Filtrează rezultate

Filtru

Plecare din Poenari

Companii

Tip auto

Dotări

Autobuze Poenari ➞ Pitești

miercuri,
30 sep 2020
8 curse disponibile

05:22 - 07:00
Trans Meridian Exclusive Ral SRL
1h 38min
10lei?
Vezi detalii

Trans Meridian Exclusive Ral SRL

Conform datelor de la călători este posibil ca această cursă să nu circule. Actualizează informația

via micesti,piscani ram.,negreni,valea nadrii ram.,valea rizii,petresti,cosesti,leicesti,lapusani,ganesti,retevoesti,pietrosani,domnesti spital,domnesti,stanesti,corbsori,poenari,corbi,sboghitesti

  1. 05:22
    Poenari Statie Poenari
  2. Traseu: AG Nucsoara - Pitesti Atg. Girexim Universal
  3. 07:00
Durată: 1h 38min
Zile de circulație:
LMMJVSD
10lei?
Sursa: Trans Meridian Exclusive Ral SRL | Ultima actualizare: 03/2016
07:22 - 09:00
Trans Meridian Exclusive Ral SRL
1h 38min
10lei?
Vezi detalii

Trans Meridian Exclusive Ral SRL

Conform datelor de la călători este posibil ca această cursă să nu circule. Actualizează informația

via micesti,piscani ram.,negreni,valea nadrii ram.,valea rizii,petresti,cosesti,leicesti,lapusani,ganesti,retevoesti,pietrosani,domnesti spital,domnesti,stanesti,corbsori,poenari,corbi,sboghitesti

  1. 07:22
    Poenari Statie Poenari
  2. Traseu: AG Nucsoara - Pitesti Atg. Girexim Universal
  3. 09:00
Durată: 1h 38min
Zile de circulație:
LMMJVSD
10lei?
Sursa: Trans Meridian Exclusive Ral SRL | Ultima actualizare: 03/2016
10:16 - 11:30
Trans Meridian Exclusive Ral SRL
1h 14min
10lei?
Vezi detalii

Trans Meridian Exclusive Ral SRL

via micesti,piscani ram.,negreni,valea nadrii ram.,valea rizii,petresti,cosesti,leicesti,lapusani,ganesti,retevoesti,pietrosani,domnesti spital,domnesti,stanesti,corbsori,poenari,corbi,sboghitesti

  1. 10:16
    Poenari Statie Poenari
  2. Traseu: AG Slatina - Pitesti Atg. Girexim Universal
  3. 11:30
Durată: 1h 14min
Zile de circulație:
LMMJVSD
10lei?
Sursa: Trans Meridian Exclusive Ral SRL | Ultima actualizare: 03/2016
10:16 - 11:30
Trans Meridian Exclusive Ral SRL
1h 14min
10lei?
Vezi detalii

Trans Meridian Exclusive Ral SRL

Circulă doar sâmbătă și duminică

via micesti,piscani ram.,negreni,valea nadrii ram.,valea rizii,petresti,cosesti,leicesti,lapusani,ganesti,retevoesti,pietrosani,domnesti spital,domnesti,stanesti,corbsori,poenari,corbi,sboghitesti

  1. 10:16
    Poenari Statie Poenari
  2. Traseu: AG Slatina - Pitesti Atg. Girexim Universal
  3. 11:30
Durată: 1h 14min
Zile de circulație:
LMMJVSD
10lei?
Sursa: Trans Meridian Exclusive Ral SRL | Ultima actualizare: 03/2016
11:52 - 13:30
Trans Meridian Exclusive Ral SRL
1h 38min
10lei?
Vezi detalii

Trans Meridian Exclusive Ral SRL

Conform datelor de la călători este posibil ca această cursă să nu circule. Actualizează informația

via micesti,piscani ram.,negreni,valea nadrii ram.,valea rizii,petresti,cosesti,leicesti,lapusani,ganesti,retevoesti,pietrosani,domnesti spital,domnesti,stanesti,corbsori,poenari,corbi,sboghitesti

  1. 11:52
    Poenari Statie Poenari
  2. Traseu: AG Nucsoara - Pitesti Atg. Girexim Universal
  3. 13:30
Durată: 1h 38min
Zile de circulație:
LMMJVSD
10lei?
Sursa: Trans Meridian Exclusive Ral SRL | Ultima actualizare: 03/2016
13:12 - 14:50
Trans Meridian Exclusive Ral SRL
1h 38min
10lei?
Vezi detalii

Trans Meridian Exclusive Ral SRL

Conform datelor de la călători este posibil ca această cursă să nu circule. Actualizează informația

via micesti,piscani ram.,negreni,valea nadrii ram.,valea rizii,petresti,cosesti,leicesti,lapusani,ganesti,retevoesti,pietrosani,domnesti spital,domnesti,stanesti,corbsori,poenari,corbi,sboghitesti

  1. 13:12
    Poenari Statie Poenari
  2. Traseu: AG Nucsoara - Pitesti Atg. Girexim Universal
  3. 14:50
Durată: 1h 38min
Zile de circulație:
LMMJVSD
10lei?
Sursa: Trans Meridian Exclusive Ral SRL | Ultima actualizare: 03/2016
13:22 - 15:00
Trans Meridian Exclusive Ral SRL
1h 38min
10lei?
Vezi detalii

