Filtrează rezultate

Filtru

Plecare din Marmureni

Companii

Tip auto

Dotări

Autobuze Mărmureni ➞ Horia

miercuri,
29 iun 2022
5 curse disponibile

05:04
43m
05:47
Pristyl
16lei
Vezi detalii
  1. 05:04
    Marmureni centru
  2. Microbuz: Cuci - Roman
  3. 05:47
    Horia Statie Horia
Durată: 43min
Circulă în toate zilele săptămânii
16lei
Sursa: Pristyl SRL | Ultima actualizare: 06/2022
06:04
43m
06:47
Pristyl
16lei
Vezi detalii
  1. 06:04
    Marmureni centru
  2. Microbuz: Cuci - Roman
  3. 06:47
    Horia Statie Horia
Durată: 43min
Circulă în toate zilele săptămânii
16lei
Sursa: Pristyl SRL | Ultima actualizare: 06/2022
08:04
43m
08:47
Pristyl
16lei
Vezi detalii
  1. 08:04
    Marmureni centru
  2. Midibus: Cuci - Roman
  3. 08:47
    Horia Statie Horia
Durată: 43min
Circulă în toate zilele săptămânii
16lei
Sursa: Pristyl SRL | Ultima actualizare: 06/2022
13:04
43m
13:47
Pristyl
16lei
Vezi detalii
  1. 13:04
    Marmureni centru
  2. Midibus: Cuci - Roman
  3. 13:47
    Horia Statie Horia
Durată: 43min
Circulă în toate zilele săptămânii
16lei
Sursa: Pristyl SRL | Ultima actualizare: 06/2022
15:04
43m
15:47
Pristyl
16lei
Vezi detalii
  1. 15:04
    Marmureni centru
  2. Autocar: Cuci - Roman
  3. 15:47
    Horia Statie Horia
Durată: 43min
Circulă în toate zilele săptămânii
16lei
Sursa: Pristyl SRL | Ultima actualizare: 06/2022

Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Despre Mărmureni - Horia

Care este prețul călătoriei cu autocarul Mărmureni - Horia?

Prețul unei călători cu autocarul de la Mărmureni la Horia este de 16 RON.

De unde pleacă autocarul din Mărmureni către Horia?

De la Mărmureni la Horia circulă 5 autobuze cu plecare din stațiile centru.

Când pleacă autocarul din Mărmureni către Horia?

Primul autobuz din Mărmureni pleacă la ora 05:04, iar ultimul pleacă la ora 15:04.

Cât durează călătoria cu autocarul din Mărmureni către Horia?

Călătoria cu autocarul de la Mărmureni la Horia, durează 43min.