3. 06:50
    Vama Veche Sosea
Durată: 20min
Circulă în toate zilele săptămânii
4,5lei
Sursa: Nordiana-Nis | Ultima actualizare: 06/2020
07:00
20m
07:20
Nordiana
4,5lei
Vezi detalii

Nordiana

Nordiana-Nis

via 2-Mai Plecarile la si jumatate se efectueaza in perioada 01.05-15.09

  1. 07:00
    Mangalia Gara Mangalia
  2. Microbuz: CT Mangalia - Vama Veche
  3. 07:20
    Vama Veche Sosea
Durată: 20min
Circulă în toate zilele săptămânii
4,5lei
Sursa: Nordiana-Nis | Ultima actualizare: 06/2020
07:30
20m
07:50
Nordiana
4,5lei
Vezi detalii

Nordiana

Nordiana-Nis

via 2-Mai Plecarile la si jumatate se efectueaza in perioada 01.05-15.09

  1. 07:30
    Mangalia Gara Mangalia
  2. Microbuz: CT Mangalia - Vama Veche
  3. 07:50
    Vama Veche Sosea
Durată: 20min
Circulă în toate zilele săptămânii
4,5lei
Sursa: Nordiana-Nis | Ultima actualizare: 06/2020
08:00
20m
08:20
Nordiana
4,5lei
Vezi detalii

Nordiana

Nordiana-Nis

via 2-Mai Plecarile la si jumatate se efectueaza in perioada 01.05-15.09

  1. 08:00
    Mangalia Gara Mangalia
  2. Microbuz: CT Mangalia - Vama Veche
  3. 08:20
    Vama Veche Sosea
Durată: 20min
Circulă în toate zilele săptămânii
4,5lei
Sursa: Nordiana-Nis | Ultima actualizare: 06/2020
08:30
20m
08:50
Nordiana
4,5lei
Vezi detalii

Nordiana

Nordiana-Nis

via 2-Mai Plecarile la si jumatate se efectueaza in perioada 01.05-15.09

  1. 08:30
    Mangalia Gara Mangalia
  2. Microbuz: CT Mangalia - Vama Veche
  3. 08:50
    Vama Veche Sosea
Durată: 20min
Circulă în toate zilele săptămânii
4,5lei
Sursa: Nordiana-Nis | Ultima actualizare: 06/2020
09:00
20m
09:20
Nordiana
4,5lei
Vezi detalii

Nordiana

Nordiana-Nis

via 2-Mai Plecarile la si jumatate se efectueaza in perioada 01.05-15.09

  1. 09:00
    Mangalia Gara Mangalia
  2. Microbuz: CT Mangalia - Vama Veche
  3. 09:20
    Vama Veche Sosea
Durată: 20min
Circulă în toate zilele săptămânii
4,5lei
Sursa: Nordiana-Nis | Ultima actualizare: 06/2020
09:30
20m
09:50
Nordiana
4,5lei
Vezi detalii

Nordiana

Nordiana-Nis

via 2-Mai Plecarile la si jumatate se efectueaza in perioada 01.05-15.09

  1. 09:30
    Mangalia Gara Mangalia
  2. Microbuz: CT Mangalia - Vama Veche
  3. 09:50
    Vama Veche Sosea
Durată: 20min
Circulă în toate zilele săptămânii
4,5lei
Sursa: Nordiana-Nis | Ultima actualizare: 06/2020
10:00
20m
10:20
Nordiana
4,5lei
Vezi detalii

Nordiana

Nordiana-Nis

via 2-Mai Plecarile la si jumatate se efectueaza in perioada 01.05-15.09

  1. 10:00
    Mangalia Gara Mangalia
  2. Microbuz: CT Mangalia - Vama Veche
  3. 10:20
    Vama Veche Sosea
Durată: 20min
Circulă în toate zilele săptămânii
4,5lei
Sursa: Nordiana-Nis | Ultima actualizare: 06/2020
10:30
20m
10:50
Nordiana
4,5lei
Vezi detalii

Nordiana

Nordiana-Nis

via 2-Mai Plecarile la si jumatate se efectueaza in perioada 01.05-15.09

  1. 10:30
    Mangalia Gara Mangalia
  2. Microbuz: CT Mangalia - Vama Veche
  3. 10:50
    Vama Veche Sosea
Durată: 20min
Circulă în toate zilele săptămânii
4,5lei
Sursa: Nordiana-Nis | Ultima actualizare: 06/2020
11:00
20m
11:20
Nordiana
4,5lei
Vezi detalii

Nordiana

Nordiana-Nis

via 2-Mai Plecarile la si jumatate se efectueaza in perioada 01.05-15.09

  1. 11:00
    Mangalia Gara Mangalia
  2. Microbuz: CT Mangalia - Vama Veche
  3. 11:20
    Vama Veche Sosea
Durată: 20min
Circulă în toate zilele săptămânii
4,5lei
Sursa: Nordiana-Nis | Ultima actualizare: 06/2020
11:30
20m
11:50
Nordiana
4,5lei
Vezi detalii

