Filtrează rezultate

Filtru

Plecare din Orastie

Companii

Tip auto

Dotări

Autobuze Orăștie ➞ Hunedoara

luni,
18 oct 2021
3 curse disponibile

10:45
1h 00m
11:45
Inter Dani Trans SRL
-
Vezi detalii

Inter Dani Trans SRL

via Calan

  1. 10:45
  2. Microbuz: HD ORASTIE AT. TRANSCOLECT - HUNEDOARA AT. INTERSERVICE
  3. 11:45
Durată: 1h 00min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: Inter Dani Trans SRL | Ultima actualizare: 01/2014
13:30
45m
14:15
Cornul Prest
10lei?
Vezi detalii
  1. 13:30
  2. Autocar: Cluj Napoca- Hunedoara
  3. 14:15
Durată: 45min
Circulă în toate zilele săptămânii
10lei?
Sursa: Cornul Prest | Ultima actualizare: 05/2020
18:00
45m
18:45
Cornul Prest
10lei?
Vezi detalii
  1. 18:00
  2. Autocar: Cluj Napoca- Hunedoara
  3. 18:45
Durată: 45min
Circulă în toate zilele săptămânii
10lei?
Sursa: Cornul Prest | Ultima actualizare: 05/2020

Prețurile marcate cu ? nu au mai fost actualizate de 12 luni.
Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Despre Orăștie - Hunedoara

Care este prețul călătoriei cu autocarul Orăștie - Hunedoara?

Prețul unei călători cu autocarul de la Orăștie la Hunedoara este de 10 RON.

De unde pleacă autocarul din Orăștie către Hunedoara?

De la Orăștie la Hunedoara circulă 3 autobuze cu plecare din stațiile Autogara Transcolect SRL, Biserica Micro 2.

Când pleacă autocarul din Orăștie către Hunedoara?

Primul autobuz din Orăștie pleacă la ora 10:45, iar ultimul pleacă la ora 18:00.

Cât durează călătoria cu autocarul din Orăștie către Hunedoara?

Călătoria Orăștie-Hunedoara cu autocarul, durează între 45min și 1h 00min.