Filtrează rezultate

Filtru

Plecare din Purcareni

Companii

Tip auto

Dotări

Autobuze Purcăreni ➞ Săcele

duminică,
29 mai 2022
0 curse disponibile

06:00
35m
06:35
Transbus Codreanu
-
Vezi detalii

Transbus Codreanu

Transbus SA

Circulă doar luni, marți, miercuri, joi și vineri

Informaţii neactualizate de 8 ani Comentarii

via Tarlungeni

  1. 06:00
    Purcareni Statie Purcareni
  2. Midibus: BV Purcareni - Sacele
  3. 06:35
    Sacele Statie Sacele
Durată: 35min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: Transbus SA | Ultima actualizare: 01/2014
07:10
35m
07:45
Transbus Codreanu
-
Vezi detalii

Transbus Codreanu

Transbus SA

Circulă doar luni, marți, miercuri, joi și vineri

Informaţii neactualizate de 8 ani Comentarii

via Tarlungeni

  1. 07:10
    Purcareni Statie Purcareni
  2. Midibus: BV Purcareni - Sacele
  3. 07:45
    Sacele Statie Sacele
Durată: 35min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: Transbus SA | Ultima actualizare: 01/2014
14:15
35m
14:50
Transbus Codreanu
-
Vezi detalii

Transbus Codreanu

Transbus SA

Circulă doar luni, marți, miercuri, joi și vineri

Informaţii neactualizate de 8 ani Comentarii

via Tarlungeni

  1. 14:15
    Purcareni Statie Purcareni
  2. Midibus: BV Purcareni - Sacele
  3. 14:50
    Sacele Statie Sacele
Durată: 35min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: Transbus SA | Ultima actualizare: 01/2014

Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!
Caută curse indirecte Purcăreni - Săcele

Despre Purcăreni - Săcele

De unde pleacă autocarul din Purcăreni către Săcele?

De la Purcăreni la Săcele circulă 3 autobuze cu plecare din stațiile Statie Purcareni.

Când pleacă autocarul din Purcăreni către Săcele?

Primul autobuz din Purcăreni pleacă la ora 06:00, iar ultimul pleacă la ora 14:15.

Cât durează călătoria cu autocarul din Purcăreni către Săcele?

Călătoria cu autocarul de la Purcăreni la Săcele, durează 35min.