Nordiana

Nordiana-Nis

via 2-Mai Plecarile la si jumatate se efectueaza in perioada 01.05-15.09

  1. 11:30
    Mangalia Gara Mangalia
  2. Microbuz: CT Mangalia - Vama Veche
  3. 11:50
    Vama Veche Sosea
Durată: 20min
Circulă în toate zilele săptămânii
4,5lei
Sursa: Nordiana-Nis | Ultima actualizare: 06/2020
12:00
20m
12:20
Nordiana
4,5lei
Vezi detalii

Nordiana

Nordiana-Nis

via 2-Mai Plecarile la si jumatate se efectueaza in perioada 01.05-15.09

  1. 12:00
    Mangalia Gara Mangalia
  2. Microbuz: CT Mangalia - Vama Veche
  3. 12:20
    Vama Veche Sosea
Durată: 20min
Circulă în toate zilele săptămânii
4,5lei
Sursa: Nordiana-Nis | Ultima actualizare: 06/2020
12:30
20m
12:50
Nordiana
4,5lei
Vezi detalii

Nordiana

Nordiana-Nis

via 2-Mai Plecarile la si jumatate se efectueaza in perioada 01.05-15.09

  1. 12:30
    Mangalia Gara Mangalia
  2. Microbuz: CT Mangalia - Vama Veche
  3. 12:50
    Vama Veche Sosea
Durată: 20min
Circulă în toate zilele săptămânii
4,5lei
Sursa: Nordiana-Nis | Ultima actualizare: 06/2020
13:00
20m
13:20
Nordiana
4,5lei
Vezi detalii

Nordiana

Nordiana-Nis

via 2-Mai Plecarile la si jumatate se efectueaza in perioada 01.05-15.09

  1. 13:00
    Mangalia Gara Mangalia
  2. Microbuz: CT Mangalia - Vama Veche
  3. 13:20
    Vama Veche Sosea
Durată: 20min
Circulă în toate zilele săptămânii
4,5lei
Sursa: Nordiana-Nis | Ultima actualizare: 06/2020
13:30
20m
13:50
Nordiana
4,5lei
Vezi detalii

Nordiana

Nordiana-Nis

via 2-Mai Plecarile la si jumatate se efectueaza in perioada 01.05-15.09

  1. 13:30
    Mangalia Gara Mangalia
  2. Microbuz: CT Mangalia - Vama Veche
  3. 13:50
    Vama Veche Sosea
Durată: 20min
Circulă în toate zilele săptămânii
4,5lei
Sursa: Nordiana-Nis | Ultima actualizare: 06/2020
14:00
20m
14:20
Nordiana
4,5lei
Vezi detalii

Nordiana

Nordiana-Nis

via 2-Mai Plecarile la si jumatate se efectueaza in perioada 01.05-15.09

  1. 14:00
    Mangalia Gara Mangalia
  2. Microbuz: CT Mangalia - Vama Veche
  3. 14:20
    Vama Veche Sosea
Durată: 20min
Circulă în toate zilele săptămânii
4,5lei
Sursa: Nordiana-Nis | Ultima actualizare: 06/2020
14:30
20m
14:50
Nordiana
4,5lei
Vezi detalii

Nordiana

Nordiana-Nis

via 2-Mai Plecarile la si jumatate se efectueaza in perioada 01.05-15.09

  1. 14:30
    Mangalia Gara Mangalia
  2. Microbuz: CT Mangalia - Vama Veche
  3. 14:50
    Vama Veche Sosea
Durată: 20min
Circulă în toate zilele săptămânii
4,5lei
Sursa: Nordiana-Nis | Ultima actualizare: 06/2020
15:00
20m
15:20
Nordiana
4,5lei
Vezi detalii

Nordiana

Nordiana-Nis

via 2-Mai Plecarile la si jumatate se efectueaza in perioada 01.05-15.09

  1. 15:00
    Mangalia Gara Mangalia
  2. Microbuz: CT Mangalia - Vama Veche
  3. 15:20
    Vama Veche Sosea
Durată: 20min
Circulă în toate zilele săptămânii
4,5lei
Sursa: Nordiana-Nis | Ultima actualizare: 06/2020
15:30
20m
15:50
Nordiana
4,5lei
Vezi detalii

Nordiana

Nordiana-Nis

via 2-Mai Plecarile la si jumatate se efectueaza in perioada 01.05-15.09

  1. 15:30
    Mangalia Gara Mangalia
  2. Microbuz: CT Mangalia - Vama Veche
  3. 15:50
    Vama Veche Sosea
Durată: 20min
Circulă în toate zilele săptămânii
4,5lei
Sursa: Nordiana-Nis | Ultima actualizare: 06/2020
16:00
20m
16:20
Nordiana
4,5lei
Vezi detalii

