Filtrează rezultate

Filtru

Plecare din Oniceni

Companii

Tip auto

Dotări

Autobuze Oniceni ➞ Pașcani

joi,
24 sep 2020
5 curse disponibile

07:19 - 07:47
INTERTRANS COMPANY
28min
-
Vezi detalii

INTERTRANS COMPANY

Intertranscom SRL
  1. 07:19
    Oniceni Statie Oniceni
  2. Traseu: Falticeni - Iasi
  3. 07:51
  4. 07:47
Durată: 28min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Intertranscom SRL | Ultima actualizare: 09/2020
09:34 - 10:02
INTERTRANS COMPANY
28min
-
Vezi detalii

INTERTRANS COMPANY

Intertranscom SRL
  1. 09:34
    Oniceni Statie Oniceni
  2. Traseu: Falticeni - Iasi
  3. 10:06
  4. 10:02
Durată: 28min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Intertranscom SRL | Ultima actualizare: 09/2020
12:14 - 12:42
INTERTRANS COMPANY
28min
-
Vezi detalii

INTERTRANS COMPANY

Intertranscom SRL
  1. 12:14
    Oniceni Statie Oniceni
  2. Traseu: Falticeni - Iasi
  3. 12:46
  4. 12:42
Durată: 28min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Intertranscom SRL | Ultima actualizare: 09/2020
14:34 - 15:02
INTERTRANS COMPANY
28min
-
Vezi detalii

INTERTRANS COMPANY

Intertranscom SRL
  1. 14:34
    Oniceni Statie Oniceni
  2. Traseu: Falticeni - Iasi
  3. 15:06
  4. 15:02
Durată: 28min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Intertranscom SRL | Ultima actualizare: 09/2020
19:24 - 19:52
INTERTRANS COMPANY
28min
-
Vezi detalii

INTERTRANS COMPANY

Intertranscom SRL
  1. 19:24
    Oniceni Statie Oniceni
  2. Traseu: Falticeni - Iasi
  3. 19:56
  4. 19:52
Durată: 28min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Intertranscom SRL | Ultima actualizare: 09/2020

Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Despre Oniceni - Pașcani

De unde pleacă autocarul din Oniceni către Pașcani?

De la Oniceni la Pașcani circulă 10 autobuze cu plecare din stațiile Statie Oniceni.

Când pleacă autocarul din Oniceni către Pașcani?

Primul autobuz din Oniceni pleacă la ora 07:19, iar ultimul pleacă la ora 19:24.

Cât durează călătoria cu autocarul din Oniceni către Pașcani?

Călătoria Oniceni-Pașcani cu autocarul, durează între 28min și 32min.