Filtrează rezultate

Filtru

Plecare din Reghin

Companii

Tip auto

Dotări

Autobuze Reghin ➞ Miercurea-Ciuc

marţi,
26 ian 2021
3 curse disponibile

06:45 - 10:13
Demaraj Trans
3h 28min
-
Vezi detalii

Demaraj Trans

Demaraj Trans SRL

Numar statii 21

  1. 06:45
  2. Traseu: Reghin - Miercurea Ciuc
  3. 10:13
    Miercurea Ciuc Autogara Csiki Trans
Durată: 3h 28min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: Demaraj Trans SRL | Ultima actualizare: 01/2018
09:20 - 12:55
Balint Trans
3h 35min
Vezi detalii

Via; Reghin, Toplita, Gheorgheni,M.Ciuc,Comanesti,Tg.Ocna

  1. 09:20
  2. Traseu: Targu Mures - Toplita - Miercurea Ciuc - Comanesti - Bacau
    • Dotări:
  3. 12:55
    Miercurea Ciuc Autogara Csiki Trans
Durată: 3h 35min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Balint Trans | Ultima actualizare: 11/2020
11:30 - 14:48
Demaraj Trans
3h 18min
-
Vezi detalii

Demaraj Trans

Demaraj Trans SRL

Numar statii 21

  1. 11:30
  2. Traseu: Reghin - Miercurea Ciuc
  3. 14:48
    Miercurea Ciuc Autogara Csiki Trans
Durată: 3h 18min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: Demaraj Trans SRL | Ultima actualizare: 01/2018

Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Despre Reghin - Miercurea-Ciuc

Care este prețul călătoriei cu autocarul Reghin - Miercurea-Ciuc?

Prețul unei călători cu autocarul de la Reghin la Miercurea-Ciuc este de 44 RON.

De unde pleacă autocarul din Reghin către Miercurea-Ciuc?

De la Reghin la Miercurea-Ciuc circulă 3 autobuze cu plecare din stațiile Autogara Demaraj Trans SRL, Biserica Saseasca.

Când pleacă autocarul din Reghin către Miercurea-Ciuc?

Primul autobuz din Reghin pleacă la ora 06:45, iar ultimul pleacă la ora 11:30.

Cât durează călătoria cu autocarul din Reghin către Miercurea-Ciuc?

Călătoria Reghin-Miercurea-Ciuc cu autocarul, durează între 3h 18min și 3h 35min.