Filtrează rezultate

Filtru

Plecare din Reteag

Companii

Tip auto

Dotări

Autobuze Reteag ➞ Șieu-Măgheruș

luni,
27 iun 2022
3 curse disponibile

Bilete disponibile online

12:15
45m
13:00
Tabita Tour
Vezi detalii

Nu a circulat? Semnalați aici. (3 comentarii)

vanzari online

  1. 12:15
    Reteag Centru
  2. Autocar: Cluj Napoca - Dej - Bistrita
    • Dotări:
  3. 13:00
    Sieu Magherus Statie Sieu Magherus
Durată: 45min
Zile de circulație:
LMMJVSD
Sursa: Tabita Tour | Ultima actualizare: 06/2022
16:15
45m
17:00
Tabita Tour
Vezi detalii

Nu a circulat? Semnalați aici. (3 comentarii)

vanzari online

  1. 16:15
    Reteag Centru
  2. Autocar: Cluj Napoca - Dej - Bistrita
    • Dotări:
  3. 17:00
    Sieu Magherus Statie Sieu Magherus
Durată: 45min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Tabita Tour | Ultima actualizare: 06/2022
20:45
45m
21:30
Tabita Tour
Vezi detalii

Nu a circulat? Semnalați aici. (3 comentarii)

vanzari online

  1. 20:45
    Reteag Centru
  2. Autocar: Cluj Napoca - Dej - Bistrita
    • Dotări:
  3. 21:30
    Sieu Magherus Statie Sieu Magherus
Durată: 45min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Tabita Tour | Ultima actualizare: 06/2022

Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!
Caută curse indirecte Reteag - Șieu-Măgheruș

Despre Reteag - Șieu-Măgheruș

Care este prețul călătoriei cu autocarul Reteag - Șieu-Măgheruș?

Prețul unei călători cu autocarul de la Reteag la Șieu-Măgheruș este de 14 RON.

De unde pleacă autocarul din Reteag către Șieu-Măgheruș?

De la Reteag la Șieu-Măgheruș circulă 3 autobuze cu plecare din stațiile Centru.

Când pleacă autocarul din Reteag către Șieu-Măgheruș?

Primul autobuz din Reteag pleacă la ora 12:15, iar ultimul pleacă la ora 20:45.

Cât durează călătoria cu autocarul din Reteag către Șieu-Măgheruș?

Călătoria cu autocarul de la Reteag la Șieu-Măgheruș, durează 45min.