Trans Meridian Exclusive Ral SRL

Circulă doar sâmbătă și duminică

Conform datelor de la călători este posibil ca această cursă să nu circule. Actualizează informația

via micesti,piscani ram.,negreni,valea nadrii ram.,valea rizii,petresti,cosesti,leicesti,lapusani,ganesti,retevoesti,pietrosani,domnesti spital,domnesti,stanesti,corbsori,poenari,corbi,sboghitesti

  1. 13:22
    Poenari Statie Poenari
  2. Traseu: AG Nucsoara - Pitesti Atg. Girexim Universal
  3. 15:00
Durată: 1h 38min
Zile de circulație:
LMMJVSD
10lei?
Sursa: Trans Meridian Exclusive Ral SRL | Ultima actualizare: 03/2016
17:16 - 18:30
Trans Meridian Exclusive Ral SRL
1h 14min
10lei?
Vezi detalii

Trans Meridian Exclusive Ral SRL

Circulă doar sâmbătă și duminică

via micesti,piscani ram.,negreni,valea nadrii ram.,valea rizii,petresti,cosesti,leicesti,lapusani,ganesti,retevoesti,pietrosani,domnesti spital,domnesti,stanesti,corbsori,poenari,corbi,sboghitesti

  1. 17:16
    Poenari Statie Poenari
  2. Traseu: AG Slatina - Pitesti Atg. Girexim Universal
  3. 18:30
Durată: 1h 14min
Zile de circulație:
LMMJVSD
10lei?
Sursa: Trans Meridian Exclusive Ral SRL | Ultima actualizare: 03/2016
17:37 - 19:15
Trans Meridian Exclusive Ral SRL
1h 38min
10lei?
Vezi detalii

Trans Meridian Exclusive Ral SRL

Conform datelor de la călători este posibil ca această cursă să nu circule. Actualizează informația

via micesti,piscani ram.,negreni,valea nadrii ram.,valea rizii,petresti,cosesti,leicesti,lapusani,ganesti,retevoesti,pietrosani,domnesti spital,domnesti,stanesti,corbsori,poenari,corbi,sboghitesti

  1. 17:37
    Poenari Statie Poenari
  2. Traseu: AG Nucsoara - Pitesti Atg. Girexim Universal
  3. 19:15
Durată: 1h 38min
Zile de circulație:
LMMJVSD
10lei?
Sursa: Trans Meridian Exclusive Ral SRL | Ultima actualizare: 03/2016
17:46 - 19:00
Trans Meridian Exclusive Ral SRL
1h 14min
10lei?
Vezi detalii

Trans Meridian Exclusive Ral SRL

via micesti,piscani ram.,negreni,valea nadrii ram.,valea rizii,petresti,cosesti,leicesti,lapusani,ganesti,retevoesti,pietrosani,domnesti spital,domnesti,stanesti,corbsori,poenari,corbi,sboghitesti

  1. 17:46
    Poenari Statie Poenari
  2. Traseu: AG Slatina - Pitesti Atg. Girexim Universal
  3. 19:00
Durată: 1h 14min
Zile de circulație:
LMMJVSD
10lei?
Sursa: Trans Meridian Exclusive Ral SRL | Ultima actualizare: 03/2016
18:22 - 20:00
Trans Meridian Exclusive Ral SRL
1h 38min
10lei?
Vezi detalii

Trans Meridian Exclusive Ral SRL

Conform datelor de la călători este posibil ca această cursă să nu circule. Actualizează informația

via micesti,piscani ram.,negreni,valea nadrii ram.,valea rizii,petresti,cosesti,leicesti,lapusani,ganesti,retevoesti,pietrosani,domnesti spital,domnesti,stanesti,corbsori,poenari,corbi,sboghitesti

  1. 18:22
    Poenari Statie Poenari
  2. Traseu: AG Nucsoara - Pitesti Atg. Girexim Universal
  3. 20:00
Durată: 1h 38min
Zile de circulație:
LMMJVSD
10lei?
Sursa: Trans Meridian Exclusive Ral SRL | Ultima actualizare: 03/2016
18:22 - 20:00
Trans Meridian Exclusive Ral SRL
1h 38min
10lei?
Vezi detalii

Trans Meridian Exclusive Ral SRL

Circulă doar sâmbătă și duminică

Conform datelor de la călători este posibil ca această cursă să nu circule. Actualizează informația

via micesti,piscani ram.,negreni,valea nadrii ram.,valea rizii,petresti,cosesti,leicesti,lapusani,ganesti,retevoesti,pietrosani,domnesti spital,domnesti,stanesti,corbsori,poenari,corbi,sboghitesti

  1. 18:22
    Poenari Statie Poenari
  2. Traseu: AG Nucsoara - Pitesti Atg. Girexim Universal
  3. 20:00
Durată: 1h 38min
Zile de circulație:
LMMJVSD
10lei?
Sursa: Trans Meridian Exclusive Ral SRL | Ultima actualizare: 03/2016

Prețurile marcate cu ? nu au mai fost actualizate de 12 luni.
Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Despre Poenari - Pitești

Care este prețul călătoriei cu autocarul Poenari - Pitești?

Prețul unei călători cu autocarul de la Poenari la Pitești este de 10 RON.

De unde pleacă autocarul din Poenari către Pitești?

De la Poenari la Pitești circulă 12 autobuze cu plecare din stațiile Statie Poenari.

Când pleacă autocarul din Poenari către Pitești?

Primul autobuz din Poenari pleacă la ora 05:22, iar ultimul pleacă la ora 18:22.

Cât durează călătoria cu autocarul din Poenari către Pitești?

Călătoria Poenari-Pitești cu autocarul, durează între 1h 14min și 1h 38min.