Filtrează rezultate

Filtru

Plecare din Marasesti

Companii

Tip auto

Dotări

Autobuze Mărășești ➞ Sovata

duminică,
29 mai 2022
5 curse disponibile

06:03
Cursă specială
5h 15m
11:18
Vera Trans
170lei
Vezi detalii

Vera Trans

PFA Blanaru Marin

VERA Trans | Toate rezervarile se fac la numarul de telefon: +40744 251 977, iar plata cursei se realizeaza direct la sofer, in ziua plecarii.

Nu a circulat? Semnalați aici (0 comentarii)

  1. 06:03
    Marasesti Mausoleul Eroilor
  2. Cursă specială
    Minivan: Galati - Cluj Napoca
    • Dotări:
  3. 11:18
    Sovata Statie Sovata
Durată: 5h 15min
Circulă în toate zilele săptămânii
170lei
Sursa: PFA Blanaru Marin | Ultima actualizare: 06/2022
06:18
Cursă specială
5h 15m
11:33
Vera Trans
170lei
Vezi detalii

Vera Trans

PFA Blanaru Marin

VERA Trans | Toate rezervarile se fac la numarul de telefon: +40744 251 977, iar plata cursei se realizeaza direct la sofer, in ziua plecarii.

Nu a circulat? Semnalați aici (0 comentarii)

  1. 06:18
    Marasesti Mausoleul Eroilor
  2. Cursă specială
    Minivan: Galati - Cluj Napoca
    • Dotări:
  3. 11:33
    Sovata Statie Sovata
Durată: 5h 15min
Circulă în toate zilele săptămânii
170lei
Sursa: PFA Blanaru Marin | Ultima actualizare: 06/2022
06:23
Cursă specială
5h 15m
11:38
Vera Trans
170lei
Vezi detalii

Vera Trans

PFA Blanaru Marin

VERA Trans | Toate rezervarile se fac la numarul de telefon: +40744 251 977, iar plata cursei se realizeaza direct la sofer, in ziua plecarii.

Nu a circulat? Semnalați aici (0 comentarii)

  1. 06:23
    Marasesti Mausoleul Eroilor
  2. Cursă specială
    Minivan: Galati - Cluj Napoca
    • Dotări:
  3. 11:38
    Sovata Statie Sovata
Durată: 5h 15min
Circulă în toate zilele săptămânii
170lei
Sursa: PFA Blanaru Marin | Ultima actualizare: 06/2022
06:31
Cursă specială
5h 15m
11:46
Vera Trans
170lei
Vezi detalii

Vera Trans

PFA Blanaru Marin

VERA Trans | Toate rezervarile se fac la numarul de telefon: +40744 251 977, iar plata cursei se realizeaza direct la sofer, in ziua plecarii.

Nu a circulat? Semnalați aici (0 comentarii)

  1. 06:31
    Marasesti Mausoleul Eroilor
  2. Cursă specială
    Minivan: Galati - Cluj Napoca
    • Dotări:
  3. 11:46
    Sovata Statie Sovata
Durată: 5h 15min
Circulă în toate zilele săptămânii
170lei
Sursa: PFA Blanaru Marin | Ultima actualizare: 06/2022
07:33
Cursă specială
5h 15m
12:48
Vera Trans
170lei
Vezi detalii

Vera Trans

PFA Blanaru Marin

VERA Trans | Toate rezervarile se fac la numarul de telefon: +40744 251 977, iar plata cursei se realizeaza direct la sofer, in ziua plecarii.

Nu a circulat? Semnalați aici (0 comentarii)

  1. 07:33
    Marasesti Mausoleul Eroilor
  2. Cursă specială
    Minivan: Galati - Cluj Napoca
    • Dotări:
  3. 12:48
    Sovata Statie Sovata
Durată: 5h 15min
Circulă în toate zilele săptămânii
170lei
Sursa: PFA Blanaru Marin | Ultima actualizare: 06/2022

Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Despre Mărășești - Sovata

Care este prețul călătoriei cu autocarul Mărășești - Sovata?

Prețul unei călători cu autocarul de la Mărășești la Sovata este de 170 RON.

De unde pleacă autocarul din Mărășești către Sovata?

De la Mărășești la Sovata circulă 5 autobuze cu plecare din stațiile Mausoleul Eroilor.

Când pleacă autocarul din Mărășești către Sovata?

Primul autobuz din Mărășești pleacă la ora 06:03, iar ultimul pleacă la ora 07:33.

Cât durează călătoria cu autocarul din Mărășești către Sovata?

Călătoria cu autocarul de la Mărășești la Sovata, durează 5h 15min.