Filtrează rezultate

Filtru

Plecare din Miercurea Ciuc

Companii

Tip auto

Dotări

Autobuze Miercurea-Ciuc ➞ Sovata Băi

joi,
9 dec 2021
3 curse disponibile

10:00
3h 26m
13:26
Autotransport Miercurea-Ciuc SA
-
Vezi detalii

Autotransport Miercurea-Ciuc SA

  1. 10:00
    Miercurea Ciuc Autogara Csiki Trans
  2. Autocar: Miercurea Ciuc - Sovata Bai
  3. 13:26
    Sovata Bai Statie Sovata Bai
Durată: 3h 26min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: ARR 2008 | Ultima actualizare: 03/2009
12:00
2h 30m
14:30
Balint Trans
Vezi detalii
  1. 12:00
    Miercurea Ciuc Autogara Csiki Trans
  2. Autocar: Covasna - Targu Mures
  3. 14:30
    Sovata Bai Statie Sovata Bai
Durată: 2h 30min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Balint Trans | Ultima actualizare: 08/2021
15:30
2h 30m
18:00
Balint Trans
Vezi detalii

Via; Balauseri,Sovata,Praid,Corund,Homorod,Vlahita.

  1. 15:30
    Miercurea Ciuc Autogara Csiki Trans
  2. Midibus: Miercurea Ciuc - Odorheiu Secuiesc - Targu Mures
    • Dotări:
  3. 18:00
    Sovata Bai Statie Sovata Bai
Durată: 2h 30min
Zile de circulație:
LMMJVSD
Sursa: Balint Trans | Ultima actualizare: 08/2021

Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Despre Miercurea-Ciuc - Sovata Băi

Care este prețul călătoriei cu autocarul Miercurea-Ciuc - Sovata Băi?

Prețul unei călătorie cu autocarul de la Miercurea-Ciuc la Sovata Băi este cuprins între 29 și 30 RON.

De unde pleacă autocarul din Miercurea-Ciuc către Sovata Băi?

De la Miercurea-Ciuc la Sovata Băi circulă 3 autobuze cu plecare din stațiile Autogara Csiki Trans.

Când pleacă autocarul din Miercurea-Ciuc către Sovata Băi?

Primul autobuz din Miercurea-Ciuc pleacă la ora 10:00, iar ultimul pleacă la ora 15:30.

Cât durează călătoria cu autocarul din Miercurea-Ciuc către Sovata Băi?

Călătoria Miercurea-Ciuc-Sovata Băi cu autocarul, durează între 2h 30min și 3h 26min.