Filtrează rezultate

General

Plecare din Orastie

Companii

Tip auto

Dotări

Autobuze Orăștie ➞ Romoșel

luni,
13 iul 2020
10 curse disponibile

06:25 - 07:05
BV Dasler SRL
40min
-
Vezi detalii

via Pischinti

  1. 06:25
  2. Traseu: HD ORASTIE AT. TRANSCOLECT - Romosel
  3. 07:05
    Romosel Statie Romosel
Durată: 40min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: BV Dasler SRL | Ultima actualizare: 01/2014
06:30 - 07:06
Transurban Orastie
36min
-
Vezi detalii

Transurban Orastie

Transurban S.R.L. (HD)
  1. 06:30
    Orastie Statie Orastie
  2. Traseu: Orastie - Romosel
  3. 07:06
    Romosel Statie Romosel
Durată: 36min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: Transurban S.R.L. (HD) | Ultima actualizare: 08/2009
12:20 - 13:00
BV Dasler SRL
40min
-
Vezi detalii

via Pischinti

  1. 12:20
  2. Traseu: HD ORASTIE AT. TRANSCOLECT - Romosel
  3. 13:00
    Romosel Statie Romosel
Durată: 40min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: BV Dasler SRL | Ultima actualizare: 01/2014
12:30 - 13:06
Transurban Orastie
36min
-
Vezi detalii

Transurban Orastie

Transurban S.R.L. (HD)
  1. 12:30
    Orastie Statie Orastie
  2. Traseu: Orastie - Romosel
  3. 13:06
    Romosel Statie Romosel
Durată: 36min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: Transurban S.R.L. (HD) | Ultima actualizare: 08/2009
14:00 - 14:40
BV Dasler SRL
40min
-
Vezi detalii

via Pischinti

  1. 14:00
  2. Traseu: HD ORASTIE AT. TRANSCOLECT - Romosel
  3. 14:40
    Romosel Statie Romosel
Durată: 40min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: BV Dasler SRL | Ultima actualizare: 01/2014
14:20 - 14:56
Transurban Orastie
36min
-
Vezi detalii

Transurban Orastie

Transurban S.R.L. (HD)
  1. 14:20
    Orastie Statie Orastie
  2. Traseu: Orastie - Romosel
  3. 14:56
    Romosel Statie Romosel
Durată: 36min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: Transurban S.R.L. (HD) | Ultima actualizare: 08/2009
15:40 - 16:16
Transurban Orastie
36min
-
Vezi detalii

Transurban Orastie

Transurban S.R.L. (HD)
  1. 15:40
    Orastie Statie Orastie
  2. Traseu: Orastie - Romosel
  3. 16:16
    Romosel Statie Romosel
Durată: 36min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: Transurban S.R.L. (HD) | Ultima actualizare: 08/2009
15:45 - 16:25
BV Dasler SRL
40min
-
Vezi detalii

via Pischinti

  1. 15:45
  2. Traseu: HD ORASTIE AT. TRANSCOLECT - Romosel
  3. 16:25
    Romosel Statie Romosel
Durată: 40min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: BV Dasler SRL | Ultima actualizare: 01/2014
17:15 - 17:51
Transurban Orastie
36min
-
Vezi detalii

Transurban Orastie

Transurban S.R.L. (HD)
  1. 17:15
    Orastie Statie Orastie
  2. Traseu: Orastie - Romosel
  3. 17:51
    Romosel Statie Romosel
Durată: 36min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: Transurban S.R.L. (HD) | Ultima actualizare: 08/2009
17:30 - 18:15
BV Dasler SRL
45min
-
Vezi detalii

via Pischinti

  1. 17:30
  2. Traseu: HD ORASTIE AT. TRANSCOLECT - Romosel
  3. 18:15
    Romosel Statie Romosel
Durată: 45min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: BV Dasler SRL | Ultima actualizare: 01/2014

Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Despre Orăștie - Romoșel

De unde pleacă autocarul din Orăștie către Romoșel?

De la Orăștie la Romoșel circulă 10 autobuze cu plecare din stațiile Statie Orastie, Autogara Transcolect SRL.

Când pleacă autocarul din Orăștie către Romoșel?

Primul autobuz din Orăștie pleacă la ora 06:25, iar ultimul pleacă la ora 17:30.

Cât durează călătoria cu autocarul din Orăștie către Romoșel?

Călătoria Orăștie-Romoșel cu autocarul, durează între 36min și 45min.