Filtrează rezultate

Filtru

Tip auto

Dotări

Companii

Autobuze Orăștie ➞ Călan

marţi,
28 mar 2023
2 curse disponibile

Bilete disponibile online pe BILETERIA

12:28
28m
12:56
Normandia
Vezi detalii

Rezervarile se pot face doar telefonic sunand la agentiile firmei. Biletele anticipate pot fi achizitionate online sau de la agentiile firmei.

Nu a circulat? Semnalați aici (6 comentarii)

  1. 12:28
    Orăștie Statie Micro 2
  2. Autocar: Cj2 RETUR - 09:15 - Cluj Napoca-Targu Jiu-Horezu
  3. 12:56
Durată: 28min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Normandia Service SRL | Ultima actualizare: 03/2023
15:14
27m
15:41
Normandia
10lei
Vezi detalii

Cursă suspendată sau indisponibilă pe site-ul nostru.

Rezervarile se pot face doar telefonic sunand la agentiile firmei. Biletele anticipate pot fi achizitionate online sau de la agentiile firmei.

Nu a circulat? Semnalați aici (0 comentarii)

  1. 15:14
    Orăștie Statie Micro 2
  2. Autocar: Cj1 RETUR - 12:00 - Cluj Napoca - Horezu
  3. 15:41
Durată: 27min
Zile de circulație:
LMMJVSD
Sursa: Normandia Service SRL | Ultima actualizare: 03/2023
17:48
28m
18:16
Normandia
Vezi detalii

Rezervarile se pot face doar telefonic sunand la agentiile firmei. Biletele anticipate pot fi achizitionate online sau de la agentiile firmei.

Nu a circulat? Semnalați aici (5 comentarii)

  1. 17:48
    Orăștie Statie Micro 2
  2. Autocar: Cj3 RETUR - 15:00 - Cluj Napoca-Horezu
  3. 18:16
Durată: 28min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Normandia Service SRL | Ultima actualizare: 03/2023
Prețurile marcate cu * sunt variabile. În momentul achiziției acestea pot fi diferite.
Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!
Caută curse indirecte Orăștie - Călan

Despre Orăștie - Călan

Care este prețul călătoriei cu autocarul Orăștie - Călan?

Prețul unei călători cu autocarul de la Orăștie la Călan este de 10 RON.

De unde pleacă autocarul din Orăștie către Călan?

De la Orăștie la Călan circulă 3 autobuze cu plecare din stațiile Statie Micro 2.

Când pleacă autocarul din Orăștie către Călan?

Primul autobuz din Orăștie pleacă la ora 12:28, iar ultimul pleacă la ora 17:48.

Cât durează călătoria cu autocarul din Orăștie către Călan?

Călătoria Orăștie-Călan cu autocarul, durează între 27min și 28min.