Nordiana

Nordiana-Nis

via 2-Mai Plecarile la si jumatate se efectueaza in perioada 01.05-15.09

  1. 16:00
    Mangalia Gara Mangalia
  2. Microbuz: CT Mangalia - Vama Veche
  3. 16:20
    Vama Veche Sosea
Durată: 20min
Circulă în toate zilele săptămânii
4,5lei
Sursa: Nordiana-Nis | Ultima actualizare: 06/2020
16:30
20m
16:50
Nordiana
4,5lei
Vezi detalii

Nordiana

Nordiana-Nis

via 2-Mai Plecarile la si jumatate se efectueaza in perioada 01.05-15.09

  1. 16:30
    Mangalia Gara Mangalia
  2. Microbuz: CT Mangalia - Vama Veche
  3. 16:50
    Vama Veche Sosea
Durată: 20min
Circulă în toate zilele săptămânii
4,5lei
Sursa: Nordiana-Nis | Ultima actualizare: 06/2020
17:00
20m
17:20
Nordiana
4,5lei
Vezi detalii

Nordiana

Nordiana-Nis

via 2-Mai Plecarile la si jumatate se efectueaza in perioada 01.05-15.09

  1. 17:00
    Mangalia Gara Mangalia
  2. Microbuz: CT Mangalia - Vama Veche
  3. 17:20
    Vama Veche Sosea
Durată: 20min
Circulă în toate zilele săptămânii
4,5lei
Sursa: Nordiana-Nis | Ultima actualizare: 06/2020
17:30
20m
17:50
Nordiana
4,5lei
Vezi detalii

Nordiana

Nordiana-Nis

via 2-Mai Plecarile la si jumatate se efectueaza in perioada 01.05-15.09

  1. 17:30
    Mangalia Gara Mangalia
  2. Microbuz: CT Mangalia - Vama Veche
  3. 17:50
    Vama Veche Sosea
Durată: 20min
Circulă în toate zilele săptămânii
4,5lei
Sursa: Nordiana-Nis | Ultima actualizare: 06/2020
18:00
20m
18:20
Nordiana
4,5lei
Vezi detalii

Nordiana

Nordiana-Nis

via 2-Mai Plecarile la si jumatate se efectueaza in perioada 01.05-15.09

  1. 18:00
    Mangalia Gara Mangalia
  2. Microbuz: CT Mangalia - Vama Veche
  3. 18:20
    Vama Veche Sosea
Durată: 20min
Circulă în toate zilele săptămânii
4,5lei
Sursa: Nordiana-Nis | Ultima actualizare: 06/2020
18:30
20m
18:50
Nordiana
4,5lei
Vezi detalii

Nordiana

Nordiana-Nis

via 2-Mai Plecarile la si jumatate se efectueaza in perioada 01.05-15.09

  1. 18:30
    Mangalia Gara Mangalia
  2. Microbuz: CT Mangalia - Vama Veche
  3. 18:50
    Vama Veche Sosea
Durată: 20min
Circulă în toate zilele săptămânii
4,5lei
Sursa: Nordiana-Nis | Ultima actualizare: 06/2020
19:00
20m
19:20
Nordiana
4,5lei
Vezi detalii

Nordiana

Nordiana-Nis

via 2-Mai Plecarile la si jumatate se efectueaza in perioada 01.05-15.09

  1. 19:00
    Mangalia Gara Mangalia
  2. Microbuz: CT Mangalia - Vama Veche
  3. 19:20
    Vama Veche Sosea
Durată: 20min
Circulă în toate zilele săptămânii
4,5lei
Sursa: Nordiana-Nis | Ultima actualizare: 06/2020
19:30
20m
19:50
Nordiana
4,5lei
Vezi detalii

Nordiana

Nordiana-Nis

via 2-Mai Plecarile la si jumatate se efectueaza in perioada 01.05-15.09

  1. 19:30
    Mangalia Gara Mangalia
  2. Microbuz: CT Mangalia - Vama Veche
  3. 19:50
    Vama Veche Sosea
Durată: 20min
Circulă în toate zilele săptămânii
4,5lei
Sursa: Nordiana-Nis | Ultima actualizare: 06/2020

Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Despre Mangalia - Vama Veche

Care este prețul călătoriei cu autocarul Mangalia - Vama Veche?

Prețul unei călători cu autocarul de la Mangalia la Vama Veche este de 4 RON.

De unde pleacă autocarul din Mangalia către Vama Veche?

De la Mangalia la Vama Veche circulă 28 autobuze cu plecare din stațiile Gara Mangalia.

Când pleacă autocarul din Mangalia către Vama Veche?

Primul autobuz din Mangalia pleacă la ora 06:00, iar ultimul pleacă la ora 19:30.

Cât durează călătoria cu autocarul din Mangalia către Vama Veche?

Călătoria cu autocarul de la Mangalia la Vama Veche, durează 20min.